Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 20/1/20

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Από τον Προπονητή των Μικτών Ομάδων κ. Βίκτωρ Ψύχο καλούνται οι παρακάτω ποδ/στες να συμμετέχουν στην προπόνηση την Δεύτερα 20-01-2020 στο γήπεδο Καρυών.

Κ12     ΩΡΑ: 14.30

1.Παπαευθυμίου Θεόδωρος 2.Λυρίτσης Δημήτριος 3. Ζήκος Κωνσταντίνος 4. Σατρατζέμης Κωνσταντίνος 5. Παπακώστας Σωτήριος  6.Τρικάλης Αχιλλέας 7. Μαντζαφλάρας Χρήστος 8. Αβράμης Αθανάσιος 09. Οικονόμου Άγγελος 10.Σίμος Ανδρέας 12. Σκουλής Ηλίας 12.Βράντζας Απόστολος 13. Μπέγας Αντώνιος  14.Μυλωνάς Γεώργιος 15.Παπαβασιλείου Παναγιώτης 16. Βασταρούχας Θωμάς 17.Παπαπούλιος Στέλιος 18.Ράγγας Αχιλλέας 19.Τζέλης Κωνσταντίνος 20. Κατσουγιάννης Χρήστος 21. Ζαφείρης Βασίλειος22.Αδάμος Κωνσταντίνος 23. Τσιγάρας Ορέστης

 Κ-14  ΩΡΑ: 16.00

1. Κακαδιάρης  Θεόφιλος 2. Μάνος Σπήλιος 3.Γιώτας Αθανάσιος 4.Μαλακασίωτης Αναστάσιος 5.Σακελλαρης Δημήτριος 6.Θεμέλης Χρήστος 7.Ψύχος Γεώργιος 8.Καλέτσης Σπύρος 9.Αγγελάκης Κων/νος 10. Ρουμπιές Ευθύμιος 11.Μέλλιος Παντελής 12.Βρατσίστας Βησσαρίωνας 13. Βατής Γεώργιος 14.Σάββας Άγγελος 15. Τσιάμης Βασίλειος 16. Στεφόπουλος Κωνσταντίνος 17. Πολυγένης Μανώλης   18.Παπαβασιλείου Παύλος  19. Ψύχος Χρήστος 20.Γάκης Αλέξανδρος  21.Γκατής Χρήστος 22.Καραμέτας Δημήτριος 23.Σακαρέλης Δημήτριος 24.Κωτούζας Γεώργιος 25.Ριζογιάννης Δημήτριος 26.Ψύρρας Γεώργιος

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 17/1/20

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

 1208210                ΤΣΙΑΜΗΣ                            Β                             ΓΡΙΖΑΝΟ                              1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

1347641                ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ                      Δ                             ΠΥΡΓΕΤΟΣ                          1                              «»

1456522                ΣΕΓΚΑΝΙ                             Χ                             ΠΕΤΡΩΤΟ                            1                              «»

1299191                ΤΖΕΛΗΣ                               Κ                             ΦΗΚΗ                                   2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1269936                ΓΑΛΑΝΗΣ                           Κ                             ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ                 1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1480195                ΙΩΑΝΝΟΥ                            Σ                             ΠΟΡΤΑΙΚΟΣ                        1                              «»

1419978                ΛΑΖΟΣ                                 Κ                             ΡΙΖΑΡΙΟ                               1                              «»

1177835                ΚΛΙΑΚΟΣ                             Η                             ΒΑΛΤΙΝΟ                             1                              «»

1404694                ΑΛΜΠΑΝΗΣ                       Α                             ΔΗΜΗΤΡΑ                           1                              «»

534027                  ΣΚΡΕΚΑΣ                             Γ                             ΦΗΚΗ                                   1                              «»

Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΠΠΦ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΖΑΡΚΟΥ     με  0-3  γιατί  δεν κατέβηκε να αγωνιστεί ο  ΑΣΤΕΡΑΣ      

Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΑΟ ΠΡΙΝΟΣ  - ΑΟ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ     με  0-3  γιατί  δεν κατέβηκε να αγωνιστεί το ΠΡΙΝΟΣ      

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 18-19/1/2020

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σάββατο    1801 – 2020 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων  - Οικουμενιος

Μουστακας

Αβρααμ  - Κωστηρας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - ΑΕΤ

Σταφυλας

Μαργιωλης  - Κουτσαγιας

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Πυργετός

Μανασης Μ

Μαρκοπουλος  - Τζιοτζιος

Λογγακίου

Δημητρα α – Δημητρα β

Λεωνιδας Κ

Πλοκας   - Αποστολου

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Πορταικός 

Ζησης

Σινδρος   - Καλογριας

Πύργου

Πύργος   - Νεοχωρι

Ανδριοπουλος

Καπερωνης  - Καψουρας

 

Ρεπό: Μετεωρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετου

Πυργετός   - Πορταικός

Ζησης

Αποστολου  - Κατσογιαννος

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Φήκη

Μανασης Κ

Μαργιωλης  - Μουστακας

Διάβας

Κρ Βρυση  - Ριζαριό

Κωτουλας

Μαρκοπουλος  - Κουτσαγιας  Ε

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Ταξιάρχες

Δουλοπουλος

Τζανης  - Καπερωνης

Καρυων

Σαραγια  - Κεφαλοβρυσο

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Μπαιρακταρης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλοχωρι  - Δροσερό

Μανασης Μ

Αβρααμ  - Γαντζουλας

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Καστράκι

Κοντινος

Νταλουκας   - Παφης

Πύργου

Πύργος   - Καλύβια

Νοτος

Σινδρος   - Πλοκας

 

Πηγη    - Λυγαρια

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             Κυριακή    19– 01– 2020                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Ακαδημια 1

Μαργιωλης

 

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων α-Ακ Αμπελακιων α

Μαρκοπουλος

 

Πυργετου

Πυργετός  - Μετεωρα

Ανδριοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Πύργος

Κουτσαγιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Βης/να

Πορταικός   - Οικουμενιος

Κωστηρας

 

Πηγης

Πηγη   - Δημητρα β

Μουστακας

 

Πύργου

Πύργος β  - ΑΕΚ Σαραγιων β

Πλοκας

 

Football Factory

Ακ Αμπελακιων β – Αχιλλεας

Σινδρος

 

 

Ρεπό: Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Ροπωτό 

Ζησης

Καπερωνης  - Αβρααμ

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Βαλτινό

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Βασιλικη

Κοντινος

Νταλουκας  - Τζανης

Περιστερας

Τζουρτζια  - Γενεσι

Δουλοπουλος

Παφης   - Μπαιρακταρης

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Πιαλεια

Κουτσαγιας

Νοτος    - Καλογριας

 

Προδρομος  - Γόμφοι

0-3

 

 

Βυτουμας  - Φωτεινό

0-3

 

 

Δενδροχωρι  - Πρίνος

αα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Πετρωτό

Κουτσαγιας

Νταλουκας   -Τζανης

Γριζάνου

Γριζάνο  - Αχιλλέας

Κοντινος

Κωτουλας  - Σταφυλας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Κεραμιδι

Πετσας

Παφης   - Μαργιωλης

Ζάρκου

Ζάρκο   - ΑΕΤ

Νοτος

Λεωνιδας Κ  - Μουστακας

Λόγγου

Λόγγος  - Αγ Κυριακή

Δουλοπουλος

Αποστολου   - Κωστηρας

 

ΑΕΚ Σαραγιων  - Αρδανι

3-0

 

 

Οικουμενιος  - Καρυες

3-0

 

 

Κρήνη   - Αστερας

0-3

 

 

Ρεπό: Γλύνος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΓΩΝΑ 14/1/20

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Τρίτη     1401 – 2020                 ΩΡΑ  15:00

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16

 

ΩΡΑ  15:00

Πύργου

Πύργος    - Μετεωρα

Μαργιωλης

Μαρκοπουλος   - Κουτσαγιας

 

 

 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 13/1/20

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Από τον Προπονητή των Μικτών Ομάδων κ. Βίκτωρ Ψύχο καλούνται οι παρακάτω ποδ/στες να συμμετέχουν στην προπόνηση την Δεύτερα 13-01-2020 στο γήπεδο Καρυών.

 

Κ12     ΩΡΑ: 14.30

1.Παπαευθυμίου Θεόδωρος 2.Λυρίτσης Δημήτριος 3. Ζήκος Κωνσταντίνος 4. Σατρατζέμης Κωνσταντίνος 5. Παπακώστας Σωτήριος  6.Τρικάλης Αχιλλέας 7. Μαντζαφλάρας Χρήστος 8. Αβράμης Αθανάσιος 09. Οικονόμου Άγγελος 10.Σίμος Αντρέας 12. Σκουλής Ηλίας 12.Βράντζας Απόστολος 13. Μπέγας Αντώνιος  14.Μυλωνάς Γεώργιος 15.Παπαβασιλείου Παναγιώτης 16. Βασταρούχας Θωμάς 17.Παπαπούλιος Στέλιος 18.Ράγγας Αχιλλέας 19.Τζέλης Κωνσταντίνος 20. Κατσουγιάννης Χρήστος 21. Ζαφείρης Βασίλειος22.Αδαμος Κων/νος 23. Τσιγάρας Ορέστης 24. Μίντζας Φώτιος

 Κ-14  ΩΡΑ: 16.00

1. Κακαδιάρης  Θεόφιλος 2. Μάνος Σπήλιος 3.Γιώτας Αθανάσιος 4.Μαλακασίωτης Αναστάσιος 5.Σακελλαρης Δημήτριος 6.Θεμέλης Χρήστος 7.Ψύχος Γεώργιος 8.Καλέτσης Σπύρος 9.Αγγελάκης Κων/νος 10. Ρουμπιές Ευθύμιος 11.Μέλλιος Παντελής 12.Τουτούκης Παναγιώτης 13. Βατής Γεώργιος 14.Σαββας Άγγελος 15. Τσιάμης Βασίλειος 16. Στεφόπουλος Κωνσταντίνος 17. Πολυγένης Μανώλης   18.Παπαβασιλείου Παύλος  19. Ψύχος Χρήστος 20.Γάκης Αλέξανδρος  21.Γκατής Χρήστος 22.Καραμέτας Δημήτριος 23.Σακαρελης Δημήτριος 24.Κωτουζας Γεώργιος 25.Ριζογιαννης Δημήτριος 26.Ψυρρας Γεώργιος 27.Σιακαρίκος Χρήστος 28. Βρατσίστας Βησσαρίωνας  

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 10/1/20

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

1159768                ΠΟΥΛΙΟΣ                            Ι                           ΓΛΥΝΟΣ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   

1500129                ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ                 Θ                           ΛΟΓΓΟΣ                               1                              «»

1473944                ΜΗΤΣΙΟΣ                            Γ                           ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ                   1                              «»

1208210                ΤΣΙΑΜΗΣ                            Β                           ΓΡΙΖΑΝΟ                              2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ  

1347641                ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ                        Δ                           ΠΥΡΓΕΤΟΣ                            2                              «»

1386971                ΨΥΡΡΑΣ                               Α                          ΔΗΜΗΤΡΑ                             1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1463668                ΓΟΥΛΑΣ                               Α                          ΑΓ ΜΟΝΗ                              1                              «»

1150923                ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ                    Ε                           ΡΙΖΑΡΙΟ                               1                              «»           

1402220                ΡΟΥΜΠΙΕΣ                          Α                           ΓΛΥΝΟΣ                                 1                              «»

1456522                ΣΕΓΚΑΝΙ                             Χ                            ΠΕΤΡΩΤΟ                              1                              «»

 Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΑΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  - ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005 Α με  0-3  γιατί  δεν κατέβηκε να   αγωνιστεί η ΑΕΤ    Κ  14

 Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΑΟ ΠΥΡΓΟΣ Β   - ΑΟ ΑΓ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΥ  με  0-3  γιατί  δεν κατέβηκε να   αγωνιστεί ο  ΑΟ ΠΥΡΓΟΣ    Κ  12

 Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  - ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005 Β  με  0-3  γιατίδεν κατέβηκε  να   αγωνιστεί ο  ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ    Κ  12

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 11-12/1/2020

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σάββατο    1101 – 2020                       

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   16

 

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Δημητρα α

Ζήσης

Κουτσαγιας  - Μαρκοπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Πυργετός

Μαργιωλης

Κωστηρας  - Καλογριας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Πετρωτό

Μουστακας

Αβρααμ    - Αποστολου

Λογγακιου

Δημητρα β – Ακαδημια 1

Λεωνιδας Κ

Πλοκας     - Σακκας

Πύργου

Πυργος   - Οικουμενιος

Μανασης Μ

Σινδρος     - Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Φήκης

Φήκη     - Πυργετός

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Κωτουλας

Ριζαριού

Ριζαριό   - Πορταικός

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Ανδριοπουλος

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Παραληθαίοι

Κοντινος

Μαργιωλης  - Μουστακας

Λυγαριάς

Λυγαριά   - Κρ Βρύση

Μανασης Κ

Τζανης   - Σινδρος

Κεφαλοβρυσου

Κεφαλόβρυσο  - Αγ Μονη

Νότος 

Αποστολου  - Κωστηρας

Καστρακίου

Καστράκι   - Σαραγια

Πετσας

Λεωνιδας  Κ  - Παπαγεωργοπουλος

Καλυβιων

Καλύβια  - Μεγαλοχωρι

Ζήσης

Παφης    - Κουτσαγιας

Μπαλκουρας

Δημητρα  - Πύργος

Μανασης Μ

Πλοκας   - Μαρκοπουλος

 

Δροσερό   - Πηγη

3-0

 

 

 

 

 

     

                             Κυριακή    1201– 2020                                  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπάρας

Αχιλλέας   - ΑΕΚ Σαραγιων

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Τζανης

Κεραμιδιου

Κεραμίδι   - Ακαδημια 1

Νότος

Κωτουλας  -  Αβρααμ

Κηπακίου

ΑΕΤ     - Ακ Αμπελακιων

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Αγ Κυριακης

Αγ Κυριακή  - Οικουμενιος

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Ανδριοπουλος

Χρυσαυγής

Αστερας   - Ζάρκο

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Καλογριας

 

Αρδάνι    - Γλύνος

0-3

 

 

Καρυες   - Γριζάνο

0-3

 

 

Λόγγος 2012  - Κρήνη

3-0

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Πυργος α

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Φωτεινού

Φωτεινό    - Γόμφοι

Ζήσης

Μπαιρακταρης  - Καπερωνης

Βαλτινού

Βαλτινό    - Χρυσομηλια

Δουλοπουλος

Νότος   - Αποστολου

Πρίνους

Πρίνος      - Ασπροβαλτος

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας   - Τζανης

Πρίνους

Γενεσι      - Θεόπετρα

Κουτσαγιας

Κωτουλας   - Λεωνιδας Κ

Περιστερας

Τζουρτζια   - Παλαιομ/ρο

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

 

Ροπωτό     - Πρόδρομος

3-0

 

 

Βασιλική  - Βυτουμας

3-0

 

 

Πιαλεία    - Δενδροχωρι

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1   - ΑΕΚ Σαραγιων α

Σινδρος

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ    - Πυργετός

Πλοκας

 

Καρυων

Ακ Αμπελακιων α  - Δημητρα α

Μαργιωλης 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Βης/να

Πορταικός  -  Πύργος β  

Κωστηρας

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πηγη

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι   - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

 

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων β -Ακ Αμπελακιων β

Μουστακας

 

 

Ρεπό : Δημητρα β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 3/1/20

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ποινές

ΥΠΟΛΟΙΠΑ  ΠΟΙΝΩΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

1159768                ΠΟΥΛΙΟΣ                        Ι                           ΓΛΥΝΟΣ                            2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ 

1500129                ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ          Θ                             ΛΟΓΓΟΣ                               2              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1473944                ΜΗΤΣΙΟΣ                            Γ                             ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           2                              «»

1395883                ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ               Ι                           ΑΓ.ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ        1             ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

1384594                ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ                  Κ                             ΓΛΥΝΟΣ                               1              ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1315677                ΚΥΡΟΥ                                  Κ                             ΑΓ ΜΟΝΗ                            1                              «»

1172282                ΜΑΙΝΤΟΠΟΥΛΟΣ             Χ                             ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ                 1                              «»

1463391                ΠΑΠΠΑΣ                              Δ                             ΖΑΡΚΟ                                  1                              «»

1185314                ΚΟΥΖΑΣ                               Σ                             ΔΡΟΣΕΡΟ                             1                              «»

1444633                ΣΑΚΟΜΗΤΡΟΣ                  Α                             ΑΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ           1                              «»

Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΑΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 2005 Α  - ΑΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ    με  3-0  γιατί  δεν κατέβηκε να   αγωνιστεί ο  ΑΟ ΠΥΡΓΕΤΟΣ    Κ  16

 Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΑΕ ΚΗΠΑΚΙ ΣΑΡΑΓΙΩΝ Α  - ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ     με  3-0  γιατί  δεν κατέβηκε  να  αγωνιστεί ο ΑΣ  ΜΕΤΕΩΡΑ     Κ  12

 Κατακυρώνεται ο αγώνας   ΠΠΦ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ     με  0-3  γιατί  δεν κατέβηκε να  αγωνιστεί ο  ΑΣΤΕΡΑΣ     

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 4-5/1/2020

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Σάββατο    0401 – 2020            

                     Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - ΑΟΤ

Λεωνιδας Κ

Καπερωνης - Ντίνος

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων  - Ακαδημια 1

Σταφυλλας

Αργυροπουλος - Σινδρος

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Δημητρα α

Μαργιωλης

Κωστηρας – Αβρααμ Β

Πυργετού

Πυργετός  - Ακ Αμπελακιων

Μανασης Μ

Κουτσαγιας - Τζιοτζιος

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πύργος

Ζήσης

Σακκας - Ρατζας

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Μετεωρα

Μουστακας

Αβρααμ - Αποστολου

 

Ρεπό : Πορταικος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετου

Πυργετος   - Ριζαριο

Ζήσης

Μαργιωλης - Κωστηρασ

Φήκης

Φηκη    - Ταξιαρχες

Νότος

Παφης - Καπερωνης

Πύλης

Πορταικος   - Λυγαρια

Λεωνιδας

Λεωνιδας Κ - Κουτσαγιας

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Κεφαλόβρυσο

Μανασης Μ

Καλογριας- Μαρκοπουλος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Δροσερό

Δουλοπουλος

Σακκας – Αβρααμ Ν

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Καστράκι

Κουτσαγιας

Νταλουκας - Τζανης

Καρυων

Σαραγια  - Πύργος

Κοντινος

Αλεξοπουλος - Αργυροπουλος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Δημητρα

Κωτούλας

Αποστόλου - Ανδριοπουλος

 

Πηγη    - Καλύβια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Γόμφων

Γόμφοι   - Βασιλική

Μουστακας

Ντινος - Τζιοτζιος

 

 

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    0501– 2020                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού

Πυργετός   - Ακαδημια 1

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - ΑΕΚ Σαραγιων α

Καπερωνης

 

Πύργου

Πύργος α  - ΑΟΤ

Μαργιωλης

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Ακ Αμπελακιων α

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βοηθ Πυργου

Πύργος β  - Οικουμενιος

Πλοκας

 

Football Factory

Ακ Αμπελακιων β  - Πορταικός

Αργυροπουλος

 

Μπάρας

Αχιλλέας   - Δημητρα β

Κουτσαγιας

 

Μπαλκούρας

Μεγαλ/ρι  - ΑΕΚ Σαραγιων β 

Κωστηρας

 

 

Ρεπό : Πηγη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φιλύρας

Ροπωτό   - Βαλτινό

Κοντινος

Μανασης Μ - Παφης

Διαβας

Χρυσομηλια  - Πρινος

Νοτος

Σταφυλας - Καλογριας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Πιαλεία

Κουτσαγιας

Ζησης - Κωτουλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Παλαιομ/ρο

Πετσας

Νταλουκας - Τζανης

 

Πρόδρομος  - Φωτεινό

0-3

 

 

Βυτουμας  - Γενεσι

0-3

 

 

Δενδροχωρι  - Τζουρτζια

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Γλύνους

Γλύνος   - Πετρωτό

Πετσας

Νταλουκας - Τζανης

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - ΑΕΤ

Ζήσης

Μουστακας - Καλογριας

Γριζάνου

Γριζάνο  - Αγ Κυριακή

Κουτσαγιας

Κωτουλας – Μανασης Μ

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Αστερας

Δουλοπουλος

Σταφυλλας - Αλεξοπουλος

Ζάρκου

Ζάρκο  - Λόγγος

Κοντινος

Μαργιωλης- Κωστηρας

 

Αρδάνι  - Αχιλλέας

0-3

 

 

ΑΕΚ Σαραγιων  - Καρυες

3-0

 

 

Οικουμενιος  - Κρήνη

3-0

 

 

Ρεπό : Κεραμίδι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 23/12/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

    Από τον Προπονητή των Μικτών Ομάδων κ. Βίκτωρα Ψύχο καλούνται οι παρακάτω ποδ/στες να συμμετέχουν στην προπόνηση την Δεύτερα 13-12-2019 στο γήπεδο Καρυών.

Κ12     ΩΡΑ: 14.30

    Παπαευθυμίου Θεόδωρος ,    Λυρίτσης Δημήτριος,    Ζήκος Κωνσταντίνος, Σατρατζέμης Κωνσταντίνος, Παπακώστας Σωτήριος, Τρικάλης Αχιλλέας, Σαμαράς Γεώργιος, Μαντζαφλάρας Χρήστος, Αβράμης Αθανάσιος, Οικονόμου Άγγελος, Σίμος Αντρέας, Σκουλής Ηλίας, Βράντζας Απόστολος, Μπέγας Αντώνιος, Μυλωνάς Γεώργιος, Παπαβασιλείου Παναγιώτης, Βασταρούχας Θωμάς, Παπαπούλιος Στέλιος, Ράγγας Αχιλλέας, Τζέλης Κωνσταντίνος, Κατσουγιάννης Χρήστος, Ζαφείρης  Βασίλειος.

  Κ-14  ΩΡΑ: 15.30

Κακαδιάρης  Θεόφιλος,  Μανός Σπήλιος,  Γιώτας Αθανάσιος,  Μαλακασίωτης Αναστάσιος ,Σακελλάρης Δημήτριος,  Θεμέλης Χρήστος, Ψύχος Γεώργιος,  Καλέτσης Σπύρος, Αγγελάκης Κων/νος,  Ρουμπιές Ευθύμιος, Μέλλιος Παντελής, Τουτούκης Παναγιώτης, Βατής Γεώργιος, Σάββας Άγγελος, Τσιάμης Βασίλειος, Στεφόπουλος Κων/νος, Πολυγένης Μανώλης, Παπαβασιλείου Παύλος, Ψύχος Χρήστος, Γάκης Αλέξανδρος, Γκάτης Χρήστος, Καραμέτας Δημήτριος, Σουφλιάς Γεώργιος,Σακαρέλης Δημήτρης, Κωτούζας Γεώργιος, Ριζογιάννης Δημήτριος.