Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Αρχική

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 24/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

ΠΕΜΠΤΗ    2401 – 2019

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Κηπακίου

Κηπάκι   - Αρδάνι

Κουτσαγιας

Παφης Ανδριοπουλος  

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Ριζαριο

Πετσας

Δουλοπουλος - Παπαγεωργοπουλος

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Κεραμίδι

Μανασης  Μ

Αλεξοπουλος   - Τουλουμης

Ζάρκου

Ζαρκο  - Καρυες

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Σακκας

Χρυσαυγής

Αστερας  - Πετρωτό 

Ζησης

Σινδρος   - Τατσιοπουλος

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Λόγγος

Σταφυλας

Ντινος   - Καλογριας 

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Ακαδημια 1

Κοντινος

Νταλουκας    - Πλοκας

Γριζάνου

Γριζανο  - Βασιλικη

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας  - Μαργιωλης

 

Ρεπό : Κρηνη

 

 

 

 

 

 

 

ΕΓΙΝΕ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ       -  ΑΟ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

                          ΑΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ-        ΑΟ ΠΗΓΗΣ

Η κλήρωση για την ημιτελική φάση κυπέλλου

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Αύριο Τρίτη 22/1/29 στα γραφεία της Ένωσης η  κλήρωση για την ημιτελική φάση του κυπέλλου

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 19-20/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    1901 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Σαρακινας

Καστράκι   - Καλύβια

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Μανασης Μ

Ταξιαρχών

Ταξιαρχες  - Αχιλλέας 

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας  - Αλεξοπουλος

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Πυργετός

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Κωτουλας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Μεγαλ/ρι

Κοντινος

Τζιοτζιος   - Ντινος

 

Αγ Μονη   - Γλύνος

3-0

 

 

ΑΕΤ   - Πύργος

0-3

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

20.1.2019

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Κηπακίου

Κηπακι  - Οικουμενιος

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Παφης

Ζάρκου

Ζάρκο   - Αγ Κυριακή

Λεωνιδας Σ

Ρατζας    - Καπερωνης

Χρυσαυγής

Αστερας   - Ριζαριο

Μανασης Κ

Τουλουμης  - Τζιοτζιος

Καρυων

Ακ Αμπελακιων- Κεραμίδι

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Αργυροπουλος

Ριζώματος

Παραληθαιοι  - Καρυες

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Μανασης Μ

Γριζάνου

Γριζάνο  - Κρήνη

Σταφυλας

Πλοκας   - Σινδρος

Βασιλικής

Βασιλική  - Πετρωτό

Πετσας

Καλογριας  - Κωστηρας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Λόγγος

Κωτουλας

Σακκας  - Βουτσελας

 

Ρεπό : Αρδάνι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΑΛΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 12-13/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΝΑΒΑΛΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 12-13/1/19 ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Ανακοινώνεται ότι η σημερινή προπόνηση 07.01.2018 των Μικτων Ομάδων της  Ε. Π. Σ.  Τρικάλων  Κ 16 – Κ 14  αναβάλλεται  λόγω  ακαταλληλότητας  του γηπέδου και των κακών καιρικών συνθηκών που επικρατούν στην πόλη.

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΥΡΙΑΝΟI ΑΓΩΝΕΣ 5-1-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΥΡΙΑΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 5-1-19 ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    0501 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - ΑΟΤ

Τζιοτζιος

Αργυροπουλος   - Αβρραμ

Αγ Γεωργιου

Ακ Αμπελακιων  - Μεγαλ/ρι

Μαργιωλης

Κουτσαγιας  - Πλοκας

 

Αχιλλέας   - Δημητρα α

0-3

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Βης/να

Πορταικος  - Πύργος

Τουλουμης

Σακκας   - Κωστηρας

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Μετεωρα

Ντινος

Ρατζας    - Τατσιοπουλος

Βαλτινου

Βαλτινό  - ΑΕΤ

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος  - Καπερωνης

 

Αγ Μονη  - Πυργετός

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη    - Καλύβια

Λεωνιδας  Σ

Νταλουκας   - Αποστολου

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Πύργος

Κωτουλας

Καπερωνης  - Τατσιοπουλος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πυργετός

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Μανασης Μ

Καστρακίου

Καστράκι  - Μεγαλ/ρι

Μανασης Κ

Ντίνος        - Πλοκας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Κρ Βρύση

Κουτσαγιας

Τουλουμης   - Τζιοτζιος

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Πορταικός

Σταφυλας

Μαργιωλης  - Ράτζας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Φηκη

Πετσας

Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος

 

Γλύνος   - Αχιλλέας

0-3

 

 

ΑΕΤ   - Σαραγια

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αναβολή αγώνων

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Αναβάλλονται λόγω κακοκαιρίας οι σημερινοί 3/1/19 αγώνες

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΥΡΙΑΝΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 3/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΠΕΜΠΤΗ    0301 – 2019                                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Κηπακίου

Κηπάκι   - Αρδάνι

Κουτσαγιας

Ρατζας          - Παφης 

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Ριζαριο

Πετσας

Λεωνιδας  Κ- Παπαγεωργοπουλος

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Κεραμίδι

Μανασης  Μ

Αλεξοπουλος   - Βουτσελας

Ζάρκου

Ζαρκο  - Καρυες

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Σακκας

Χρυσαυγής

Αστερας  - Πετρωτό 

Ζησης

Κατσογιαννος  - Τατσιοπουλος

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Λόγγος

Σταφυλας

Ντινος   - Καλογριας 

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Ακαδημια 1

Κοντινος

Νταλουκας    - Πλοκας

Γριζάνου

Γριζανο  - Βασιλικη

Λεωνιδας Σ

Τζιοτζιος   - Κωστηρας

 

Ρεπό : Κρηνη