Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop


Πρόγραμμα αγώνων: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ

ΑΓ Ημερομηνία Ώρα Γηπεδούχος Ομάδα   Φιλοξενούμενη ΟμάδαΑποτέλεσμα  
1 22.09.2019 11:00 h Α.Ο. ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ4 - 1 COM_JOOMLEAGUE_LOST
2 29.09.2019 17:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - Α.Ο. ΤΖΟΥΡΤΖΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ2 - 2 COM_JOOMLEAGUE_DRAW
3 06.10.2019 11:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΠΙΑΛΕΙΑΣ1 - 0 COM_JOOMLEAGUE_WON
4 13.10.2019 16:30 h Α.Ο. ΠΡΙΝΟΥΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ1 - 4 COM_JOOMLEAGUE_WON
5 20.10.2019 11:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - Α.Ο. ΒΑΛΤΙΝΟΥ3 - 2 COM_JOOMLEAGUE_WON
6 27.10.2019 16:00 h Α.Ο. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΡΟΠΩΤΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ3 - 1 COM_JOOMLEAGUE_LOST
7 03.11.2019 11:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΣ2 - 1 COM_JOOMLEAGUE_WON
8 10.11.2019 15:00 h ΟΡΦΕΑΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ1 - 0 COM_JOOMLEAGUE_LOST
9 17.11.2019 11:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - Α.Ο. ΔΕΝΡΟΧΩΡΙΟΥ3 - 0 COM_JOOMLEAGUE_WON
10 24.11.2019 15:00 h Π.Ο. ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ0 - 1 COM_JOOMLEAGUE_WON
11 01.12.2019 11:00 h Α.Ο. ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ0 - 3 COM_JOOMLEAGUE_WON
12 08.12.2019 15:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ0 - 0 COM_JOOMLEAGUE_DRAW
13 15.12.2019 11:00 h Α.Ο. ΦΩΤΕΙΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ3 - 3 COM_JOOMLEAGUE_DRAW
14 22.12.2019 15:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - Π.Ο. ΓΟΜΦΩΝ6 - 1 COM_JOOMLEAGUE_WON
15 05.01.2020 11:00 h Α.Ο. ΒΥΤΟΥΜΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ0 - 3 COM_JOOMLEAGUE_WON
16 12.01.2020 15:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - Α.Ο. ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ2 - 2 COM_JOOMLEAGUE_DRAW
17 19.01.2020 15:00 h Α.Ο. ΤΖΟΥΡΤΖΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - 
19 02.02.2020 15:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - Α.Ο. ΠΡΙΝΟΥΣ - 
20 09.02.2020 15:00 h Α.Ο. ΒΑΛΤΙΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - 
21 16.02.2020 15:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - Α.Ο. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΡΟΠΩΤΟΥ - 
22 23.02.2020 15:00 h ΔΟΞΑ ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - 
23 03.03.2020 15:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΥ - 
24 08.03.2020 15:00 h Α.Ο. ΔΕΝΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - 
25 15.03.2020 15:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - Π.Ο. ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ - 
26 22.03.2020 15:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - Α.Ο. ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ - 
27 29.03.2020 15:00 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - 
28 05.04.2020 15:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - Α.Ο. ΦΩΤΕΙΝΟΥ - 
29 09.04.2020 15:00 h Π.Ο. ΓΟΜΦΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - 
30 12.04.2020 15:00 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΝΕΣΙΟΥ - Α.Ο. ΒΥΤΟΥΜΑ -