Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Δελτία Τύπου

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 24/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 24/2/19 ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΡOΠΟΝΗΤΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ  UEFA  C –  UEFA  D  –  ΣΧΟΛΗ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗΣ

                                                ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ

 

            Η   Ελληνική  Ποδοσφαιρική  Ομοσπονδία   σε  συνεργασία με  την  Ε. Π. Σ.  Τρικάλων , πρόκειται  να λειτουργήσει στα Τρίκαλα  Σχολή  Προπονητών UEFAC κατά τις ημερομηνίες 08 – 20.04.2019 ,  Σχολή  Προπονητών UEFAD κατά  τις  ημερομηνίες  20 – 21.04.2019  και

Σχολή Επανεξέτασης κατά τις ημερομηνίες 08 – 20.04.2019

            Παρακαλούνται  οι  υποψήφιοι  προπονητές να στείλουν στο FAX της Ε.Π.Σ. Τρικαλων ( 24310 34174 )  ή στο email  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.">eps.trikalon@gmail.com την  ανάλογη αίτηση  συμμετοχής  τους μέχρι την  ΤΡΙΤΗ 11.03.2019

            Τα Έντυπα  Αίτησης συμμετοχής  και την πράξη συναίνεσης θα την βρείτε στο site της  Ένωσης.

            Όσοι υποψήφιοι θα  επιλεχθούν  θα πρέπει να καταθέσουν  το  φάκελο με τα δικαιολογητικά τους στα γραφιά της   Ε.Π.Σ. Τρικάλων  μέχρι  ΔΕΥΤΕΡΑ 18.03.2019.

                     ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ UEFAC


1.Αίτηση του ενδιαφερόμενου στα γραφεία της ΕΠΣ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2.Βεβαίωση ΕΠΟ ή ΕΠΣ ότι υπήρξε ποδοσφαιριστής (προαιρετικά)
3.Αντίγραφο Ποινικού Μητρώου, όχι παλαιότερο των τριών (3) μηνών
4.Πιστοποιητικό Εισαγγελικής Αρχής, ότι δεν είναι φυγόποινος ή φυγόδικος, όχι 
παλαιότερο των τριών (3) μηνών

5.Ιατρική βεβαίωση περί υγείας από παθολόγο, όχι παλαιότερο των δύο (2) μηνών
6.Δήλωση παραίτησης από ενδεχόμενες αξιώσεις
7.Πιστοποιητικό Σπουδών θεωρημένο. Απολυτήριο Γ΄ Γυμνασίου τουλάχιστον
8.Οι υποψήφιοι οφείλουν να έχουν συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους
9. Θεωρημένη και υπογεγραμμένη υπεύθυνη δήλωση πράξης συναίνεσης.
10.
 Το παράβολο για την Σχολή Προπονητών UEFA C  είναι 500,00€

           ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ UEFAD

            Την Σχολή  UEFAD μπορούν να την παρακολουθήσουν οι υπεύθυνοι των Ακαδημιών ,  γονείς και  εθελοντές , χωρίς οικονομική επιβάρυνση.

Η Σχολή συνδυάζει την παρουσίαση θεωρητικών διαλέξεων οργάνωσης και λειτουργίας ακαδημιών ποδοσφαίρου, καθώς επίσης  επιδείξεων προπονητικών μονάδων  για  ηλικίες κάτω των 12 ετών.

Προσφορά πρώτων βοηθειών, οργάνωση  ακαδημίας, κώδικας συμπεριφοράς,  πολιτική για την παιδική κακοποίηση, ψυχολογία και παρακίνηση νέων αθλητών.

Η παρακολούθηση  της  Σχολής  είναι  υποχρεωτική για  έναν, τουλάχιστον, εκπρόσωπο κάθε ακαδημίας, καθώς η κατοχή πιστοποιητικού  UEFA D  θα  αποτελεί  ένα  από τα κριτήρια ελέγχου λειτουργίας και κατάταξης ακαδημιών που θα θεσπιστούν από την Ομοσπονδία.


1.Αίτηση του ενδιαφερόμενου στα γραφεία της ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

           ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗΣ

           1.Αίτηση του ενδιαφερόμενου στα γραφεία της ΕΠΣ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ μέχρι 25.03.2019

2.Φωτοαντίγραφο διπλώματος Σχολής Παρακολούθησης
3.Θεωρημένη και υπογεγραμμένη υπεύθυνη δήλωση πράξης συναίνεσης

4. Απόδειξη κατάθεσης παραβόλου  150,00 στον λογαριασμό της ΕΠΣ Τρικαλων

 Έντυπά αιτήσεων συνημμένα πιο κάτω

 

ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 13/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Από τον προπονητή  των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων  καλούνται  οι   παρακάτω ποδοσφαιριστές να  βρίσκονται στο γήπεδο Μεγαλοχωρίου την ΤΕΤΑΡΤΗ   13.02.2019  όπου θα διεξαχθεί  ο αγώνας  των  Μικτών Ομάδων  Ενώσεων « ΠΑΙΔΩΝ -ΝΕΩΝ» μεταξύ  των ομάδων :

                                   

                                        « Ε.Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Ε.Π.Σ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ»

                            Ομάδα   ΠΑΙΔΩΝ (Κ-14)                                              Ομάδα  ΝΕΩΝ (Κ-16)

            Ώρα  Έναρξης  Αγώνα   12:30                                Ώρα  Έναρξης  Αγώνα  14:30

        ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ  11:00                            ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 13:00                                        

         

α/α

Ονοματεπώνυμο Ποδοσφαιριστή

                 ΠΑΙΔΩΝ

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                 Ν Ε Ω Ν

1

ΑΓΓΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΦΩΤΙΟΣ

2

ΒΑΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3

ΓΕΡΕΝΤΕΣ   ΘΩΜΑΣ

3

ΒΑΛΛΑΣ   ΕΥΘΥΜΙΟΣ

4

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

4

ΒΡΑΧΝΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5

ΓΑΙΤΑΝΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

5

ΚΑΜΕΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ

6

ΓΑΛΑΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

6

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7

ΚΑΤΡΑΝΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

ΚΑΤΟΠΗΣ  ΙΑΣΩΝ

8

ΜΑΝΟΣ     ΣΠΗΛΙΟΣ

8

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ

9

ΜΠΑΛΤΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

10

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

10

ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

11

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11

ΞΑΝΘΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

12

ΠΑΤΡΙΚΑΛΟΣ    ΡΑΦΑΗΛ

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

13

ΠΡΕΚΑΤΕΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

13

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

14

ΡΟΥΤΣΙ   ΟΡΓΙΤΟ

14

ΣΑΔΡΑΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15

ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

15

ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16

ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16

ΣΙΜΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17

ΤΣΑΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17

ΣΚΡΕΤΑΣ  ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

18

ΤΣΙΟΥΚΑΣ     ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

18

ΤΑΜΠΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

 

 

 Τηλ. Επικ.      Μόρφος Χρ. 6932923523

                        Αχ. Ζηρας    6977612198

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΝΑΒΗΘΕΝΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

          Από την  Επιτροπή πρωτθλημάτων και Κυπέλλου της Ενωση  Ποδοσφαιρικών  Σωματείων  Τρικάλων ανακοινώνεται ότι το Σαββατοκύριακο θα διεξαχθούν οι  αγώνες  βάσει του  προγράμματος  ενώ την Τρίτη  12.2.2019 θα  διεξαχθούν οι αναβληθέντες αγώνες της Α Ερασιτεχνικής για την 16η  αγωνιστική και την Πέμπτη 14.2.2019 οι αναβληθέντες αγώνες της Β Ερασιτεχνικής του 1ου ομίλου για την 14η αγωνιστικη  

ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣΤ ΓΙΑ 4-2-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Από τον προπονητή  των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων  καλούνται  οι   παρακάτω ποδοσφαιριστές να  βρίσκονται στο γήπεδο Μεγαλοχωρίου την ΤΕΤΑΡΤΗ   06.02.2019  όπου θα διεξαχθεί  ο αγώνας  των  Μικτών Ομάδων  Ενώσεων « ΠΑΙΔΩΝ -ΝΕΩΝ» μεταξύ  των ομάδων :

                                   

                                        « Ε.Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Ε.Π.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ»

                   Ομάδα   ΠΑΙΔΩΝ (Κ-14)                                              Ομάδα  ΝΕΩΝ (Κ-16)

            Ώρα  Έναρξης  Αγώνα   12:30                                Ώρα  Έναρξης  Αγώνα  14:30

      ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ  11:00               ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 13:00                                        

   

α/α

Ονοματεπώνυμο Ποδοσφαιριστή

                 ΠΑΙΔΩΝ

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                 Ν Ε Ω Ν

1

ΑΓΓΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΦΩΤΙΟΣ

2

ΒΑΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3

ΓΕΡΕΝΤΕΣ   ΘΩΜΑΣ

3

ΒΑΛΛΑΣ   ΕΥΘΥΜΙΟΣ

4

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

4

ΒΡΑΧΝΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5

ΓΑΙΤΑΝΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

5

ΚΑΜΕΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ

6

ΓΑΛΑΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

6

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7

ΚΑΤΡΑΝΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

ΚΑΤΟΠΗΣ  ΙΑΣΩΝ

8

ΜΑΝΟΣ     ΣΠΗΛΙΟΣ

8

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9

ΜΠΙΛΟ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

9

ΜΠΑΛΤΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

10

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

10

ΞΑΝΘΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

11

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

12

ΠΑΤΡΙΚΑΛΟΣ    ΡΑΦΑΗΛ

12

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

13

ΠΡΕΚΑΤΕΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

13

ΣΑΔΡΑΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14

ΡΟΥΤΣΙ   ΟΡΓΙΤΟ

14

ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

15

ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

15

ΣΙΜΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16

ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16

ΣΚΡΕΤΑΣ  ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

17

ΤΣΑΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17

ΤΑΜΠΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18

ΤΣΙΟΥΚΑΣ     ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

18

 

 

 

 

 

 Τηλ. Επικ.      Μόρφος Χρ. 6932923523

                        Αχ. Ζηρας    6977612198

 

ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 31-1-2019 Η ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΣΤΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 31-1-2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 13,00 Η ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΣΤΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ 30-1-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

                     

      Από  τον  προπονητή   των  Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων καλούνται  οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στην πλατεία Ο.Σ.Ε.( σταθμός τρένων ) την Τετάρτη 30 – 01 – 2019

 και  ώρα 09:00  ώστε να αναχωρήσουν για την πόλη των ΓΡΕΒΕΝΩΝόπου  θα διεξαχθεί ο αγώνας των Μικτών Ομάδων Ενώσεων  « ΠΑΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ » μεταξύ  των ομάδων : 

                              «  Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ -  Ε.Π.Σ.   ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

      Ομάδα   ΠΑΙΔΩΝ (Κ-14)                                     Ομάδα  ΝΕΩΝ (Κ-16)

  Ώρα  Έναρξης  Αγώνα   12:30                         Ώρα  Έναρξης  Αγώνα  14:30        

                                           ΓΗΠΕΔΟ: ΕΠΣ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

α/α

Ονοματεπώνυμο Ποδοσφαιριστή

                 ΠΑΙΔΩΝ

α/α

Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

                 Ν Ε Ω Ν

1

ΑΓΓΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΦΩΤΙΟΣ

2

ΒΑΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3

ΓΕΡΕΝΤΕΣ   ΘΩΜΑΣ

3

ΒΑΛΛΑΣ   ΕΥΘΥΜΙΟΣ

4

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

4

ΒΡΑΧΝΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5

ΓΑΙΤΑΝΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

5

ΚΑΜΕΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ

6

ΓΑΛΑΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

6

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7

ΚΑΤΡΑΝΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

ΚΑΤΟΠΗΣ  ΙΑΣΩΝ

8

ΜΑΝΟΣ     ΣΠΗΛΙΟΣ

8

ΜΠΑΛΤΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ

9

ΜΠΙΛΟ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

9

ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ

10

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

10

ΞΑΝΘΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

11

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

12

ΠΑΤΡΙΚΑΛΟΣ    ΡΑΦΑΗΛ

12

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

13

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ

13

ΣΑΔΡΑΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14

ΠΡΕΚΑΤΕΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

14

ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

15

ΡΟΥΤΣΙ   ΟΡΓΙΤΟ

15

ΣΙΜΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16

ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

16

ΣΚΡΕΤΑΣ  ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

17

ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17

ΤΑΜΠΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18

ΤΣΑΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18

 

19

ΤΣΙΟΥΚΑΣ     ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

 

  

Τηλ. Επικ.      Μόρφος Χρ. 6932923523

                         Αχ. Ζηρας    6977612198

 

 

Με την 15η αναβληθησα η Α ερασιτεχνική την Τρίτη 29/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Την Τρίτη 29/1/19 οι αγώνες της αναβληθησας 15ης αγωνιστικής της Α ερασιτεχνικής

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 26-27/1/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 ΣΑΒΒΑΤΟ    2601 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Δημητρα β

Τζιοτζιος

Πλοκας- Αβρααμ Β

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων   - ΑΟΤ

Μαργιωλης

Κουτσαγιας- Κωστηρας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Νεοχωρι

Ντινος

Σακκας- Σινδρος

 

Ρεπό: Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Πηγη

Κοντινος

Νταλουκας- Λεωνιδας Κ

Μπαλκουρας

Δημητρα  - Καστράκι

Πετσας

Κωτουλας- Παφης

Μπάρας

Αχιλλέας  - Νεοχωρι

Δουλοπουλος

Μανασης Μ- Αλεξοπουλος

Πύργου

Πύργος   - Κεφαλ/σο

Μανασης Κ

Αποστολου- Καλογριας

Πυργετού

Πυργετός  - Φήκη

Κουτσαγιας

Σταφυλας-Παπαγεωργοπουλος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Πορταικός

Λεωνιδας

Καπερωνης-Ντινος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Σαραγια

Ζησης

Μαργιωλης-Τζιοτσζιος

 

Γλύνος  - Ταξιάρχες

0-3

 

 

Καλύβια   - ΑΕΤ

3-0

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ    27 – 01 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ζάρκου

Ζάρκο   - Κηπάκι

Μανασης Κ

Μαργιωλης- Ρατζας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Αστερας

Τζιοτζιος

Σακκας- Κωστηρας

Αρδανίου

Αρδάνι  - Ακ Αμπελακιων

Δουλοπουλος

Καλογριας- Καπερωνης

Ριζαριου

Ριζαριο   - Παραληθαίοι

Κοντινος

Νταλουκας-Μανασης Μ

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Γριζάνο

Κουτσαγιας

Καψουρας- Σινδρος

Καρυων

Καρυες  - Βασιλική

Ζησης

Πλοκας-Ντινος

Κρήνης

Κρήνη  - Ακαδημια 1

Παφης

Αργυροπουλος-Κουτσαγιας

Λόγγου

Λογγος   - Πετρωτό

Κωτουλας

Μαρκοπουλος- Αποστολου

 

Ρεπό : Οικουμενιος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μουριας

Δροσερο   -  Βαλτινό

Κουτσαγιας

Ράτζας-Παφης

Βυτουμα

Βυτουμας  - Ασπροβαλτος

Μανασης

Νταλουκας- Καλογριας

Περιστερας

Τζουρτζια  - Ροπωτό

Αποστολου

Αβρααμ Β- Κατσογιαννος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Πρίνος

Κοντινος

Μανασης Μ- Μαργιωλης

Πιαλείας

Πιαλεία  - Δενδρ/ρι

Ζησης

Καψουρας- Τουλουμης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Γόμφοι

Ντινος

Αργυροπουλος- Μπαλλας Χ

 

Φιλύρα   - Λυγαρια

0-3

 

 

Φωτεινο  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Χρυσομηλιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 α  - Πύργος α

Μουστακας

 

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - Νεοχωρι

Πλοκας

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Ακ Αμπελακιων

Σινδρος

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Μεγαλ/ρι

Ντινος

 

 

Μετεωρα α   - Αχιλλεας

0-3

 

 

Ρεπό: Καρυες

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη   - Πύργος β

Κωστηρας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Δημητρα β

Τζιοτζιος

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Βαλτινό

Μαρκοπουλος

 

Πυργετού

Πυργετός  - Πορταικός

Σακκας

 

Σαραγιων

Συνοικία  - Ακαδημια 1 β

Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΓΙΝΕ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ       -  ΑΟ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

                          ΑΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ-        ΑΟ ΠΗΓΗΣ

Σελίδα 1 από 76