Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Δελτία Τύπου

Στον τελικό Κ16 η Ακαδημία 1

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Στον τελικό Κ16 η Ακαδημία 1. Κέρδισε την Δήμητρα 5-3 στα πέναλτι. Κανονικος αγώνας 2-2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 30/4-4/5-5/5/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 ΤΡΙΤΗ    3004 – 2019    

      Ημιτελικός   Κ 16 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  16:30

Πύργου

Δημητρα Απόλλων – Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 Σαββατο    04 – 05 – 2019 

      Ημιτελικός   Κ 16  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  11:30

Μπαλκουρας

Πύργος  - Ακ Αμπελακιων

 Τζιωτζιος

 Τουλούζης - κωστηρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 Πέμπτη    02 – 05 – 2019 Εξ αναβολής   Κ 14 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 – ΑΟΤ

 

 

Αγ Γεωργιου

Ακ Αμπελακιων  - Μεγαλ/ρι

 

 

 

Αχιλλέας  - Δημητρα α

0-3

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Πύλης

Πορταικός  - Πύργος

 

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Μετεωρα

 

 

Βαλτινού

Βαλτινό  - ΑΕΤ

 

 

 

Αγ Μονη   - Πυργετός

0-3

 

 

 

 

 

 

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΓΩΝΩΝ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Ανακοινώθηκε στις αντίστοιχες ενότητες η τροποποίηση του προγράμματος των αγώνων μετρά το Πάσχα για τις κατηγορίες  Α΄ και Β ερασιτεχνικής . Αλλαγές που έγιναν συνεπεία της κακοκαιρίας και των επερχόμενων εκλογών.

Επίσης ανακοινώνεται ότι οι αγώνες μπαράζ της Κ16 θα γίνουν την Τρίτη  30/4/19 Δήμητρα - Ακαδημία 1 ,το Σαββατο 4/5/19 Πύργος - Ακαδ. Αμπελακιων και η 7η αγωνιστική της Κ14 την Πέμπτη 2/5/19

Στις 4/5/19 ξεκινάει το πρωτάθλημα Κ10 .Βλεπε προγραμμα Κ10

ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΩΝ UEFA C

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Παρασκευή 19.4.2019

Ξενοδοχείο  ΝΤΙΝΑ   14:00

 

ΑΡ

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΠΑΝΕΞ.

ΠΑΡΑΒΟΛΟ

1

ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1

 

2

ΓΟΥΡΓΟΥΛΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

1

 

3

ΓΑΡΜΠΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

1

 

4

ΚΟΤΣΙΦΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

1

 

5

ΜΗΤΟΥΛΑΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

1

 

6

ΜΑΝΤΑΦΟΥΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1

 

7

ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ

ΗΛΙΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1

 

8

ΜΠΑΛΛΑΣ

ΘΩΜΑΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

1

 

9

ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1

 

10

ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1

 

11

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2

 

12

ΝΤΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

13

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

14

ΡΑΪΚΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

15

ΣΙΑΜΕΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1

 

16

ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

 

17

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1

 

18

ΤΟΥΡΒΑΤΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2

 

19

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

 

20

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1

 

21

ΚΑΨΙΩΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2

 

ΣΧΟΛΗ UEFA C ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ Η ΣΧΟΛΗ UEFA C

ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΩΝ UEFA C

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΩΝ UEFAC

 Παρασκευή 19.4.2019

 Ξενοδοχείο  ΝΤΙΝΑ   14:00

ΑΡ

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΠΑΝΕΞ.

ΠΑΡΑΒΟΛΟ

1

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1

 

2

ΓΟΥΡΓΟΥΛΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

1

 

3

ΓΑΡΜΠΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

1

 

4

ΚΟΤΣΙΦΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

1

 

5

ΜΗΤΟΥΛΑΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

1

 

6

ΜΑΝΤΑΦΟΥΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1

 

7

ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ

ΗΛΙΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1

 

8

ΜΠΑΛΛΑΣ

ΘΩΜΑΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

1

 

9

ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1

 

10

ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1

 

11

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2

 

12

ΝΤΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

13

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

14

ΡΑΪΚΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

 

15

ΣΙΑΜΕΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1

 

16

ΤΣΙΝΤΖΙΛΩΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

 

17

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

1

 

18

ΤΟΥΡΒΑΤΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2

 

19

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

 

20

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1

 

 

νέο πρόγραμμα επιμόρφωσης, το επονομαζομενο σχολη UEFA D.

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

 

Η Ε.Π.Ο. με την υποστήριξη της UEFA και την συμμετοχή της ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ θα πραγματοποιησει

το Σαββατοκυριακο 13 & 14-04-2019 στο ξενοδοχειο ΝΤΙΝΑΣ και ωρες 14.00-20.00 ένα νέο πρόγραμμα

επιμόρφωσης, το επονομαζομενο σχολη UEFA D.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΧΟΛΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFA C - ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFAC

 Το πρόγραμμα της Σχολής είναι : 

ΘΕΩΡΗΤΙΚΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ

Έναρξη 8.4.2019 = 16:00 - 20:30 (αίθουσα στο ΗΟΤΕL ΝΤΙΝΑ ) 

Μέχρι και 12.4.2019 θεωρητικές παρουσιάσεις την ίδια ώρα στο ξενοδοχείο 

Από 15.4.2019 μέχρι 18.4.2019 στο ξενοδοχείο τις ίδιες ώρες. 

ΠΡΑΚΤΙΚΗ

Στο επιλεγμένο γήπεδο θα διεξαχθούν οι πρακτικές παρουσιάσεις. Συγκεκριμένα: 

Από 9.4.2019 μέχρι 13.4.2019 (ώρες λειτουργίας 08:30 - 13:00) και από 15.4.2019 μέχρι 19.4.2019 

Η Σχολή θα ολοκληρωθεί στις 20.4.2019 (09:00 - 10:30 με τις θεωρητικές εξετάσεις).

 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΗ

ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFAC

   Οι γυναίκες οι οποίες με βάση την αξιολόγηση που έγινε θα συμμετέχουν  είναι

                           ΛΟΥΛΕ ΗΛΙΑΝΑ

                           ΠΥΘΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

                           ΓΚΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

                           ΤΖΙΩΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Κ16 ΣΤΙΣ 2/4/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΤΡΙΤΗ    0204 – 2019    

                                       

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Πύργος

 

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ    - Ακαδημια 1

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Δημητρα β

 

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Οικουμενιος

 

 

 

Ρεπό : Νεοχωρι

 

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 24/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 24/2/19 ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ

Σελίδα 1 από 76