Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ 2/2/2017 ΕΩΣ ΠΕΜΠΤΗ 9/2/2017

ΠΕΜΠΤΗ     02 – 02 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Κεφαλ/σο

Μαρκος

Βουτσελας  - Μουστακας

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Πρίνος

Λεωνιδας

Μισσας  - Καπερωνης Ν

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Γόμφοι

Ανδριοπουλος

Μπαιρακταρης  - Παφης

Μουριάς

Δροσερό  - Πηγη

Δουλοπουλος

Μανουρας Ν  - Κωτουλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Ασπροκλησια

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Μακρης

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Κεφαλ/κος

Μανουρας Χ

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

Πιαλείας

Πιαλεία  - Ροπωτό

Κοντινος

Τζανης  - Πετσας

Φιλύρας

Φιλύρα  - Αγιοφυλλο

Παντος

Σταφυλας  - Μπαλας Χ

 

Λυγαρια  - Γοργογυρι

3-0

 

 

 

 

 

   ΣΑΒΒΑΤΟ    0402 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00  15η

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  - Φαρκαδόνα

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Δημητρα α

 

 

Αποστόλων

Αποστολοι  - Πύργος

 

 

Ρογγίων

Ακ Αμπελακιων  - Σαραγια

 

 

 

Πορταικός  - ΑΟΤ

0-3

 

 

Ρεπό: Δημητρα β

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00    21η

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - Πυργετός

 

 

Γριζανου

Γριζανο  - Κρ Βρύση

 

 

Καρυων

Καρυες   - Δενδροχωρι

 

 

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Καστράκι

 

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Σαραγια

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Φήκη

 

 

Πύλης

Πορταικός  - Δημητρα

 

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - ΑΕΤ

 

 

 

Πρόδρομος  - Οικουμενιος

0-3

 

 

 

 

 

             Κυριακή    0502 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

 

ΩΡΑ  11:00  15η

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - Πυργετός

 

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - ΑΟΤ 2011

 

 

Εγ Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Καλλιδενδρη

 

 

Ρογγιων

Ακ Αμπελακιων - Αποστολοι

 

 

Λογγακίου

ΑΟΤ   - Σαραγια

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Δημητρα β

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Νεοχωρι

 

 

 

Ρεπό : Πυργος

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00  21η

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Αρδάνι

 

 

Ράξας

Τζουρτζια  - Κρήνη

 

 

Ζάρκου

Ζάρκο  - Ακ Αμπελακιων

 

 

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακής  - Αχιλλέας

 

 

Ριζαριου

Ριζαριό  - Πετρωτό

 

 

Λόγγου

Λόγγος 2012  - Ταξιάρχες

 

 

Κηπακιου

Πύργος  - Αστερας

 

 

 

Καλαμακι  - Γλύνος

0-3

 

 

Ρεπό : Καλυβια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος  Ομιλος

ΩΡΑ  15:00  21η

Λυγαριας

Λυγαρια   - Δροσερό

 

 

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Ασπροβαλτος

 

 

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Παλαιομ/ρο

 

 

Πιαλείας

Πιαλεία  - Χρυσομηλια

 

 

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο  - Κεφαλ/σο

 

 

Παλ/ρου

Ροπωτο  - Πρίνος

 

 

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Γόμφοι

 

 

Λογγακίου

Ασπροκλησιας  - Πηγη

 

 

 

Φιλυρα   - Γοργογυρι

3-0

 

 

 

 

 

                                     04 – 05 / 02 / 2017                  1η αγωνιστικη  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Μεγάρχης

Μεγάρχη  - Φωτάδα

 

 

Γοργογυριου

Γοργογυρι  - Αν Μεγάρχης

 

 

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα  - Καλλιδενδρη

 

 

Λιλής

Λιλή    - Μπελετσι

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Γαβρου

Πανχασιακος  - Φωτεινό

 

 

Βυτουμα

Βυτουμας  - Διαλεχτό

 

 

Αποστόλων

Αποστολοι   - Βασιλικη

 

 

Κηπακίου

Κηπάκι  - Λεπτοκαρυα

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

 

 

Διαμαντι  - Ακ Τρικαλων

 

 

 

Ακαδημια 1  - Πατουλια

 

 

Πετροπορου

Πετροπορος  - Παλαιοπυργος

 

 

Πηνειαδας

Πηνειαδα  - Κεραμιδι

 

 

 

 

 

 

                                   ΤΡΙΤΗ    07 – 02 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - Καστράκι

Κοντινος

Τζανης    - Παπαγ/λος

Δενδροχωριου

Δενδροχώρι  - Σαράγια

Μισσας

Βουτσελας  - Μουστακας

Διάβας

Κρ Βρύση  - Φήκη

Μανουρας

Μανουρας Ν  - Σταφυλας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Δήμητρα

Παντος

Μαρκος   - Ανδριοπουλος 

Πυργετού

Πυργετός   - ΑΕΤ

Δουλοπουλος

Μπαλας   - Πετσας

Γριζάνου

Γριζάνο   - Πορταικός

Κουτσαγιας

Πρεβεντας  - Κυραντζουλης

Καρυων

Καρυες    - Μετεωρα

Λεωνιδας

Αλεξοπουλος  - Μακρης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Νεοχώρι

Γρατσανης

Νταλουκας  - Κωτουλας

 

Πρόδρομος  - Αγ Μονη

0-3

 

 

 

 

 

 ΠΕΜΠΤΗ    09 – 02 – 2017 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Μπάρας

Αχιλλεας   - Πετρωτό 

Μανουρας

Νταλουκας   - Μανουρας Ν

Ρογγίων

Ακ Αμπελακιων  - Γλύνος

Βουτσελας

Μανασης   - Αλεξοπουλος

Κρήνης

Κρήνη     - Ταξιάρχες

Λεωνιδας

Μακρης   - Κυραντζουλης

Αρδανίου

Αρδάνι   - Αστέρας

Παφης

Μαρκος  - Τασιοπουλος

Ράξας

Τζουρτζια  - Πύργος

Κοντινος

Τζανης    - Κωτουλας

Ζάρκου

Ζάρκο   - Λόγγος 2012

Κουτσαγιας

Καλογριας  - Πλατσκοβιτς

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Καλαμάκι

Πετσας

Μουστακας  - Μπαιρακταρης

Καλυβίων

Καλύβια  - Ριζαριο

Μισσας

Σταφυλας  - Μπαλας

 

Ρεπό : Παραληθαίοι