Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

Οι διαιτητές στην πρεμιέρα των πρωταθλημάτων

Από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώνονται οι διαιτητές και βοηθοί για τους αγώνες της πρεμιέρας στην Α΄ και Α1 κατηγορία.

 

 

 

 

 

 

Γήπεδα

 

Α΄ Ερασιτεχνική

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/9

Ώρα 16:00

 

Λογγακίου

Λογγάκι - Καστράκι

Μάμαλης

Βουτσελάς - Μπλέτσας

 

Μπάρας

Αχιλλέας - Δροσερό/Μουριά

Κουτσάγιας

Ανδριόπουλος - Πάφης

 

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα - Βαλτινό

Πάντος

Μαργιώλης - Λάμπρος

 

Λεπτοκαρυάς

Ασκληπιός - Καλύβια

Κούτσικος

Καπερώνης - Τσιούλης

 

Φήκης

Φήκη - Γενέσι

Τουτούκης

Μανασής Μ. - Στεφόπουλος

 

Πλατάνου

Παραληθαίοι - Ελευθεροχώρι

Μανασής Κ.

Τσικρικάς - Νταλούκας

 

Σαρακίνας

Κρύα Βρύση - Φλαμούλι

Αρετόπουλος

Νιώτη - Μπαϊρακτάρης

 

Νεοχωρίου

Νεοχώρι - Μεγαλοχώρι

Γαντζούλας

Μυλωνάς Χ. - Λεωνίδας Κ.

 

Κηπακίου

ΑΕΤ - Δήμητρα

Τζοφώλης

Νίκου - Πελεκάνος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γήπεδα


Α1 Ερασιτεχνική / Β΄ Όμιλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/9

Ώρα 11:00

 

Πρίνους

Πρίνος - Χρυσομηλιά

Βουτσελάς

Πάντος - Λεωνίδας Κ.

 

Πιαλείας

Πιαλεία - Πορταϊκός

Τουτούκης

Αρετόπουλος - Μάμαλης

 

Γάβρου

Πανχασιακός - Πυργετός

Μπαϊρακτάρης

Παπανικολάου - Γιαννουλά

 

Προδρόμου

Πρόδρομος - Γόμφοι

Καπερώνης

Πάφης - Τανάγιας

 

Περιστέρας

Περιστέρα - Μεγάρχη

Στεφόπουλος

Μανούρας Ν. - Καραντάκος

 

Αγίας  Μονής

Αμπελάκια - Πηγή

Γρατσάνης

Μαργιώλης - Νίκου

 

Ασπροκκλησιάς

Ασπροκκλησιά - Διάβα

Πελεκάνος

Τζάνης - Καπερώνης Ν.

 

Πύργου

Πύργος - Δενδροχώρι

Μυλωνάς Χ.

Μπλέτσας - Ρότσας

 

Αγίου  Βησσαρίωνα

Αγ.  Βησσαρίωνας - Λυγαριά

Κουτσάγιας

Νιώτη - Λεωνίδας Σ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γήπεδα


Α1 Ερασιτεχνική -Α΄ Όμιλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/9

Ώρα 16:00

 

Παλαιοπύργου

Παλαιόπυργος - Καρυες

Μάμαλης

Πάφης - Κόκκαλης

 

Ζάρκου

Ζάρκο - Σωτήρα

Κουτσάγιας

Μπλέτσας - Καραντάκος

 

Γλίνους

Γλίνος - Ράξα

Στεφόπουλος

Μανούρας Ν. - Λεωνίδας Σ.

 

Κρηνίτσας

Κρηνίτσα - ΠΕΦ

Αρετόπουλος

Νιώτη - Πελεκάνος

 

Πηνειάδας

Πηνειάδα - Κεφαλοβρυσιακός

Τσιούλης

Τζάνης - Τανάγιας

 

Κρήνης

Κρήνη - Βασιλική

Βουτσελάς

Λάμπρος - Καπερώνης Ν.

 

Λεπτοκαρυάς

Λεπτοκαρυά - Πλοπιακός

Ανδριόπουλος

Μυλωνάς Χ. - Παπανικολάου

 

Γριζάνου

Γριζάνο - Πελινναίοι

Καπερώνης

Λεωνίδας Κ. - Γιαννουλά