Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώνονται από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΤ οι διαιτητές και βοηθοί για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 25 και 26 Σεπτεμβρίου

 

 

Γήπεδα

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Σκορ

Σάββατο

Α΄ Ερασιτεχνική

25.09.2010

Ώρα 16:00

 

Μπάρας

Μπάρα - Λογγάκι

Τουτούκης

Νιώτη - Τσιούλης

 

Καστρακίου

Εθνικός - Φαρκαδόνα

Μανούρας

Καπερώνης - Ράπτης

 

Μουριάς

Δροσερό - Ασκληπιος

Μάμαλης

Γαντζούλας – Λεωνίδας Σ

 

Βαλτινού

Βαλτινό - Φήκη

Τζοφώλης

Βουτσελάς - Λάμπρος

 

Καλυβίων

Καλύβια - Παραληθαίοι

Κουτσάγιας

Νίκου - Πάφης

 

Πρίνους

Γενεσι - Κρύα Βρύση

Κούτσικος

Μυλωνάς Χ – Λεωνίδας Κ

 

Ελευθ/ρίου

Ελευθεροχώρι - Νεοχώρι

Μανασής Κ

Στεφόπουλος - Μαργιώλης

 

Φλαμουλίου

Φλαμουλι - ΑΕΤ

Γρατσάνης

Μανασής Μ -Παπανικολάου

 

Μεγαλ/ρίου

Μεγαλοχώρι - Δήμητρα

Πάντος

Μπαιρακτάρης - Νταλούκας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή

Α1 Ερασιτεχνική 1ος

26.09.2010

Ώρα 11:00

 

Οικουμενίου

Οικουμένιος - Παλ/ργος

Γαντζούλας

Κουτσάγιας - Τανάγιας

 

Καρυών

Καρυές - Ζάρκο

Τουτούκης

Τζοφώλης - Λεωνίδας Σ

 

Σωτήρας

Σωτήρα - Κρηνίτσα

Μπαιρακτάρης

Νιώτη - Λεωνίδας Κ

 

Ράξας

Ράξα - Πηνειάδα

Βουτσελάς

Μανούρας Χ - Καραντάκος

 

Αγ Μονής

ΠΕΦ - Κρήνη

Ανδριόπουλος

Πάντος - Καπερώνης Ν

 

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/κος - Λεπτοκαρυά

Μάμαλης

Μπλέτσας - Γιαννουλά

 

Βασιλικής

Βασιλική - Γριζάνο

Καπερώνης

Μανούρας Ν - Τζάνης

 

Σαραγίων

Πλοπιακός - Πελινναίοι

Στεφόπουλος

Νίκου - Ράπτης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή

Α1 Ερασιτεχνική 2ος

26.09.2010

Ώρα 16:00

 

Πιαλείας

Πιαλεία - Πρίνος

Μυλωνάς Χ

Στεφόπουλος - Καραντάκος

 

Αμπελίων

Χρυσομηλιά - Πανχασιακός

Μανασής Κ

Νταλούκας - Τανάγιας

 

Πύλης

Πορταικός - Πρόδρομος

Τζοφώλης

Μαργιώλης - Καπερώνης Ν

 

Πυργετού

Πυργετός - Περιστέρα

Μανούρας Χ

Νιώτη - Ανδριόπουλος

 

Γόμφων

Γόμφοι - Αμπελάκια

Κουτσάγιας

Νίκου - Μανούρας Ν

 

Μεγάρχης

Μεγάρχη - Ασπροκκλησια

Λάμπρος

Λεωνίδας Κ - Ράπτης

 

Πηγής

Πηγή - Πύργος

Πάντος

Πάφης - Μπλέτσας

 

Διάβας

Διάβα - Αγ. Βης/νας

Τσιούλης

Γιαννουλά - Τζάνης

 

Δενδροχωρίου

Δενδροχωρι- Λυγαριά

Βουτσελάς

Καπερώνης Γ - Λεωνίδας Κ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Περισσότερα από την ίδια κατηγορία: « Αποτελέσματα Γ΄φάσης κυπέλλου Ποινές παικτών »