Logo
Print this page
Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 26-27/1/19

 ΣΑΒΒΑΤΟ    2601 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Δημητρα β

Τζιοτζιος

Πλοκας- Αβρααμ Β

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων   - ΑΟΤ

Μαργιωλης

Κουτσαγιας- Κωστηρας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Νεοχωρι

Ντινος

Σακκας- Σινδρος

 

Ρεπό: Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Πηγη

Κοντινος

Νταλουκας- Λεωνιδας Κ

Μπαλκουρας

Δημητρα  - Καστράκι

Πετσας

Κωτουλας- Παφης

Μπάρας

Αχιλλέας  - Νεοχωρι

Δουλοπουλος

Μανασης Μ- Αλεξοπουλος

Πύργου

Πύργος   - Κεφαλ/σο

Μανασης Κ

Αποστολου- Καλογριας

Πυργετού

Πυργετός  - Φήκη

Κουτσαγιας

Σταφυλας-Παπαγεωργοπουλος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Πορταικός

Λεωνιδας

Καπερωνης-Ντινος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Σαραγια

Ζησης

Μαργιωλης-Τζιοτσζιος

 

Γλύνος  - Ταξιάρχες

0-3

 

 

Καλύβια   - ΑΕΤ

3-0

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ    27 – 01 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ζάρκου

Ζάρκο   - Κηπάκι

Μανασης Κ

Μαργιωλης- Ρατζας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Αστερας

Τζιοτζιος

Σακκας- Κωστηρας

Αρδανίου

Αρδάνι  - Ακ Αμπελακιων

Δουλοπουλος

Καλογριας- Καπερωνης

Ριζαριου

Ριζαριο   - Παραληθαίοι

Κοντινος

Νταλουκας-Μανασης Μ

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Γριζάνο

Κουτσαγιας

Καψουρας- Σινδρος

Καρυων

Καρυες  - Βασιλική

Ζησης

Πλοκας-Ντινος

Κρήνης

Κρήνη  - Ακαδημια 1

Παφης

Αργυροπουλος-Κουτσαγιας

Λόγγου

Λογγος   - Πετρωτό

Κωτουλας

Μαρκοπουλος- Αποστολου

 

Ρεπό : Οικουμενιος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μουριας

Δροσερο   -  Βαλτινό

Κουτσαγιας

Ράτζας-Παφης

Βυτουμα

Βυτουμας  - Ασπροβαλτος

Μανασης

Νταλουκας- Καλογριας

Περιστερας

Τζουρτζια  - Ροπωτό

Αποστολου

Αβρααμ Β- Κατσογιαννος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Πρίνος

Κοντινος

Μανασης Μ- Μαργιωλης

Πιαλείας

Πιαλεία  - Δενδρ/ρι

Ζησης

Καψουρας- Τουλουμης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Γόμφοι

Ντινος

Αργυροπουλος- Μπαλλας Χ

 

Φιλύρα   - Λυγαρια

0-3

 

 

Φωτεινο  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Χρυσομηλιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 α  - Πύργος α

Μουστακας

 

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - Νεοχωρι

Πλοκας

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Ακ Αμπελακιων

Σινδρος

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Μεγαλ/ρι

Ντινος

 

 

Μετεωρα α   - Αχιλλεας

0-3

 

 

Ρεπό: Καρυες

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη   - Πύργος β

Κωστηρας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Δημητρα β

Τζιοτζιος

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Βαλτινό

Μαρκοπουλος

 

Πυργετού

Πυργετός  - Πορταικός

Σακκας

 

Σαραγιων

Συνοικία  - Ακαδημια 1 β

Καπερωνης