Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(1 βαθμολογία)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 21-22/12/19

Σάββατο    2112 – 2019 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   16

 

ΩΡΑ  11:00

Αγ. Οικουμενιου

Αγ.Οικουμενιος- Δημητρα Β

Παπαγεωργοπουλος

Μαργιωλης - Καπερωνης

Λογγακιου

Δημητρα Α- Πυργετος

Μουστακας

Μαρκοπουλος- Αργυροπουλος

Αγ.Αποστολων

Ακαδημια 1 – Α.Ε.Τ

Σταφυλας

Κωστηρας - Πλοκας

Πετρωτο

Πετρωτο – Α.Ο.Τ

Μπαλλας

Σακκας - Αβρααμ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Πυργετός

Πετσας

Παφης – Μαργιωλης

Λυγαριας

Λυγαριά  - Ριζαριό

Κοντινος

Νταλουκας- Πλοκας

Κεφ/σου

Κεφαλόβρυσο  - Φήκη

Κουτσαγιας

Μπαλλας - Σταφυλας

Μουριας

Δροσερό  - Πορταικός

Μανασης Μ

Μουστακας - Αβρααμ

Καστρακιου

Καστράκι  - Παραληθαίοι

Νοτος

Παπαγεωργοπουλος - Καπερωνης

Καλυβιών

Καλύβια  - Κρ Βρύση

Κωτουλας

Τζανης - Μαρκοπουλος

Πυργου

Πύργος  - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Καλογριας - Κωστηρας

Καρυων

Σαράγια  - Μεγαλοχωρι

Ζησης

Αλεξοπουλος - Ανδριοπουλος

 

Δήμητρα  - Πηγη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    22– 12– 2019                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαρας

Αχιλ.Τρικαλων- Γλυνος

Μανασης Κ

Νταλουκας - Σταφυλας

Κεραμιδιου

Κεραμιδι- Πετρωτο

Κουτσαγιας

Μαργιωλης – Κουτσαγιας Ε

Αγ. Κυριακης

Αγ.Κυριακη –Α Ε Κ Σαραγιων

Κοντινος

Καλογριας - Καπερωνης

Χρυσαυγης

Αστερας Τρικ.- Ακαδημια 1

Ζησης

Ντινος - Σινδρος

Λογγου

Λογγος 2012- Αμπελακια Αγ Γε

Πετσας

Μουστακας - Παφης

Αγ. Οικουμενιου

Αγ. Οικουμενιος - Ζαρκο

Δουλοπουλος

Κωτουλας - Παπαγεωργοπουλος

 

Καρυες - Αρδανι

Δ.Δ

 

 

Κρηνη - Γριζανο

0-3

 

 

Ρεπο : ΑΕΤ

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Βασιλικης

Βασιλικη – Φωτεινο

Κοντινος

Νταλουκας - Αλεξοπουλος

Πρίνους  Α

Πρινος – Ροπωτο

Κουτσαγιας

Ανδριοπουλος - Καλογριας

Πρίνους  Β

Γενεσι – Γομφοι

Ζησης

Τζανης - Σινδρος

Πιαλειας

Πιαλεια- Χρυσομηλια

Νοτος

Παφης - Μαργιωλης

Περιστερας

Τζουρτζια - Ασπροβαλτος

Πετσας

Κωτουλας - Σταφυλας

 

Δενδροχωρι - Θεοπετρα

0-3

 

 

Βαλτινό – Προδρομος

3-0

 

 

Παλαιομοναστηρο- Βυτουμας

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μεγαρχης

Αναγ. Μεγαρχης- Δ Μεγαρχης

Μουστακας

Αποστολου - Κατσουγιαννος

 

 

 

 

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Εγκ. Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1- Δημητρα Απολα

Αργυροπουλος

 

Πυργετος

Πυργετος – Πυργος α

Μαρκοπουλος

 

Σαραγιων(κάτω)

Α.Ε.Κ Σαραγιων α- Μετεωρα

Σακκας

 

Καρυων

Αμπελακια α -  ΑΟΤ

Ραντζας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη- Αχιλλεας Τρικαλων

Αβρααμ

 

Αγ. Βησσαριων

Πορταικος – Μεγαλοχωρι

Κωστηρας

 

Σαραγιων (πάνω)

ΑΕΚ Σαραγιων β - Δημητρα  Β

Καπερωνης

 

Footballfactory

Αμπελακια β  - Πυργος β

Κουτσαγιας

 

 

Ρεπό : Οικουμενιος