Logo
Print this page
Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

Πρόγραμμα και διαιτητές αγώνων

Ανακοινώνεται το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 16 και 17 Οκτωβρίου:

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Σκορ

Σάββατο

Α΄ Ερασιτεχνική

16.10.2010

Ώρα 16:00

 

Λογγακίου

Λογγάκι - Φήκη

Μανασής Κ

Νίκου - Λεωνίδας Κ

 

Πλατάνου

Παραληθαίοι- Ασκληπιός

Πάντος

Μυλωνάς Χ - Παπανικολάου

 

Σαρακίνας

Κρύα  Βρύση - Φαρκαδόνα

Μάμαλης

Βουτσελάς - Νταλούκας

 

Νεοχωρίου

Νεοχώρι - Μπάρα

Γρατσάνης

Νιώτη - Μανασής Μ

 

Κηπακίου

ΑΕΤ - Εθνικός Καστρακίου

Τζοφώλης

Μπαϊρακτάρης - Γαντζούλας

 

Φανερωμένης

Δήμητρα - Δροσερό/Μουριά

Κούτσικος

Ανδριόπουλος - Λεωνίδας Σ

 

Μεγαλοχωίου

Μεγαλοχώρι - Βαλτινό

Κουτσάγιας

Καπερώνης - Στεφόπουλος

 

Φλαμουλίου

Φλαμούλι - Καλύβια

Αρετόπουλος

Μανούρας - Πελεκάνος

 

Ελευθεροχωρίου

Ελευθεροχώρι - Γενέσι

Τουτούκης

Μαργιώλης - Λάμπρος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική 2ος

16.10.2010

Ώρα 16:00

 

Μπελετσίου

Μπελέτσι - Ασπρόβαλτος

Κόκκαλης

Βασιλείου - Άσσια

 

Φιλύρας

Φιλύρα - Λιλή

Τσιούλης

Μπλέτσας - Ρότσας

 

Μεγάρχης

Αν. Μεγάρχης - Κηπάκι

Τανάγιας

Τσιαούσης - Καπερώνης Ν

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Σκορ

Κυριακή

Α1 Ερασιτεχνική 2ος

17.10.2010

Ώρα 11:00

 

Πρίνους

Πρίνος - Περιστέρα

Μάμαλης

Λάμπρος - Σίμος

 

Αγίας  Μονής

Αμπελάκια - Πρόδρομος

Βουτσελάς

Κουτσάγιας - Μαργιώλης

 

Ασπροκκλησιάς

Ασπροκκλησιά- Πανχασιακός

Πάντος

Τσιούλης - Τανάγιας

 

Πύργου

Πύργος - Πιαλεία

Τουτούκης

Μανασής Κ - Λεωνίδας Κ

 

Αγ. Βησσαρίωνα

Αγ. Βησσαρίωνας - Χρυσομηλιά

Μυλωνάς Χ

Μπλέτσας - Καραντάκος

 

Λυγαριάς

Λυγαριά - Πορταϊκός

Αρετόπουλος

Νιώτη - Πελεκάνος

 

Δενδροχωρίου

Δενδροχώρι - Πυργετός

Στεφόπουλος

Λεωνίδας Σ - Ρότσας

 

Διάβας

Διάβα - Γόμφοι

Γαντζούλας

Νταλούκας - Γιαννουλά

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή

Β Ερασιτεχνική 2ος

17.10.2010

Ώρα 11:00

 

Κεφαλοβρύσου

Κεφαλόβρυσο - Μουριά

Καπερώνης

Σκρέτας - Ρούσσης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή

Α1 Ερασιτεχνική 1ος

17.10.2010

Ώρα 16:00

 

Παλαιοπύργου

Παλαιόπυργος-Κρηνίτσα

Στεφόπουλος

Μαργιώλης - Γιαννουλά

 

Πηνειάδας

Πηνειάδα - Γλίνος

Βουτσελάς

Λεωνίδας Σ - Καραντάκος

 

Κρήνης

Κρήνη - Ζάρκο

Καπερώνης

Νταλούκας - Καπέλος

 

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυά - Άγ. Οικουμένιος

Ανδριόπουλος

Παπανικολάου - Τζάνης

 

Γριζάνου

Γριζάνο - Καρυές

Πελεκάνος

Μπλέτσας - Τανάγιας

 

Σαραγίων

Πλοπιακός - Σωτήρα

Μανασής Κ

Νιώτη - Λεωνίδας Κ

 

Βασιλικής

Βασιλική - Ράξα

Μυλωνάς Χ

Λάμπρος - Ρούσσης

 

Κεφαλοβρύσου

Κεφαλοβρυσιακός - ΠΕΦ

Κουτσάγιας

Σίμος - Κόκκιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή

Α1 Ερασιτεχνική 2ος

16.10.2010

Ώρα 16:00

 

Πηγής

Πηγή - Μεγάρχη

Πάντος

Ρότσας - Τσικρικάς

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή

Β Ερασιτεχνική 2ος

16.10.2010

Ώρα 16:00

 

Παλαιομονάστηρου

Παλαιομονάστηρο - Φωτάδα

Τσιούλης

Πολυμερόπουλος Α - Σκρέτας