Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

Πρόγραμμα και διαιτητές αγώνων

Ανακοινώνεται το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 23 και 24 Οκτωβρίου 2010.

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Σκορ

Σάββατο

Παιδικό Πρωτάθλημα  1ος

23.10.2010

Ώρα 11:00

Καστρακίου

Εθνικός      - Οικουμένιος

Μανούρας Ν

Φαρμάκη   - Καπερώνης Ν

 

Αγ Κυριακής

Καλύβια     - Ασκληπιός

Νταλούκας

Λεωνίδας Σ  - Γιαννουλά

 

Καλαμπάκας

Μετέωρα    - Δήμητρα

Παπανικολάου

Λεωνίδας Κ  - Ρούσση

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σάββατο

Παιδικό Πρωτάθλημα  2ος

23.10.2010

Ώρα 11:00

 

Αγ. Μονής

Αμπελάκια   - Λεπτοκαρυά

Καραντάκος

Πολ/λος Α   - Άσσια

 

Πετρωτού

Πετρωτό       - Φήκη

Μαργιώλης

Τζάνης      - Ράπτης

 

Σαραγίων

Σαράγια       - ΑΕΤ

Βουτσελάς

Σκρέτας     - Συρνιώτης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Σκορ

Σάββατο

Α΄ Ερασιτεχνική

23.10.2010

Ώρα 15:30

Πλατάνου

Παραληθαίοι- Λογγάκι

Γαντζούλας

Νταλούκας   - Μανούρας Ν

 

Φήκης

Φήκη            - Κρ. Βρύση

Αρετόπουλος

Νιώτη           - Ράπτης

 

Χρυσαυγής

Ασκληπιός   - Νεοχώρι

Κουτσάγιας

Καπερώνης   - Λάμπρος

 

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - ΑΕΤ

Γρατσάνης

Μανούρας Χ  - Τζάνης

 

Μπάρας

Αχιλλέας      - Δήμητρα

Μάμαλης

Νίκου             - Λεωνίδας Κ.

 

Καστρακίου

Εθνικός        - Μεγαλοχώρι

Τουτούκης

Μυλωνάς Χ   - Τανάγιας

 

Μουριάς

Ενωση Δ.Μ. –Φλαμούλι

Μανασής Κ

Παπανικολάου  - Τσικρικάς

 

Βαλτινού

Βαλτινό        - Ελευθεροχώρι

Πάντος

Λεωνίδας Σ     - Μπλέτσας

 

Καλυβίων

Καλύβια       - Γενέσι

Τζοφώλης

Μανασής Μ   - Ανδριόπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β  Ερασιτεχνική   1ος

23.10.2010

Ώρα 15:30

 

 

 

 

 

 

Φωτεινού

Φωτεινό     - Απόστολοι

Στεφόπουλος

Καπερώνης Ν  - Καψούρας

 

Βυτουμά

Βυτουμάς   - Θεόπετρα

Τσιούλης

Γιαννουλά    - Καπέλος

 

Διάβας

Ακαδημία Μετέωρα -Αγιόφυλλο

Μαργιώλης

Κωνσταντάκος        - Πολ/λος  Α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β  Ερασιτεχνική   3ος

23.10.2010

Ώρα 15:30

 

Σαραγίων

Ακαδημία   - Πατουλιά

Κόκκαλης

Πελεκάνος   - Ρότσας

 

Αγ. Κυριακής

Διαμάντι    - Παράδεισος

Καραντάκος

Κούρεντας   - Μυλωνάς

 

Πετροπόρου

Πετρόπορος-Σαράγια

Βουτσελάς

Φαρμάκη-Ρούση

 

Ριζαριού

Ριζαριό-Αρδάνι

Μπαϊρακτάρης

Σκρέτας-Συρνιώτης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Σκορ

Κυριακή

Α1 Ερασιτεχνική 1ος

24.10.2010

Ώρα 11:00

Πηνειάδας

Πηνειάδα     - Παλαιόπυργος

Γαντζουλας

Μανούρας Ν  - Τανάγιας

 

Κρηνίτσας

Κρηνίτσα    - Κρήνη

Μάμαλης

Νιώτη            - Καπερώνης Ν

 

Γλίνους

Γλίνος       - Λεπτοκαρυά

Βουτσελάς

Μυλωνάς Χ   - Νίκου

 

Ζάρκου

Ζάρκο      - Γριζάνο

Κουτσάγιας

Παπανικολάου – Ρούσσης

 

Οικουμενίου

Οικουμένιος  - Πελινναίοι

Καπερώνης

Πάντος             - Στεφόπουλος

 

Καρυών

Καρυές      - Πλοπιακός

Τουτούκης

Τσιούλης         - Τζάνης

 

Σωτήρας

Σωτήρα      - Κεφαλοβρυσιακός

Αρετόπουλος

Ράπτης            - Μπλέτσας

 

Ράξας

Ράξα           - ΠΕΦ

Ανδριόπουλος

Γιαννουλά       - Καραντάκος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή

Β Ερασιτεχνική 1ος

24.10.2010

Ωρα 11.00

 

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα-Σαρακίνα

Γαντζούλας

Φαρμάκη-Πολ/λος Α.

 

Ρογγίων

Καλαμάκι-Διαλεχτό

Μπαϊρακτάρης

Σκρέτας-Συρνιώτης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κυριακή

Α1 Ερασιτεχνική 2ος

24.10.2010

Ώρα 15:30

Αγ. Μονής

Αμπελάκια   - Πρίνος

Καπερώνης

Παπανικολάου  - Τσικρικάς

 

Περιστέρας

Περιστέρα   - Ασπροκκλησιά

Τζοφώλης

Νίκου         - Λάμπρος

 

Προδρόμου

Πρόδρομος  - Πύργος

Τσιούλης

Λεωνίδας Σ  - Ρούσση

 

Γάβρου

Πανχασιακός  - Αγ Βης/νας

Στεφόπουλος

Σκρέτας       - Φαρμάκη

 

Πιαλείας

Πιαλεία       - Λυγαριά

Ανδριόπουλος

Τζάνης         - Καραντάκος

 

Αμπελίων

Χρυσομηλιά  - Δενδροχώρι

Βουτσελάς

Μανούρας Ν  - Γιαννουλά

 

Πύλης

Πορταϊκός    - Διάβα

Κουτσάγιας

Ράπτης           - Καπερώνης Ν

 

Πυργετού

Πυργετός   - Πηγή

Μυλωνάς Χ

Νιώτη            - Μπλέτσας

 

Γόμφων

Γόμφοι       - Μεγάρχη

Πάντος

Λεωνίδας Κ   - Τανάγιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β  Ερασιτεχνική   3ος

24.10.2010

Ώρα 15:30

 

Ζηλευτής

Ζηλευτή     - Αστέρας

Κόκκαλης

Πελεκάνος   - Μπαϊρακτάρης