Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Δελτία Τύπου

ΚΟΔΙΚΑΣ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ 2016

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου


 

                Αριθμ. Πρωτ.371                                            Τρίκαλα  : 29 Ιουλίου 2016                         

              Προς Όλα τα Ερασιτεχνικά Σωματεία της Ε.Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ- Έδρες τους


              Το Διοικητικό Συμβούλιο αφού έλαβε υπόψη τα προβλεπόμενα  απο   το καταστατικά της ΕΠΟ ,

 σύμφωνα με τις διατάξεις του  Καταστατικού  της  Ε.Π.Σ. Τρικάλων  και  με  την  από 29.07.2016  απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου  συγκαλεί  την  Τακτική  Γενική Συνέλευση  των Μελών  της Ε.Π.Σ.Τρικάλων για   την 9η  του  μηνός   Αυγούστου   του   έτους   2016  ημέρα Τριτη  και ώρα 19.00 μμ στην αίθουσα του Επιμελητηριου Τρικαλων ( Βενιζελου 1 ) με θέματα  ημερήσιας   διάταξης :

 

  1. Επικύρωση & αναγνωση Πληρεξουσίων  αντιπροσώπων
  2. Εκλογή δυο ( 2 )  γραμματέων της Γ. Σ
  3. Διοικητικός Απολογισμός από  31 - 07 - 2015   έως   31 - 07- 2016

      4.   Έγκριση Διοικητικού Απολογισμού από  31 - 07 - 2015  έως 31 - 07 - 2016

      5.   Οικονομικός  Απολογισμός  από   01 - 01 – 2015  έως 31 - 12 - 2015

      6.   Ανάγνωση Εκθέσεων  Εξελεγκτικής  Επιτροπής από  01-01-2015  εως 31-12-2015

      7.   Έγκριση  Οικονομικού  Απολογισμού  από  01 - 01 - 2015  έως 31 - 12 - 2015

      8.   Έγκριση Ισολογισμού  01 - 01 - 2015  έως 31 - 12 - 2015                                                                     

      9.   Έγκριση  Προϋπολογισμού   2017

Σε  περίπτωση  που  δεν  υπάρχει  απαρτία  η  Γενική  Συνέλευση  θα επαναληφθεί  την επομένη  ημέρα  10η  Αυγούστου 2016  την ίδια ώρα και στον ίδιο χώρο χωρίς  νέα πρόσκληση.

Κάθε  σωματείο  θα  πρέπει  να  προσκομίσει  στη  γραμματεία της Ένωσης  τα πληρεξούσια έγγραφα  των  αντιπροσώπων  μέχρι το Σαββατο   06/08/2016   και ώρα  12:00 μεσημβρινή, προσκομίζοντας μαζι και δήλωση του Ν 1599/1986 του αντιπροσώπου για τα κωλύματα του  άρθρου 5 του καταστατικού της Ε.Π.Σ. Τρικάλων & του καταστατικού της ΕΠΟ Παράρτημα Α.

                                                Για  το Διοικητικό  Συμβουλίου

                                                    της  Ε. Π. Σ.  Τρικάλων

            Ο  Πρόεδρος                                                   Ο Γεν. Γραμματέας


    Μπουτζιωλης Αθανασιος                                         Παιδης Στεφανος


 

 

ΕΓΓΡΑΦΕΣ – ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Από  την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώνονται οι νέες ημερομηνίες για την περίοδο των μετεγγραφών , αποδεσμεύσεων , υποσχετικών και πρώτων εγγραφών ποδοσφαιριστών.  

Αποδέσμευση : 01.07.2016 – 31.08.2016   

Υποσχετική          : 01.07.2016 – 31.08.2016  και 01.01.2017 – 31.01.2017  

Μετεγγραφές  : 01.07.2016 – 31.10.2016 και 01.01.201731.01.2017  

Επανεγγραφές : 01.09.2016 – 31.10.2016 και 01.01.2017 – 28.02.2017  

Πρώτη Εγγραφή : 01.07.2016 έως  30.04.2017  

Δεν  υπάρχουν αλλαγές στις Τιμές των δελτίων ποδοσφαιριστών

 

ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΣΤ ΣΤΙΣ 4-7-16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Με  απόφαση  της   Ε.Π.Ο.  την Δευτερα  04  Ιουλίου  2016  είναι  η ετήσια  αργία  της  κατάκτησης   του  Ευρωπαϊκού  Πρωταθλήματος 2004  επομένως τα γραφεία της Ε.Π.Ο. και όλων των Ενώσεων θα παραμείνουνκλειστά. 

 

 

 

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2016-17

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Καλούνται  οι  εκπρόσωποι  των  σωματείων  να  προσέλθουν  από  τα   Γραφεία της  Ένωσης  Ποδοσφαιρικών  Σωματείων  Ν.   Τρικάλων  προκειμένου   να  δηλώσουν συμμετοχή  στα  Πρωταθλήματα  καθώς  και στο Κυπέλλου Ερασιτεχνικών  από 27.06.2016 μέχρι την Δευτέρα 04.07.2016  για την ποδοσφαιρική   περίοδο  2016 – 2017.

          Για πληροφορίες να επικοινωνήσουν με την γραμματεία της ΕΠΣΤ

ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ JUNIOR

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ JUNIOR 21-22/5/16 ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑ ΚΗΠΑΙ-ΔΙΑΛΕΚΤΟ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

          Τρίτη      10  - 05   -  2016  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική  

2ος Ομιλος  

ΩΡΑ  17:00

Κηπακίου

Κηπάκι    - Διαλεχτό

Αβρααμ

Διβανε    - Καρατζας

 

 

 

 

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 7-8/5/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 ΣΑΒΒΑΤΟ    07 - 05   -  2016  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

 2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Φιλύρας

Φιλύρα     - Ασπροκλησια

 

 

Μουριας

Δροσερό   - Λυγαρια

 

 

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό     - Οικουμενιος

 

 

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Πηγη

 

 

Βαλτινου

Ασπροβαλτος  - Αγ Μονη

 

 

Γόμφων

Γόμφοι   - Πρίνος

 

 

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Βυτουμα

 

 

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο  - Κεφαλ/σο

 

 

 

Ρεπό : Πιαλεία

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Χρυσαυγής

Χρυσαυγη  - Ζάρκο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Μεγάρχης

Μεγάρχη  - Παλαιομ/ρο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων – Ακ. Τρικάλων

 

 

Πηνειάδας

Πηνειάδα  - Κεραμίδι

 

 

 

 

 

 

        ΚΥΡΙΑΚΗ     08  -  05 – 2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - ΑΟΤ  Α

 

 

Δενδροχωριου

Καλλιδενδρη -Ακ. Αμπελακιων

 

 

Σαραγιων

Σαραγια   - ΑΟΤ 2011

 

 

Μπαλκουρας

Δημητρα   Β  - Μετεωρα  α

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Πηγη    - Μετεωρα  β

 

 

Πυλης

Πορταικος  - Πύργος

 

 

Αγ Αποστόλων

ΑΕΤ    - ΑΟΤ  β

 

 

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - Δημητρα  α

 

 

Πυργετού

Πυργετός   - Καλύβια

10:30

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ρογγίων

Καλαμακι   - Διαμαντι 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Οικουμενιου

Τζουρτζια    - Γλύνος

 

 

Καρυων

Καρυες        - Κρήνη

 

 

Ριζαριου

Ριζαριο        - Αρδάνι

 

 

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Μεγαλοχωρι

 

 

Παλαιοπυργου

Αστερας    - Αγ Κυριακη

 

 

Καλυβίων

Καλύβια    - Πύργος

 

 

Μπάρας

Αχιλλέας   - Λόγγος 2012

 

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα  - Λιλή

 

 

Παλαιομ/ρου

Μπελέτσι  - Αν. Μεγάρχης

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βασιλικης

Βασιλικη    - Κεφαλ/κος

 

 

Κηπακιου

Κηπακι      - Φωτεινο

 

 

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα   - Θεοπετρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 23-24/4/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΣΑΒΒΑΤΟ    23  - 04   -  2016

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Σαραγια

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - ΑΟΤ  β

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πύλης

Πορταικος   - Δημητρα

 

 

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Μετεωρα

 

 

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Ελευθεροχωρι

 

 

Φήκης

Φηκη   - ΑΕΤ

 

 

Προδρόμου

Πρόδρομος  - Πυργετός

 

 

Καλαμπακας

Κρ Βρύσης  - Καστράκι

 

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Γριζάνο

 

 

 

Σαραγια   - Γοργογυρι

3-0αα

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Διαλεχτού

Διαλεχτό  - Βασιλική

 

 

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Κηπάκι

 

 

 

 

 

 

       ΚΥΡΙΑΚΗ     24  -  04 – 2016

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων – ΑΟΤ  Α

 

 

Κρηνιτσας

ΑΟΤ 2011  - Αγ Μονη

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  α – Καλλιδενδρη

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος    - Πηγη

 

 

Πυλης

Πορταικος  - Πυργετός

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  β  - Φαρκαδόνα

 

 

Εγ. Ακαδημιας 1

Καλύβια   - ΑΕΤ

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  - Δροσερό

 

 

Φιλύρας

Φιλύρα   - Πιαλεία

 

 

Λυγαριας

Λυγαρια   - Ροπωτό

 

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος -Ασπροβαλτος

 

 

Παλαιομ/ρου

Πηγη    - Γόμφοι

 

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Χρυσομηλια

 

 

Πρίνους

Πρίνος   - Αγιοφυλλο

 

 

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Βυτουμας

 

 

 

Ρεπό : Τυμφαίος

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Γλύνους

Γλύνος    - Καρυες

 

 

Ράξας

Τζουρτζια  - Πετρωτό

 

 

Κρήνης

Κρήνη     - Ριζαριό

 

 

Αρδανίου

Αρδάνι   - Αστερας

 

 

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Καλύβια  

 

 

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Χρυσαυγη

 

 

Πυργετου

Πύργος   - Αχιλλέας

 

 

Λόγγου

Λόγγος 2012  - Ζάρκο

 

 

 

Ρεπό : Ταξιάρχες

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Μεγάρχης

Μεγάρχη   - Μπελετσι

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Φωτεινού

Φωτεινό  - Κεφαλ/κος 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΤΙΣ 21/4/16 Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 21-4-16 ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΙ ΩΡΑ 16.00 Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΑΙ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ