Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Δελτία Τύπου

ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ JUNIOR

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ JUNIOR 21-22/5/16 ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑ ΚΗΠΑΙ-ΔΙΑΛΕΚΤΟ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

          Τρίτη      10  - 05   -  2016  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική  

2ος Ομιλος  

ΩΡΑ  17:00

Κηπακίου

Κηπάκι    - Διαλεχτό

Αβρααμ

Διβανε    - Καρατζας

 

 

 

 

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 7-8/5/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 ΣΑΒΒΑΤΟ    07 - 05   -  2016  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

 2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Φιλύρας

Φιλύρα     - Ασπροκλησια

 

 

Μουριας

Δροσερό   - Λυγαρια

 

 

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό     - Οικουμενιος

 

 

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Πηγη

 

 

Βαλτινου

Ασπροβαλτος  - Αγ Μονη

 

 

Γόμφων

Γόμφοι   - Πρίνος

 

 

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Βυτουμα

 

 

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο  - Κεφαλ/σο

 

 

 

Ρεπό : Πιαλεία

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Χρυσαυγής

Χρυσαυγη  - Ζάρκο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Μεγάρχης

Μεγάρχη  - Παλαιομ/ρο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων – Ακ. Τρικάλων

 

 

Πηνειάδας

Πηνειάδα  - Κεραμίδι

 

 

 

 

 

 

        ΚΥΡΙΑΚΗ     08  -  05 – 2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - ΑΟΤ  Α

 

 

Δενδροχωριου

Καλλιδενδρη -Ακ. Αμπελακιων

 

 

Σαραγιων

Σαραγια   - ΑΟΤ 2011

 

 

Μπαλκουρας

Δημητρα   Β  - Μετεωρα  α

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Πηγη    - Μετεωρα  β

 

 

Πυλης

Πορταικος  - Πύργος

 

 

Αγ Αποστόλων

ΑΕΤ    - ΑΟΤ  β

 

 

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - Δημητρα  α

 

 

Πυργετού

Πυργετός   - Καλύβια

10:30

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ρογγίων

Καλαμακι   - Διαμαντι 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Οικουμενιου

Τζουρτζια    - Γλύνος

 

 

Καρυων

Καρυες        - Κρήνη

 

 

Ριζαριου

Ριζαριο        - Αρδάνι

 

 

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Μεγαλοχωρι

 

 

Παλαιοπυργου

Αστερας    - Αγ Κυριακη

 

 

Καλυβίων

Καλύβια    - Πύργος

 

 

Μπάρας

Αχιλλέας   - Λόγγος 2012

 

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα  - Λιλή

 

 

Παλαιομ/ρου

Μπελέτσι  - Αν. Μεγάρχης

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βασιλικης

Βασιλικη    - Κεφαλ/κος

 

 

Κηπακιου

Κηπακι      - Φωτεινο

 

 

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα   - Θεοπετρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 23-24/4/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΣΑΒΒΑΤΟ    23  - 04   -  2016

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Σαραγια

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - ΑΟΤ  β

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πύλης

Πορταικος   - Δημητρα

 

 

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Μετεωρα

 

 

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Ελευθεροχωρι

 

 

Φήκης

Φηκη   - ΑΕΤ

 

 

Προδρόμου

Πρόδρομος  - Πυργετός

 

 

Καλαμπακας

Κρ Βρύσης  - Καστράκι

 

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Γριζάνο

 

 

 

Σαραγια   - Γοργογυρι

3-0αα

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Διαλεχτού

Διαλεχτό  - Βασιλική

 

 

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Κηπάκι

 

 

 

 

 

 

       ΚΥΡΙΑΚΗ     24  -  04 – 2016

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων – ΑΟΤ  Α

 

 

Κρηνιτσας

ΑΟΤ 2011  - Αγ Μονη

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  α – Καλλιδενδρη

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος    - Πηγη

 

 

Πυλης

Πορταικος  - Πυργετός

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  β  - Φαρκαδόνα

 

 

Εγ. Ακαδημιας 1

Καλύβια   - ΑΕΤ

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  - Δροσερό

 

 

Φιλύρας

Φιλύρα   - Πιαλεία

 

 

Λυγαριας

Λυγαρια   - Ροπωτό

 

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος -Ασπροβαλτος

 

 

Παλαιομ/ρου

Πηγη    - Γόμφοι

 

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Χρυσομηλια

 

 

Πρίνους

Πρίνος   - Αγιοφυλλο

 

 

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Βυτουμας

 

 

 

Ρεπό : Τυμφαίος

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Γλύνους

Γλύνος    - Καρυες

 

 

Ράξας

Τζουρτζια  - Πετρωτό

 

 

Κρήνης

Κρήνη     - Ριζαριό

 

 

Αρδανίου

Αρδάνι   - Αστερας

 

 

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Καλύβια  

 

 

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Χρυσαυγη

 

 

Πυργετου

Πύργος   - Αχιλλέας

 

 

Λόγγου

Λόγγος 2012  - Ζάρκο

 

 

 

Ρεπό : Ταξιάρχες

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Μεγάρχης

Μεγάρχη   - Μπελετσι

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Φωτεινού

Φωτεινό  - Κεφαλ/κος 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΤΙΣ 21/4/16 Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 21-4-16 ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΙ ΩΡΑ 16.00 Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΑΙ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 9-10/4/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    09  - 04   -  2016  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  10:00

Σαραγιων

Πηγη     - ΑΕΤ

 

 

 

 

 

 

Πανελλήνιο  

Πρωτάθλημα Δικηγορικών

Συλλόγων

ΩΡΑ  12:00

Πηγης

Τρικαλα   - Κέρκυρα

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Δενδροχωρι

 

 

Σαραγιων

Σαραγια   - Φηκη

 

 

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Πρόδρομος

 

 

Πύλης

Πορταικος  - Κρ Βρύση

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Νεοχωρι

 

 

Φήκης

Ελευθεροχωρι  - Καστράκι

 

 

Κηπακίου

ΑΕΤ  - Πυργετός

 

 

 

Γοργογυρι  - Γριζάνο

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Λιλής

Λιλή      - Μπελετσι

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Παλαιοπύργου

Ακ. Τρικάλων  - Καλαμακι

 

 

 

 

 

 

        ΚΥΡΙΑΚΗ     10  -  04 – 2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα  α  - ΑΟΤ α

 

 

Μπαλκουρας

Δημητρα  β  - ΑΟΤ 2011

 

 

Σαραγιων

Σαραγια -Ακ. Αμπελακιων

 

 

Δενδροχωριου

Καλλιδενδρη  - Αγ Μονη

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος  - Δημητρα  α

 

 

Πύλης

Πορταικος  - Καλύβια

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  β  - ΑΟΤ  β

 

 

Πυργετου

Πυργετός  - Φαρκαδονα

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Κυριακής

Διαμαντι  - Πηνειάδα

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  - Ροπωτό

 

 

Πιαλείας

Πιαλεία  - Τυμφαίος

 

 

Μουριάς

Δροσερό  - Ασπροβαλτος

 

 

Φιλυρας

Φιλύρα  - Γόμφοι

 

 

Λυγαριάς

Λυγαριά  - Χρυσομηλιά

 

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Κεφαλ/σο

 

 

Πηγης

Πηγη    - Βυτουμα

 

 

Πρίνους

Πρίνος  - Αγ Μονη

 

 

 

Ρεπό : Αγιοφυλλο

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Γλύνους

Γλύνος   - Ριζαριό

 

 

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ταξιάρχες

 

 

Καρυων

Καρυες   - Αστερας

 

 

Ράξας

Τζουρτζια  - Καλύβια

 

 

Κρήνης

Κρήνη   - Χρυσαυγη

 

 

Αρδανίου

Αρδάνι  - Λόγγος 2012

 

 

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Ζάρκο

 

 

ΑΕΤ Κηπακιου

Πύργος  - Αγ Κυριακή

 

 

 

Ρεπό : Αχιλλέας

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Βασιλικής

Βασιλική   - Φωτεινο

 

 

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Λεπτοκαρυας

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων - Πετροπορος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ και ΔΗΜΗΤΡΑ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

 

Παιδικό

 

Κηπακιου ΑΕΤ

Δημητρα   - Σαραγια

5-0

Μπαλκουρας

ΑΟΤ         - Μετεωρα

2-0

 

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟΥΣ 8 ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΤΗ ΤΩΝ Ε.Π.Σ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟΥΣ 8 ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΤΗ ΤΩΝ Ε.Π.Σ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 

Στο δημοτικό στάδιο Άρτας έγινε σήμερα 30-3-16 ο επαναληπτικός αγώνας μεταξύ της 7ης περιφέρειας (ΕΠΣ.ΑΡΤΑΣ-ΕΠΣ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΕΠΣ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ) και της 8ης περιφέρειας (ΕΠΣ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ-ΕΠΣ.ΛΑΡΙΣΑΣ-ΕΠΣ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΕΠΣ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ) με νίκη των Θεσσαλών και σκορ 0-2 . Πρώτος αγώνας 1-1 

Από τα Τρίκαλα αγωνίστηκαν οι ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 19-20/3/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    19  - 03   -  2016

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Σαραγιων

Σαραγια    - ΑΟΤ  (Β)

 

 

Πύλης

Πορταικος  - Δημητρα (Β)

 

 

Χρυσαυγής

Δημητρα (Α)  - Πύργος

 

 

Ρογγιων

Ακ. Αμπελακιων-Φαρκαδόνα

 

 

 

ΑΟΤ (Α)    - Καλλιδενδρη

 

 

 

Ρεπό : Μετεωρα

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Καλαμπακας

Κρ Βρύση   - Δημητρα

 

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι    - Πρόδρομος

 

 

Γριζανου

Γριζάνο     - Φήκη

 

 

Καστρακιου

Καστράκι   - Δενδροχωρι

 

 

Οικουμενιου

Πυργετός    - Σαραγια

 

 

Κηπακιου

ΑΕΤ           - Παραληθαίοι

 

 

Ελευθεροχωριου

Ελευθεροχωρι  - Πορταικος

 

 

 

Γοργογυρι  - Μετεωρα

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

       ΚΥΡΙΑΚΗ     20  -  03  – 2016

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καρακουσης

Τρικαλα Α  - Καλλιδενδρη

 

 

Σαραγιων

Σαραγια     - Αγ Μονη

 

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Ακ. Αμπελακιων

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α – ΑΟΤ 2011

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καρακουσης

Τρικαλα  β – Πηγη

 

 

Πυλης

Πορταικος  - Φαρκαδόνα

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - ΑΕΤ

 

 

Εκ. Ακαδημιας 1

Καλύβια  - Δημητρα α

 

 

Πύργου

Πύργος    - Πυργετός

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλυβίων

Καλύβια     - Γλύνος

 

 

Χρυσαυγής

Χρυσαυγή   - Αστερας

 

 

Μπάρας

Αχιλλεας    - Ταξιάρχες

 

 

Λόγγου

Λόγγος       - Ριζαριο

 

 

Ζάρκου

Ζαρκο        - Πετρωτό

 

 

Πύργου

Πύργος      - Καρυες

 

 

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Τζουρτζια

 

 

Μεγαλ/ρου

Μεγαλοχωρι  - Κρήνη

 

 

 

Ρεπό : Αρδανι

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Γόμφων

Γόμφοι     - Ασπροκλησια

 

 

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια   - Ασπροβαλτος

 

 

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο   - Τυμφαίος

 

 

Κεφαλοβρυσου

Κεφαλόβρυσο  - Ροπωτό

 

 

Βυτουμα

Βυτουμας    - Πιαλεία

 

 

Πρίνους

Πρίνος       - Δροσερό

 

 

Αγ Μονη

Αγ Μονη   - Φιλύρα

 

 

Πηγης

Πηγη         - Λυγαρια

 

 

 

Ρεπό : Οικουμενιος

 

 

 

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 10/3/16 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤHN ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUNIOR

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 10-3-16 ΚΑΙ ΩΡΑ 19,00 ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΣΤ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ JUNIOR