Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Δελτία Τύπου

ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΠΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗ

ΑΥΡΙΟ ΠΕΜΠΤΗ 4-10-18 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΥΡΙΟ ΠΕΜΠΤΗ 4-10-18 ΚΑΙ ΩΡΑ 18,30 ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣς ΕΝΩΣΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Γ΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

Τρίτη 9.10.2018

               Πηγη   - Μεγαλοχωρι

Σαράγια  - Κεφαλόβρυσο

Πύργος  - Ριζαριο

Ταξιάρχες  - Καλύβια

Αχιλλέας  Τρικαλων  - Φηκη

Δημητρα Απόλλων – Νεοχωρι

Τετάρτη 10.10.2018

Γλύνος  - Πιαλεία

Θεόπετρα  - Κρ Βρύση

Πυργετός  - Δροσερό

                           Πέμπτη 11.10.2018

Παλαιομονάστηρο  - Ακαδημια 1

Γριζάνο  - Καρυες

Κλήρωση Γ’ Φάσης Κυπέλλου

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 Παλαιομονάστηρο  - Ακαδημια 1

 
 

 Πηγη   - Μεγαλοχωρι

 
 

 Γλύνος  - Πιαλεία

 
 

 Δενδροχώρι  - ΑΕ Τρικαλων

 
 

 Θεόπετρα  - Κρ Βρύση

 
 

 Σαράγια  - Κεφαλόβρυσο

 
 

 Πύργος  - Ριζαριο

 
 

 Ταξιάρχες  - Καλύβια

 
 

 Γριζάνο  - Καρυες

 
 

 Αχιλλέας  Τρικαλων  - Φηκη

 
 

 Δημητρα Απόλλων – Νεοχωρι

 
 

 Πυργετός  - Δροσερό

 
 

 

ΑΝΕΥ : ΑΟ Πορταικος , ΑΣ Μετεωρα , Εθνικός Βράχος Καστρακιου ,

Άρης Αγ Μονη

 

ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 19-9-18 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Γ΄ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 19/9/18 ΚΑΙ ΩΡΑ 19,00 ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Γ΄ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

ΚΑΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΕΝΩΣΗ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ  ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ  ΝΟΜΟΥ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Ασκληπιού & Καποδιστρίου 14-3ος Όροφος-Τρίκαλα(24310) 24759 FAX (24310) 34174- email: eps.trikalon@gmail.com 

     ΕΠΙΤΡΟΠΗ    ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ    ( ΕΔ )  ΕΠΣΤ

          Από  την  Επιτροπή  Διαιτησιας  της  Ε. Π. Σ. Τρικαλων  καλούνται  όλοι  

οι  Διαιτητές – Παρατηρητές Διαιτησίας  να  παραβρεθούν στην  συγκέντρωση 

την Τρίτη 18.09.2018   και 19:00μμ στα γραφεία  της Επιτροπής Διαιτησιας .

 

ΕΓΙΝΕ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ Β' ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

              Β’  ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ  ΕΠΣΤ

                        ΑΟ ΒΑΛΤΙΝΟΥ        - ΑΟ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ       γηπεδο             ΒΑΛΤΙΝΟΥ

                        ΑΟ ΚΑΡΥΩΝ                        - ΑΕ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ         γηπεδο             ΚΑΡΥΩΝ

                        ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1           - ΑΟ ΑΡΔΑΝΙΟΥ                  γηπεδο             ΑΓ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

                        ΑΟ ΠΙΑΛΕΙΑΣ         - ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ                  γηπεδο             ΠΙΑΛΕΙΑΣ

                        ΑΟ ΦΩΤΕΙΝΟΥ        - ΑΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ                  γηπεδο             ΦΩΤΕΙΝΟΥ

                        ΑΟ ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ     - ΑΟ ΑΓ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΥ   γηπεδο             ΘΕΟΠΕΤΡΑΣ

                        ΑΟ ΔΡΟΣΕΡΟΥ        - ΑΟ ΡΟΠΩΤΟΥ                   γηπεδο             ΜΟΥΡΙΑΣ

                        ΑΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ          - ΑΟ ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΥ        γηπεδο             ΡΙΖΑΡΙΟΥ

              Άνευ  αγώνα  : ΠΟ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ 

 

 

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 12-9-19 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ  12-9-18 ΚΑΙ ΩΡΑ 18,30 ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Β΄ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΜΕΧΡΙ 21/9/18 ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΠΕΛΟΥ 9-10/9/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

  Α    ΦΑΣΗ     Κ Υ Π Ε Λ Λ Ο Υ

                   

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Σκόρ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  

08.09.2018

Ώρα  16.30

 

Αρδανιου

Αρδανι  - Βασιλικη

 

 

 

Ριζωματος

Παραληθαιοι  - Λογγος

 

 

 

Μουριας

Δροσερο  - Πρινος

 

 

 

Καρυων

Καρυες  - Κεφαλ/κος

 

 

 

Βυτουμα

Βυτουμα  - Ακαδημια 1

 

 

 

Παλ/ρου

Ροπωτο   - Αστερας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  

09.09.2018

Ώρα  16.30

 

Καρυες

Ακ Αμπελακιων -Αγ Οικουμενιου

 

 

 

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο   - Τζουρτζια

 

 

 

Φιλύρας

Φιλυρα   - Ασπροβαλτος

 

 

 

Ζαρκου

Ζαρκο  - Ριζαριο

 

 

 

Κηπακιου

Κηπακι  - Βαλτινο

 

 

 

Πιαλειας

Πιαλεία  - Λυγαρια

 

 

 

Σαρακινα

Χρυσομηλια  - Πετρωτο

 

 

 

Γριζανου

Γριζανο  - Αγ Κυριακη

 

 

 

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Γόμφοι

 

 

 

Φωτεινου

Φωτεινο  - Κρηνη

 

 

 

Κεραμιδιου

Κεραμιδι   - Θεόπετρα