Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Δελτία Τύπου

ΕΓΓΡΑΦΕΣ – ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Από  την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώνονται οι νέες ημερομηνίες για την περίοδο των μετεγγραφών , αποδεσμεύσεων , υποσχετικών και πρώτων εγγραφών ποδοσφαιριστών.  

Αποδέσμευση : 01.07.2016 – 31.08.2016   

Υποσχετική          : 01.07.2016 – 31.08.2016  και 01.01.2017 – 31.01.2017  

Μετεγγραφές  : 01.07.2016 – 31.10.2016 και 01.01.201731.01.2017  

Επανεγγραφές : 01.09.2016 – 31.10.2016 και 01.01.2017 – 28.02.2017  

Πρώτη Εγγραφή : 01.07.2016 έως  30.04.2017  

Δεν  υπάρχουν αλλαγές στις Τιμές των δελτίων ποδοσφαιριστών

 

ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΣΤ ΣΤΙΣ 4-7-16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Με  απόφαση  της   Ε.Π.Ο.  την Δευτερα  04  Ιουλίου  2016  είναι  η ετήσια  αργία  της  κατάκτησης   του  Ευρωπαϊκού  Πρωταθλήματος 2004  επομένως τα γραφεία της Ε.Π.Ο. και όλων των Ενώσεων θα παραμείνουνκλειστά. 

 

 

 

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2016-17

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

Καλούνται  οι  εκπρόσωποι  των  σωματείων  να  προσέλθουν  από  τα   Γραφεία της  Ένωσης  Ποδοσφαιρικών  Σωματείων  Ν.   Τρικάλων  προκειμένου   να  δηλώσουν συμμετοχή  στα  Πρωταθλήματα  καθώς  και στο Κυπέλλου Ερασιτεχνικών  από 27.06.2016 μέχρι την Δευτέρα 04.07.2016  για την ποδοσφαιρική   περίοδο  2016 – 2017.

          Για πληροφορίες να επικοινωνήσουν με την γραμματεία της ΕΠΣΤ

ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ JUNIOR

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ JUNIOR 21-22/5/16 ΛΟΓΩ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑ ΚΗΠΑΙ-ΔΙΑΛΕΚΤΟ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

          Τρίτη      10  - 05   -  2016  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική  

2ος Ομιλος  

ΩΡΑ  17:00

Κηπακίου

Κηπάκι    - Διαλεχτό

Αβρααμ

Διβανε    - Καρατζας

 

 

 

 

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 7-8/5/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 ΣΑΒΒΑΤΟ    07 - 05   -  2016  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

 2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Φιλύρας

Φιλύρα     - Ασπροκλησια

 

 

Μουριας

Δροσερό   - Λυγαρια

 

 

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό     - Οικουμενιος

 

 

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Πηγη

 

 

Βαλτινου

Ασπροβαλτος  - Αγ Μονη

 

 

Γόμφων

Γόμφοι   - Πρίνος

 

 

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Βυτουμα

 

 

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο  - Κεφαλ/σο

 

 

 

Ρεπό : Πιαλεία

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Χρυσαυγής

Χρυσαυγη  - Ζάρκο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Μεγάρχης

Μεγάρχη  - Παλαιομ/ρο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων – Ακ. Τρικάλων

 

 

Πηνειάδας

Πηνειάδα  - Κεραμίδι

 

 

 

 

 

 

        ΚΥΡΙΑΚΗ     08  -  05 – 2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - ΑΟΤ  Α

 

 

Δενδροχωριου

Καλλιδενδρη -Ακ. Αμπελακιων

 

 

Σαραγιων

Σαραγια   - ΑΟΤ 2011

 

 

Μπαλκουρας

Δημητρα   Β  - Μετεωρα  α

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Πηγη    - Μετεωρα  β

 

 

Πυλης

Πορταικος  - Πύργος

 

 

Αγ Αποστόλων

ΑΕΤ    - ΑΟΤ  β

 

 

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  - Δημητρα  α

 

 

Πυργετού

Πυργετός   - Καλύβια

10:30

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ρογγίων

Καλαμακι   - Διαμαντι 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Οικουμενιου

Τζουρτζια    - Γλύνος

 

 

Καρυων

Καρυες        - Κρήνη

 

 

Ριζαριου

Ριζαριο        - Αρδάνι

 

 

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Μεγαλοχωρι

 

 

Παλαιοπυργου

Αστερας    - Αγ Κυριακη

 

 

Καλυβίων

Καλύβια    - Πύργος

 

 

Μπάρας

Αχιλλέας   - Λόγγος 2012

 

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα  - Λιλή

 

 

Παλαιομ/ρου

Μπελέτσι  - Αν. Μεγάρχης

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βασιλικης

Βασιλικη    - Κεφαλ/κος

 

 

Κηπακιου

Κηπακι      - Φωτεινο

 

 

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα   - Θεοπετρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 23-24/4/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΣΑΒΒΑΤΟ    23  - 04   -  2016

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Σαραγια

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - ΑΟΤ  β

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πύλης

Πορταικος   - Δημητρα

 

 

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Μετεωρα

 

 

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Ελευθεροχωρι

 

 

Φήκης

Φηκη   - ΑΕΤ

 

 

Προδρόμου

Πρόδρομος  - Πυργετός

 

 

Καλαμπακας

Κρ Βρύσης  - Καστράκι

 

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Γριζάνο

 

 

 

Σαραγια   - Γοργογυρι

3-0αα

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Διαλεχτού

Διαλεχτό  - Βασιλική

 

 

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Κηπάκι

 

 

 

 

 

 

       ΚΥΡΙΑΚΗ     24  -  04 – 2016

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων – ΑΟΤ  Α

 

 

Κρηνιτσας

ΑΟΤ 2011  - Αγ Μονη

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  α – Καλλιδενδρη

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος    - Πηγη

 

 

Πυλης

Πορταικος  - Πυργετός

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  β  - Φαρκαδόνα

 

 

Εγ. Ακαδημιας 1

Καλύβια   - ΑΕΤ

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  - Δροσερό

 

 

Φιλύρας

Φιλύρα   - Πιαλεία

 

 

Λυγαριας

Λυγαρια   - Ροπωτό

 

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος -Ασπροβαλτος

 

 

Παλαιομ/ρου

Πηγη    - Γόμφοι

 

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Χρυσομηλια

 

 

Πρίνους

Πρίνος   - Αγιοφυλλο

 

 

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Βυτουμας

 

 

 

Ρεπό : Τυμφαίος

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Γλύνους

Γλύνος    - Καρυες

 

 

Ράξας

Τζουρτζια  - Πετρωτό

 

 

Κρήνης

Κρήνη     - Ριζαριό

 

 

Αρδανίου

Αρδάνι   - Αστερας

 

 

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Καλύβια  

 

 

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Χρυσαυγη

 

 

Πυργετου

Πύργος   - Αχιλλέας

 

 

Λόγγου

Λόγγος 2012  - Ζάρκο

 

 

 

Ρεπό : Ταξιάρχες

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Μεγάρχης

Μεγάρχη   - Μπελετσι

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Φωτεινού

Φωτεινό  - Κεφαλ/κος 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΤΙΣ 21/4/16 Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 21-4-16 ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΙ ΩΡΑ 16.00 Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΑΙ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 9-10/4/16

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    09  - 04   -  2016  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  10:00

Σαραγιων

Πηγη     - ΑΕΤ

 

 

 

 

 

 

Πανελλήνιο  

Πρωτάθλημα Δικηγορικών

Συλλόγων

ΩΡΑ  12:00

Πηγης

Τρικαλα   - Κέρκυρα

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Δενδροχωρι

 

 

Σαραγιων

Σαραγια   - Φηκη

 

 

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Πρόδρομος

 

 

Πύλης

Πορταικος  - Κρ Βρύση

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Νεοχωρι

 

 

Φήκης

Ελευθεροχωρι  - Καστράκι

 

 

Κηπακίου

ΑΕΤ  - Πυργετός

 

 

 

Γοργογυρι  - Γριζάνο

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Λιλής

Λιλή      - Μπελετσι

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Παλαιοπύργου

Ακ. Τρικάλων  - Καλαμακι

 

 

 

 

 

 

        ΚΥΡΙΑΚΗ     10  -  04 – 2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

  1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα  α  - ΑΟΤ α

 

 

Μπαλκουρας

Δημητρα  β  - ΑΟΤ 2011

 

 

Σαραγιων

Σαραγια -Ακ. Αμπελακιων

 

 

Δενδροχωριου

Καλλιδενδρη  - Αγ Μονη

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος  - Δημητρα  α

 

 

Πύλης

Πορταικος  - Καλύβια

 

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  β  - ΑΟΤ  β

 

 

Πυργετου

Πυργετός  - Φαρκαδονα

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Κυριακής

Διαμαντι  - Πηνειάδα

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

  2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  - Ροπωτό

 

 

Πιαλείας

Πιαλεία  - Τυμφαίος

 

 

Μουριάς

Δροσερό  - Ασπροβαλτος

 

 

Φιλυρας

Φιλύρα  - Γόμφοι

 

 

Λυγαριάς

Λυγαριά  - Χρυσομηλιά

 

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Κεφαλ/σο

 

 

Πηγης

Πηγη    - Βυτουμα

 

 

Πρίνους

Πρίνος  - Αγ Μονη

 

 

 

Ρεπό : Αγιοφυλλο

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

 1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Γλύνους

Γλύνος   - Ριζαριό

 

 

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ταξιάρχες

 

 

Καρυων

Καρυες   - Αστερας

 

 

Ράξας

Τζουρτζια  - Καλύβια

 

 

Κρήνης

Κρήνη   - Χρυσαυγη

 

 

Αρδανίου

Αρδάνι  - Λόγγος 2012

 

 

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Ζάρκο

 

 

ΑΕΤ Κηπακιου

Πύργος  - Αγ Κυριακή

 

 

 

Ρεπό : Αχιλλέας

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Βασιλικής

Βασιλική   - Φωτεινο

 

 

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Λεπτοκαρυας

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Ρογγίων

Ακ. Αμπελακιων - Πετροπορος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ και ΔΗΜΗΤΡΑ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Δελτία Τύπου

 

 

Παιδικό

 

Κηπακιου ΑΕΤ

Δημητρα   - Σαραγια

5-0

Μπαλκουρας

ΑΟΤ         - Μετεωρα

2-0