Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Ορισμός Διαιτητών

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 16-17/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    16 – 03 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14 

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ     - Πετρωτό

Σταφυλας

Πλοκας    - Αβρααμ Β

Μπαλκουρας

Μεγαλοχωρι  - Δημητρα α

Τζιοτζιος

Σακκας    - Σινδρος

 

Ακαδημια 1 α  -  Αχιλλέας

3-0

 

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

ΑΕΤ    - Πύργος

Παπαγεωργοπουλος

Μαρκοπουλος   - Καπερωνης

Πυργετού

Πυργετός  - Μετεωρα

Τουλουμης

Αργυροπουλος   - Κουτσαγιας

Βαλτινού

Βαλτινό   - Δημητρα β

Μαργιωλης

Κωστηρας    - Κατσογιαννος

 

Αγ Μονη  - Πορταικός

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Πηγης

Πηγη    - Πορταικος

Κοντινος

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

Σαραγιων

Σαραγια   - Φηκη

Ζησης

Τζιοτζιος   - Καλογριας

Διάβας

Κρ Βρύση   - Κεφαλ/σο

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Κωστηρας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Νεοχωρι

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας   - Σταφυλας

Πύργου

Πύργος   - Ταξιάρχες

Πετσας

Μπαλας Χ  -  Παπαγεωργοπουλος

Μπάρας

Αχιλλέας  - Καστράκι 

Δουλοπουλος

Παφης    - Τουλουμης

Καλυβιων

Καλύβια  - Αγ Μονη

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Αποστολου

 

Πυργετός  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Γλύνος  - Δημητρα

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μεγαρχης

Ανταλλάξιμα   - Μπελετσι

Μαργιωλης

Ρατζας     - Κατσογιαννος

Λιλης

Λιλη   - Γενεσι

Ανδριοπουλος

Τατσιοπουλος   - Ντινος

 

Φωταδα  - Ελεθερ/ρι

Ματαιώνεται

 

 

 

 

 

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βασιλικής

Βασιλική  - Κηπάκι

Πετσας

Αλεξοπουλος   - Τζιοτζιος

Γριζάνου

Γριζανο  - Ακαδημια 1

Ζησης

Μαρκοπουλος  - Παφης

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Λόγγος

Κουτσαγιας

Σταφυλας   - Καπερωνης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων - Πετρωτό

Μανασης Μ

Καψουρας   - Σινδρος

Χρυσαυγης

Αστερας   - Κρήνη

Τουλουμης

Αργυροπουλος  - Κατσογιαννος

Ζάρκου

Ζάρκο  - Κεραμιδι

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Καλογριας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Ριζαριό

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος-Μπαλας  Χ

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Αρδάνι

Λεωνδας

Πλοκας   - Κωστηρας

 

Ρεπό : Καρυες

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Βαλτινό

Λεωνιδας Κ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Γόμφων

Γόμφοι   - Βαλτινό

Πετσας

Καλογριας   - Αργυροπουλος

Δενδρ/ριου

Δενδροχωρι  - Λυγαρια

Κοντινος

Μπαλας   - Μανασης Μ

Πρίνου

Πρίνος  - Φωτεινό

Δουλοπουλος

Ανδριοπουλος – Καψουρας

Μουριας

Δροσερό  - Πιαλεία

Κουτσαγιας

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Θεόπετρα

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

Βυτουμας

Βυτουμα  - Τζουρτζια

Μανασης Μ

Αλεξοπουλος  - Μπαιρακταρης

 

Ροπωτό  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ασπρ/τος  - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Παλ/ρο

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Πύργου

Πύργος   - Μεγαλ/ρι

Τουλουμης

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη -Ακ Αμπελακιων

Καπερωνης

 

Φλαμουλίου

ΑΟΤ  - Αχιλλέας

Σινδρος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Καρυες

Πλοκας

 

 

Μετεωρα α – Νεοχωρι

0-3

 

 

Ρεπό : Ακαδημια 1 α

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Σαραγιων

Συνοικία 2017  - Πύργος β

Σακκας

 

Πηγης

Πηγη    - Δημητρα β

Κωστηρας

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πορταικος

Μαρκοπουλος

 

Ακαδημια 1

Ακαδημια 1 β  - Πυργετός

Τζιοτζιος

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Λεπτοκαρυα

Μαργιωλης

Τατσιοπουλος   - Ράτζας

Σαραγιων

Συνοικια   - Παλ/ργος

Παφης

Κουτσαγιας  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Προδρομου

Πρόδρομος -Ασπροκλησιας

Αποστολου

Αβρααμ  Β  - Ντινος

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 14/3/18

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 

Πέμπτη    1403 – 2019                                           

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β  Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Βαλτινού

Βαλτινό   - Δενδροχωρι

Λεωνιδας Σ

Αποστολου    - Σινδρος

Γόμφων

Γόμφοι   - Πρίνος

Μανασης Μ

Καλογριας     - Κωστηρας

Λυγαριας

Λυγαρια  - Ροπωτό

Κουτσαγιας

Νταλουκας    - Μπαλας Χ

Παλ/ρου

Παλ/ρο    - Χρυσομηλια

Μανασης Κ

Λεωνίδας Κ. - Καπερωνης

Πιαλείας

Πιαλεία   - Βυτουμας

Κοντινος Ε

Πλοκας         - Ντινος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Τζούρτζια

Σταφυλας Κ

Παπαγεωργοπουλος   - Παφης Χ

 

Φιλύρα   - Δροσερό

0-3

 

 

Ρεπό : Κεφαλοβρυσιακος

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 12/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

 Ημιτελική Φάση Κυπέλλου  Ε.Π.Σ.Τρικαλων

Τρίτη    12 – 03 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Ημιτελική Φάση

Κυπέλλου

ΩΡΑ  15:00

Ριζαριου

Ριζαριο    - Πηγη

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας Κ

 

 

 

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Καστρακίου

Καστράκι  - Πορταικός

Πετσας

Παφης           - Αλεξόπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Μεγαλοχωρι

Κοντινος

Νταλουκας    - Παπαγεωργοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 9-3-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    09 – 03 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16

 

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Πύργος

Παπαγεωργοπουλος

Κωστηρας   - Κουτσαγιας

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - ΑΟΤ

Σταφυλας

Καπερωνης  - Μαρκοπουλος

Κρήνης

Νεοχωρι - Ακ Αμπελακιων

Τζιοτζιος

Αβρααμ     - Αργυροπουλος

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Δημητρα β

Τουλουμης

Ντινος     - Σακκας

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Φήκης

Φήκη   - Πηγη

Δουλοπουλος

Νταλουκας    - Λεωνιδας Κ

Κεφαλ/σου

Κεφαλόβρυσο - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Καλογριας  - Μαρκοπουλος

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Σαράγια

Μανασης Κ

Αποστολου   - Τουλουμης

Καστρακίου

Καστράκι  - Πυργετός

Σταφυλας Κ

Κωστηρας  - Κουτσαγιας Ε

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πύργος

Κοντινος

Τζιοτζιος    - Καπερωνης Ν

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Αχιλλέας

Κουτσαγιας Γ

Ντινος    - Πλοκας

 

ΑΕΤ  - Κρ Βρύση

0-3

 

 

Γλύνος  - Καλύβια

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Παλ/ργος

Μαργιωλης

Καψουρας   - Κυρατζουλης

Μεγαλ/ριου

Πατουλιά   - Διαμάντι

Μουστακας

Κατσογιαννος  - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λιλής

Λιλή   - Πρόδρομος

Παφης  Χ

Ρατζας     - Αργυροπουλος

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 7-3-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     07 – 03 – 2019

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Κηπακίου

Κηπάκι    - Γριζάνο

Μανασης Κ

Σταφυλας      - Παπαγεωργοπουλος

Βασιλικής

Βασιλική  - Παραληθαίοι

Δουλοπουλος Ε

Μπαλας         - Παφης  

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας Γ

Κωστηρας     - Πλοκας

Λόγγου

Λόγγος    - Αστερας

Πετσας

Αποστολου    - Καπερωνης Ν

Κρήνης

Κρηνη   - Ζάρκο  

Λεωνιδας Σ

Τουλουμης    - Σακκας

Καρυων

Καρυες  - Οικουμενιος

Λεωνιδας Κ

Αλεξοπουλος  - Ντινος

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Αγ Κυριακή

Ζησης Β

Σινδρος          - Κουτσαγιας

Ριζαριου

Ριζαριό   - Αρδάνι

Κοντινος Ε

Νταλουκας    - Μανασης Μ

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μεγάρχης

Διαλεχτό   - Απόστολοι

Ανδριοπουλος

Κατσογιαννος   - Μαρκοπουλος

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 6-3-19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Ημιτελική Φάση Κυπέλλου  Ε.Π.Σ.Τρικαλων

Τετάρτη     06 – 03 – 2019    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Ημιτελική Φάση

Κυπέλλου

ΩΡΑ  15:00

Καλαμπάκας

Μετεωρα   - Νεοχωρι

Κοντινος

Νταλουκας    - Μανασης  Μ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 5/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΤΡΙΤΗ    05 – 03 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πύργου

Πύργος   - Οικουμενιος

Μανασης Μ

Σακκας    - Κουτσαγιας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Μετεωρα

Παπαγεωργοπουλος

Καπερωνης  - Σινδρος

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Δημητρα α

Αποστολου

Κωστηρας   - Πλοκας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Νεοχωρι

Τουλουμης

Ντινος   - Αργυροπουλος  

 

Ρεπό : Δημητρα β

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2-3/3/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    0203 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14 

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φαρκαδόνας

Πετρωτό  - Μεγαλ/ρι

Τουλουμης

Σακκας     - Κατσογιαννος

Φλαμουλιου

ΑΟΤ  - Ακ Αμπελακιων

Παπαγεωργοπουλος

Σινδρος    - Κουτσαγιας

Μπαλκουρας

Δήμητρα α  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

Καπερωνης  - Πλοκας

 

Ρεπό : Αχιλλέας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος  - Πυργετός

Μαργιωλης

Αβρααμ   - Μαρκοπουλος

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Δημητρα β

Τζιοτζιος

Κωστηρας  - Τατσιοπουλος

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Βαλτινό

Μανασης Μ

Ντινος    - Αργυροπουλος

 

ΑΕΤ   - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη     - Κεφαλόβρυσο

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ   - Παπαγεωργοπουλος

Φήκης

Φήκη     - Νεοχωρι

Κοντινος

Σταφυλας   - Μπαλας

Σαραγιων

Σαραγια  - Ταξιάρχες

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας   - Τζιοτζιος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Καστράκι

Πετσας

Αποστολου  - Καπερωνης Ν

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

Πυργετου

Πυργετός  - Δημητρα

Ζησης

Αλεξοπουλος  - Τουλουμης

Μπάρας

Αχιλλεας  - Καλύβια

Μανασης Κ

Καλογριας   - Ντίνος

 

Πορταικος  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Πύργος  - Γλύνος

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπελετσιου

Μπελέτσι  - Ασπροκλησια

Μαργιωλης

Τατσιοπουλος  - Κατσογιαννος

 

Φωτάδα   - Γενεσι

Ματαιώνεται

 

 

Ελευθ/ρι  - Πρόδρομος

Ματαιώνεται

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ  15:00

 

Πανελλήνιο

Πρωτάθλημα

Δικηγόρων

Πύργου

Τρικαλα  - Θεσσαλονίκης

Ανδριοπουλος

Αβρααμ   - Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ    03. 03. 2019                     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Κηπάκι

Λεωνιδας Κ

Παπαγεωργοπουλος-Τουλουμης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Γριζανο

Κοντινος

Καψουρας   - Κουτσαγιας

Χρυσαυγής

Αστερας  - Βασιλική

Κουτσαγιας Γ

Μαργιωλης  - Κωστηρας

Ζάρκου

Ζάρκο   - Λόγγος

Τζιοτζιος

Πλοκας   - Σακκας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πετρωτό

Μανασης Μ

Ράτζας    - Αβρααμ Β

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Κρήνη

Παφης

Καλογριας   - Μαρκοπουλος

Αρδανίου

Αρδάνι  - Καρυες

Ζησης

Σινδρος   - Ντινος

Ριζαριού

Ριζαριό  - Κεραμίδι

Μανασης Κ

Κωτουλας  - Καπερωνης

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πρίνους

Πρίνος   - Βαλτινό

Κοντινος

Κωτουλας   - Καψουρας

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Δενδροχωρι

Μανασης Κ

Μανασης Μ  - Παφης

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Γόμφοι

Ζησης

Πλοκας   - Σινδρος

Μουριας

Δροσερό  - Φωτεινό

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος  - Τζιοτζιος

Περιστερας

Τζουρτζια  - Παλαιομ/ρο

Κουτσαγιας

Καλογριας   - Καπερωνης

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Πιαλεία

Πετσας

Σταφυλας   - Λεωνιδας Κ

 

Χρυσομηλια  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Βυτουμας  - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Λυγαρια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων -Πύργος α

Κουτσαγιας

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Αγ Μονη

Μουστακας

 

Football Factory

Καρυες   - ΑΟΤ

Σακκας

 

Μπαρας

Αχιλλέας  - Μεγαλ/ρι

Λεωνιδας Σ

 

 

Ακαδημια 1 α - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Οικουμενιος

Αβρααμ Β

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Πηγη

Ντινος

 

Πύργου

Πύργος β  - Ακαδημια 1 β

Αποστολου

 

Αγ Βης/να

Πορταικος  - Συνοικία 

Κωστηρας

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Πυργετός

Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αποστόλων

Απόστολοι  - Πατουλια

Ανδριοπουλος

Κατσογιαννος  - Τατσιοπουλος

Σαραγιων

Συνοικία  - Λεπτοκαρυα

Αλεξοπουλος

Αργυροπουλος  - Μαρκοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 23-24/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

ΣΑΒΒΑΤΟ    2302 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16 

 

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Νεοχωρι

Τζιοτζιος

Κουτσαγιας  - Αβρααμ Β

Πύργου

Πύργος  - Δημητρα α

Μαργιωλης

Καπερωνης  - Μαρκοπουλος

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Δημητρα β

Τουλουμης

Κωστηρας  - Σινδρος

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων -Οικουμενιος

Ντινος

Πλοκας      - Σακκας

 

Ρεπό : ΑΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Πηγη

Γρατσανης

Νταλουκας   - Κωτουλας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Φήκη

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Καλογριας

Καστρακίου

Καστράκι  - Πορταικός

Πετσας

Παφης           - Τζιοτζιος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Σαραγια

Μανασης Κ

Μανουρας Ν – Παπαγεωργοπουλος

Μπαλκούρας

Δημητρα  - Κρ Βρύση

Κοντινος

Μανασης Μ  - Ντινος

Καλυβίων

Καλύβια  - Πυργετός

Κουτσαγιας

Σταφυλας      - Κωστήρας

Μπάρας

Αχιλλέας  - Πύργος

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος   - Αποστόλου  

 

ΑΕΤ  - Κεφαλόβρυσο

0-3

 

 

Γλύνος  - Μεγαλοχωρι

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπελετσιου

Μπελέτσι  - Ασπροκλησια

Μαργιωλης

Θανασουλας  - Ροτσας

Μεγάρχης

Ανταλλαξιμα   - Λιλη

Μουστακας

Τατσιοπουλος  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   2402 – 2019                                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Κηπάκι

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Μανουρας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Γριζανο

Κοντινος

Καψουρας    - Ανδριοπουλος

Χρυσαυγής

Αστερας  - Βασιλική

Κουτσαγιας

Μαργιωλης   - Κωστηρας

Ζάρκου

Ζάρκο   - Λόγγος

Τζιοτζιος

Μαρκοπουλος  - Τουλουμης

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πετρωτό

Ζησης

Καπερωνης   - Πλοκας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Κρήνη

Παφης

Καλογριας   - Ντινος

Αρδανίου

Αρδάνι  - Καρυες

Πετσας

Λεωνιδας  Κ  - Μανασης Μ

Ριζαριού

Ριζαριό  - Κεραμίδι

Μανασης Κ

Κωτουλας   - Σταφυλας

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πρίνους

Πρίνος   - Βαλτινό

Κοντινος

Νταλουκας   - Καψουρας

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Δενδροχωρι

Μανασης Κ

Μανουρας    - Παφης

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Γόμφοι

Ζησης

Πλοκας        - Σινδρος

Μουριας

Δροσερό  - Φωτεινό

Μανασης Μ

Τζιοτζιος     - Μαρκος

Περιστερας

Τζουρτζια  - Παλαιομ/ρο

Κουτσαγιας

Καλογριας   - Καπερωνης

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Πιαλεία

Πετσας

Σταφυλας    - Λεωνιδας Κ

 

Χρυσομηλια  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Βυτουμας  - Φιλύρα

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων -Πύργος α

Αλεξοπουλος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Αγ Μονη

Μουστακας

 

Football Factory

Καρυες   - ΑΟΤ

Σακκας

 

 

Ακαδημια 1 α - Μετεωρα α

3-0

 

 

Αχιλλέας  - Μεγαλ/ρι

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Οικουμενιος

Αβρααμ Β

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Πηγη

Ντινος

 

Πύργου

Πύργος β  - Ακαδημια 1 β

Μαρκοπουλος

 

Αγ Βης/να

Πορταικος  - Συνοικια 

Κωστηρας

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Πυργετός

Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Αποστόλων

Απόστολοι  - Πατουλια

Μαργιωλης

Κατσογιαννος  - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ 21/2/19

Δημοσιεύτηκε στην κατηγορία Ορισμός Διαιτητών

Πέμπτη     21– 02 – 2019                                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Βαλτινού

Βαλτινό   - Χρυσομηλια

Δουλοπουλος

Αποστολου   - Αλεξοπουλος

Μουριας

Δροσερό  - Βυτουμας

Κοντινος

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Θεόπετρα

Κουτσαγιας

Ρατζας          - Παφης

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό   - Πιαλεία

Λεωνιδας Σ

Καπερωνης   - Καλογριας 

Πρίνους

Πρίνος  - Παλαιομ/ρο

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Παπαγεωργοπουλος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Φωτεινό

Σταφυλας

Ανδριοπουλος   - Μαργιωλης

 

Δενδρ/ρι  - Φιλύρα

3-0

 

 

Γόμφοι   - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Τζουρτζια

 

 

 

 

 

 

Σελίδα 1 από 32