Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 10-11/3/18

Σαββατο 10-3-18                                                                                          

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Αγ Κυριακης

Ακαδημια  1  - Πηγη

Πετσας

Μουστακας - Μαρκοπουλος

Μπαλκουρας

Δημητρα  α  - Δημητρα  β

Μανασης Μ

Τουλουμης  - Καπερωνης

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Ακ. Αμπελακιων

Ζήσης

Μαργιωλης  - Μπαλας Ι

Διαβας

Μετεωρα  β  - Μετεωρα  α

Βουτσελας

Κατσογιαννος  - Θανασουλας

 

Πετρωτό  - Πυργος 

0-3

 

 

ΑΟΤ  - Φηκη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Γριζανου

Γριζάνο    - Μετεωρα

Πετσας

Μανασης Μ  - Βουτσελας

Καλυβίων

Καλύβια   - ΑΕΤ

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Κωτουλας

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πυργετός

Γρατσανης

Μπαιρακταρης  - Ράτζας

Καστρακίου

Καστράκι  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Τατσινας  - Κυρατζουλης

Οικουμενίου

Οικουμενιος - Σαράγια

Κοντινος

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Φήκης

Φήκη    - Πηγη

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Αλεξοπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Μεγαλ/ρι

Μανασης Κ

Μουστακας  - Παφης

 

Δημητρα  - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : Κρ Βρύση

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Βαλτινού

Βαλτινό   - Γόμφοι

Ζήσης

Αποστολου  - Καπερωνης Ν

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λιλής

Λιλή   - Διαλεχτό

Ανδριοπουλος

Τοτης   - Καψουρας

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Παλ/ργος

Μαργιωλης

Μαρκοπουλος  - Μπαλας Ι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    11 – 03 – 2018           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικο

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αποστόλων 11:15

Απόστολοι  - Βαλτινό

Κατσογιαννος

 

Καλαμπακας 9:45

Μετεωρα α  - Πηγη  α

Κατσογιαννος

 

Κηπακίου 9:30

ΑΟΤ  α   - Δημητρα  α

Παφης

 

Φήκης 11:00

Φήκη     - Πύργος

Τουλουμης

 

 

Ρεπό : Πορταικός

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικο

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκούρας 11:15

Μεγαλ/ρι   - Πυργετός

Μουστακας

 

Φαρκαδονας  9:45

Πετρωτό   - Ακαδημια 1

Μουστακας

 

Αγ Μονης  9:30

Αγ Μονη   - Δημητρα β

Καπερωνης 

 

Αγ Γεωργίου 11:00

Ακ Αμπελακιων  - Πηγη β

Αποστολου

 

Κηπακίου 11:00

ΑΟΤ  β   - Μετεωρα β

Παφης

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Βυτουμας

Μανασης Κ

Καλογριας   - Μαρκοπουλος

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Ασπροβαλτος

Ζησης

Κυρατζουλης  - Καψουρας

Πιαλείας

Πιαλεία  - Χρυσομηλια

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας  - Ράτζας

Φιλύρας

Φιλύρα   - Θεόπετρα

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Αλεξοπουλος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Πρίνος

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Παπαγεωργοπουλος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Φωτεινό

Κουτσαγιας

Μανασης Μ - Μπαλας  Χ

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό  - Δενδροχωρι

Κοντινος

Σταφυλας  - Βουτσελας

 

Αγιοφυλλο  - Παλαιομ/ρο

0-3

 

 

Φωτάδα  - Ελευθ/ρι

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Ακ Τρικάλων

Μαργιωλης

Τοτης   - Ροτσας

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Λογγου

Λόγγος 2012 – Γλύνος

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Καρυες

Μανασης Κ

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή-Ακ Αμπελακιων

Βουτσελας

Μπαιρακταρης  - Παφης

Πύργου

Πύργος  - Κρήνη

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Τζουρτζια

Κουτσαγιας

Ρατζας  - Καψουρας

Αρδανίου

Αρδάνι  - Ακαδημια 1

Ανδριοπουλος

Ζησης   - Καλογριας

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ταξιαρχες

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Μαργιωλης

 

Ριζαριο  - Ασπροκλησια

3-0

 

 

Ρεπό : Ζάρκο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Παλ/ργου

Αστερας   - Απόστολοι

Μουστακας

Μπαλας Ι  - Τοτης