Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ17-18/3/18

      ΣΑΒΒΑΤΟ    1703 – 2018

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Πηγης

Πηγη      - Πύργος

Σταφυλας

Κατσογιαννος - Κυρατζουλης

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Ακαδημια 1

Πετσας

Αποστολου  - Καπερωνης

Διαβας

Μετεωρα  α  - Νεοχωρι

Μουστακας

Βουτσελας   - Μαρκοπουλος

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - ΑΟΤ

Ζησης

Ρατζας         - Τουλουμης

 

Ακ. Αμπελακιων  - Πετρωτό

3-0

 

 

Φηκη    - Δημητρα α

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Καλυβίων

Καλύβια   - Γριζανο

Ζήσης

Μπαλας  Χ  - Τουλουμης

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Αγ Μονη

Κοντίνος

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Κηπακίου

ΑΕΤ    - Καστράκι

Δουλοπουλος

Αλεξοπουλος  - Ράτζας

Πυργετού

Πυργετος   - Οικουμενιος

Μανασης Κ

Κυρατζουλης  - Τατσινας

Μπάρας

Αχιλλέας   - Δημητρα

Λεωνιδας  Σ

Βουτσελας  - Μπαιρακταρης

Σαραγιων

Σαραγια   - Φήκη

Πετσας

Νταλουκας  - Μανασης Μ

Πηγης

Πηγη    - Κρ Βρύση

Κουτσαγιας

Καπερωνης   - Καλογριας

 

Δροσερό  - Πορταικός

0-3

 

 

Ρεπό : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Βασιλικής

Βασιλική - Κηπακι

Παφης

Αποστολου  - Κατσογιαννος

Αποστόλων

Απόστολοι  - Παλ/ργος

Μουστακας

Πρεβεντας   - Πλατσκοβιτς

 

 

 

 

 

     ΚΥΡΙΑΚΗ    18 – 03 – 2018                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

J u n i o r

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου11:15

ΑΟΤ   - Πορταικός

Αποστόλου

 

Ακαδημιας 1 9:30

Ακαδημια 1 α – Μετεωρα α

Παφης

 

Βαλτινου  9:45

Βαλτινο  - Πυργος α

Μουστακας

 

Σαραγιων 11:00

Πηγη  β  - Πυργετος

Παφης

 

 

ΑΟΤ 2011  - Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

J u n i o r

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βοηθ.Νεοχωριου11:15

Νεοχωρι   - Ακαδημια 1 β

Ρατζας

 

Μπαλκουρας  11:00

Δημητρα β  - Μετεωρα β

Καπερωνης

 

Πηγης  11:00

Πηγη  α  - Αγ Μονη

Μουστακας

 

Βοηθ. Πύργου 9:45

Πυργος β  - Καρυες

Αποστολου

 

 

Σαραγια  -Ακ Αμπελακιων

0-3

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Λόγγος

Δουλοπουλος

Κατσογιαννος  - Μαρκοπουλος

Γλύνους

Γλύνος  - Αγ Κυριακή

Μανασης Κ

Ζησης   - Καψουρας

Καρυων

Καρυες   - Πύργος

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Μουριας

Ακ Αμπελακιων - Παραληθαίοι

Ανδριοπουλος

Ροτσας   - Καλογριας

Κρήνης

Κρήνη   - Ριζαριο

Κουτσαγιας

Κυρατζουλης  - Τουλουμης

Ραξας

Τζουρτζια  - Αρδάνι

Πετσας

Μπαιρακταρης  - Μπαλας Ι

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Ζάρκο

Βουτσελας

Τατσινας  - Τοτης

 

Ασπροκλησια  - Πετρωτό

0-3

 

 

Ρεπό : Ταξιάρχες

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Παλαιομ/ρο

Παλαιομ/ρο  - Τυμφαίος

Πετσας

Καλογριας  - Κατσογιαννος

Βυτουμα

Βυτουμας  - Πιαλεία

Κοντινος 

Ρατζας  - Καψουρας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Φιλύρα

Μανασης Μ

Κυρατζουλης  - Ροτσας  

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Κεφαλ/σο

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  - Τατσινας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Λυγαρια

Ζησης

Αποστολου  - Τουλουμης 

Φωτεινού

Φωτεινό  - Ροπωτό

Βουτσελας

Τοτης  - Μαρκοπουλος

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  - Δενδροχωρι

Μανασης Κ

Σταφυλας  - Μουστακας

 

Κεφαλ/κος  - Αγιοφυλλο

3-0

 

 

Πρίνος  - Φωτάδα

3-0