Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 31/3 & 1/4/18

      ΣΑΒΒΑΤΟ    3103 – 2018

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Πηγης

Πηγη     - Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Καπερωνης  - Τουλουμης

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Πύργος

Μανασης

Κυρατζουλης  - Αποστολου

Διαβας

Μετεωρα β  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος -Κατσογιαννος

Κρηνης

Νεοχωρι   - Δημητρα  α

Μουστακας

Βουτσελας  - Μπαλας  Ι

 

Φήκη   - Δημητρα β

0-3

 

 

ΑΟΤ   - Πετρωτό

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Καστρακίου

Καστρακι   - Γριζανο

Δουλοπουλος

Ρατζας   - Κατσογιαννος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Οικουμενιος

Κοντινος

Βουτσελας  - Κυρατζουλης

Καλυβίων

Καλύβια  - Δημητρα

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Μπαιρακταρης

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Φήκη

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

Κηπακίου

ΑΕΤ     - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Πυργετού

Πυργετός   - Κρ Βρύση

Πετσας

Μανασης Μ  - Καλογριας

Σαραγίων

Σαραγια  - Μεγαλοχωρι

Ζησης

Μπαλας Χ  - Παφης

 

Δροσερό  - Πηγη

0-3

 

 

Ρεπό : Αχιλλέας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Μεγάρχης

Αν. Μεγάρχης  - Ανταλλάξιμα

Μουστακας

Ροτσας   - Θανασουλας

 

 

 

 

 

 

                   ΚΥΡΙΑΚΗ    01 – 04 – 2018              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

J u n i o r  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκούρας

Δημητρα α   - Πορταικός

Κατσογιαννος

 

Σαραγιων 11:15

Πηγη  β  - Βαλτινό

Βουτσελας

 

Πυργετού 9:30

Πυργετός  - Ακαδημια 1 α

Αποστολου

 

Πυργου 9:30

Πύργος α  - ΑΟΤ

Παφης

 

 

Μετεωρα  α -ΑΟΤ 2011

3-0

 

 

 

 

 

 

J u n i o r 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Γεωργίου 11:15

Ακ Αμπελακιων -Ακαδημια 1 β

Καπερωνης

 

Πυργου 11:15

Πύργος β  - Πηγη  α

Παφης

 

Factory9:30

Καρυες   - Δημητρα β

Βουτσελας

 

Αγ Μονης 11:55

Αγ Μονη  - Νεοχωρι

Αποστολου

 

 

Μετεωρα β  - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Γόμφων

Γόμφοι   - Λιλή

Μουστακας

Τατσινας   - Τοτης

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Φιλύρα

Ανδριοπουλος

Καλογριας  - Τουλουμης

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Κεφαλ/σο

Πετσας

Αλεξοπουλος  - Καψουρας

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Λυγαρια

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Κυρατζουλης

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Ροπωτό

Δουλοπουλος

Λεωνιδας  - Μπαιρακταρης

Σαρακινας

Χρυσομηλια  - Δενδροχωρι

Ζησης

Ρατζας   - Πρεβεντας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Ελευθ/ρι

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

Πρίνους

Πρίνος  - Φωτεινό 

Κουτσαγιας

Μαρκοπουλος  - Μαργιωλης

 

Πιαλεία  - Αγιοφυλλο

3-0

 

 

Βυτουμας  - Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Πύργου

Πύργος    - Λόγγος

Ζησης

Μπαλας Χ  - Καλογριας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Παραληθαιοι

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Κατσογιαννος

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Ριζαριό

Κουτσαγιας

Πρεβεντας  - Καπερωνης

Γλύνους

Γλύνος  - Αρδανι

Μανασης Μ

Μπαιρακταρης  - Αποστολου

Καρυων

Καρυες  - Πετρωτό

Βουτσελας

Λεωνιδας Κ  - Παφης

Μουριας

Ακ Αμπελακιων  - Ζάρκο

Πετσας

Τουλουμης - Καψουρας

Ράξας

Τζουρτζια  - Ταξιάρχες

Κοντινος

Κυρατζουλης  - Ράτζας

 

Ασπροκλησια  - Ακαδημια 1

0-3

 

 

Ρεπό : Κρήνη

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Διαλεχτού

Διαλεχτό  - Μεγάρχη

Μουστακας

Μπαλας Ι  - Ροτσας