Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 21-22/4/18

ΣΑΒΒΑΤΟ    2104 – 2018       

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Ημιτελικά Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Δημητρα  α -Ακαδημια 1

Ζησης

Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης

Μπαλκουρας

Πύργος  - Μετεωρα β

Πετσας

Σταφυλας   - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Γριζανο

Πετσας

Αλεξοπουλος  - Ζησης

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Φήκη

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Κωτουλας

Καστρακίου

Καστράκι  - Πορταικος

Λεωνιδας Σ

Παπαγεωργοπουλος -Μπαιρακταρης

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Κρ Βρύση

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Βουτσελας

Διαβας

Μετεωρα   - Μεγαλοχωρι

Γρατσανης

Μπαλας Χ  - Παφης Χ

Κηπακίου

ΑΕΤ  - Πηγη

Κοντινος

Καλογριας  - Μουστακας

Μπαρας

Αχιλλεας  - Σαραγια

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

 

Πυργετός  - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : Καλύβια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Λιλής

Λιλη   - Βαλτινό

Ανδριοπουλος

Μπαλας  Ι  - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

    Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ    22 – 04 – 2018                     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior

1ος Ομιλος

 

Καλαμπακας 9:30

Μετεωρα α  - Δημητρα α

Παφης

 

Πυλης 09:30

Πορταικος  - Πυργος  α

Αποστολου

 

Κηπακίου 11:15

ΑΟΤ   - Πηγη β

Τουλουμης

 

Ακαδημιας  9:30

Ακαδημια 1 α  - Βαλτινό

Μουστακας

 

 

ΑΟΤ 2011  - Πυργετός

0-3

 

 

 

 

 

 

 Junior

2ος Ομιλος

 

Καλαμπακας 10:30

Μετεωρα β- Ακ Αμπελακιων

Παφης

 

Ακαδημιας 11:00

Ακαδημια 1 β  - Αγ Μονης

Μουστακας

 

Νεοχωριου  11:30

Νεοχωρι  - Πυργος β

Αποστολου

 

Μπαλκουρας 9:45

Δημητρα β  - Πηγη  α

Τουλουμης

 

 

Σαραγια  - Καρυες

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Παλ/ργου

Διαμαντι  - Παλ/ργος

Μπαιρακταρης

Τοτης   - Μπαλας Ι

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φιλύρας

Φιλύρα   - Λυγαρια

Μανασης Κ

Ρατζας   - Καψουρας

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Ροπωτό

Βουτσελας

Καλογριας   - Μαργιωλης

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Δενδροχωρι

Πετσας

Μανασης Μ  - Κυρατζουλης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Ελευθ/ρι

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

Βυτουμας

Βυτουμα  - Φωτεινό

Ζησης

Κατσογιαννος  - Μαρκοπουλος

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Πρίνος

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος  - Καπερωνης

Σαρακινας

Χρυσομηλια  - Θεόπετρα

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Ροτσας

 

Κεφαλ/σο - Αγιοφυλλο

3-0

 

 

Πιαλεία  - Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Ριζαριου

Ριζαριο   - Λογγος

Ζησης

Αποστολου  - Μπαλας Ι

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Αρδάνι

Παφης

Μπαιρακταρης  - Μαρκοπουλος

Πύργου

Πύργος  - Πετρωτό

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Τουλουμης

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Μουστακας  - Καλογριας

Γλύνους

Γλύνος  - Ταξιάρχες

Κοντινος

Νταλουκας  -Λεωνιδας Κ

Καρυων

Καρυες  - Ακαδημια 1

Βουτσελας

Κατσογιαννος  - Κυρατζουλης

Κρήνης

Κρήνη  - Τζουρτζια

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Ροτσας

 

Ακ Αμπελακιων - Ασπρ/σια

3-0

 

 

Ρεπό : Κεραμίδι

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Μεγαρχης

Μεγάρχη  - Ανταλλάξιμα

Ανδριοπουλος

Μαργιωλης  - Τοτης

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Αποστόλων

Απόστολοι  - Πατουλια

Μανασης Μ

Πλατσκοβιτς  - Πρεβεντας

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Αστερας 

Αλεξοπουλος

Ρατζας  - Καψουρας