Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(1 βαθμολογία)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 28-29/4/18

      ΣΑΒΒΑΤΟ    2804 – 2018 

                                                                                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Αποστόλων 11:00

Απόστολοι  - Πύργος

Αποστολου

 

Καλαμπακας 10:00

Μετεωρα α  - ΑΟΤ α

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  10:00

Ακαδημιας  10:30

Ακαδημια 1   - Πηγη β

Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Γριζανου

Γριζανο  - Φηκη

Βουτσελας

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

Πύλης

Πορταικός  - Δημητρα

Κοντινος

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

Διάβας

Κρ Βρύση  - Οικουμενιος

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης   - Ρατζας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - Αγ Μονη

Σταφυλας

Τατσινας  - Μαρκοπουλος

Πηγης

Πηγη   - Καλύβια

Πετσας

Αποστολου  - Ανδριοπουλος

Σαραγίων

Σαραγια  - ΑΕΤ

Γρατσανης

Τοτης   - Τουλουμης

Πυργετού

Πυργετός   - Αχιλλέας

Δουλόπουλος

Καλογριας  - Καψουρας

 

Δροσερό  - Μετεωρα

0-3

 

 

Ρεπό : Καστράκι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βαλτινού

Βαλτινό  - Μεγάρχη

Παφης

Μανασης   - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Παλ/ργου

Διαμάντι  - Αστερας

Αλεξοπουλος

Μαργιωλης  - Μπαλας 

 

 

 

 

 

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

 

ΩΡΑ  16:45

Μπαρας

Τρικαλα  - Χαλκιδα

Καπερωνης

Μουστακας -   Αβρααμ 

 

 

 

 

     Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ    29 – 04 – 2018           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Πηγης  11:00

Πηγη  α  - Βαλτινό

Μουστακας

 

Πυλης  11:00

Πορταικος  - Δημητρα α

Αποστολου

 

 

Ρεπό : Φηκη

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

 

Μπαλκουρας 9:30

Δημητρα β  - Πυργετός

Παφης

 

Μπαλκούρας 11:00

Μεγαλ/ρι  - Μετεωρα β

Παφης

 

Πετρωτού  9:30

Πετρωτό  - ΑΟΤ β

Ρατζας

 

Αγ Μονης  9:30

Αγ Μονη  - Ακ Αμπελακιων

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λόγγου

Λόγγος  - Αρδάνι

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Μαρκοπουλος 

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ριζαριό

Κοντινος

Σταφυλας   - Μπαλας Χ

Ζάρκου

Ζάρκο  - Παραληθαίοι

Λεωνιδας Σ

Καψουρας  - Καπερωνης Ν

Ταξιάρχων

Ταξιάρχες  - Αγ Κυριακή

Δουλοπουλος

Βουτσελας  - Μπαιρακταρης

Αγ Κυριακή

Ακαδημία 1  - Κεραμίδι

Ανδριοπουλος

Αλεξοπουλος  - Μπαλας Ι

Ράξας

Τζουρτζια  - Καρυες

Πετσας

Καλογριας  - Κυρατζουλης

Μουριάς

Ακ Αμπελακιων  - Κρήνη

Μανασης Κ

Τοτης   - Κατσογιαννος

 

Ασπροκλησια  - Γλύνος

0-3

 

 

Ρεπό : Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Παλ/ρου

Ροπωτο  - Φιλύρα

Κουτσαγιας

Καλογριας  - Μπαλας  Ι

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Πιαλεία

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Μανασης Μ

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  - Τυμφαίος

Αλεξοπουλος

Μπαιρακταρης  - Αργυροπουλος

Φωτεινού

Φωτεινό  - Κεφαλ/κος

Ανδριοπουλος

Αποστολου  - Μαρκοπουλος

Πρίνους

Πρίνος  - Παλαιομ/ρο

Βουτσελας

Παφης   - Καψουρας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Βυτουμα

Κοντινος

Τατσινας  - Πλοκας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Χρυσομηλια

Λεωνιδας

Σταφυλας  - Μπαλας Χ

 

Αγιοφυλλο  - Λυγαρια

0-3

 

 

Φωτάδα  - Κεφαλ/σο

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βασιλικής

Βασιλική  - Παλ/ργος

Πετσας

Κατσογιαννος  - Καπερωνης Ν

Παλ/ργου

Ακ Τρικάλων  - Απόστολοι

Μουστακας

Μαργιωλης  - Κυρατζουλης