Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 5-6/5/18

ΣΑΒΒΑΤΟ    0505 – 2018                                                                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αποστόλων 9:30

ΑΟΤ α  - Απόστολοι

Αποστόλου

 

Φήκης

Φηκη    - Πορταικός

Κατσογιαννος

 

Κηπακιου

Πύργος  - Πηγη α

Παπαγεωργοπουλος

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Δημητρα α

Τουλουμης

 

 

Ρεπό : Μετεωρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Μεγαλ/ρι

Καπερωνης

 

Αποστόλων 11:30

ΑΟΤ  β  - Ακαδημια 1

Ρατζας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Δημητρα β

Μουστακας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Πηγη β

Βουτσελας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1  α  - ΑΟΤ

Μπαλας  Ι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Πύλης

Πορταικός   - Γριζάνο

Μανασης

Σταφυλας  - Κωτουλας

Φήκης

Φηκη    - Κρ Βρύση

Κοντινος

Βουτσελας  - Αποστολου

Οικουμενίου

Οικουμενιος  - Μεγαλ/ρι

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Μπαλας Χ

Καστρακιου

Καστράκι  - Πηγη

Ζήσης

Ρατζας    - Καπερωνης Ν

Καλυβιων

Καλύβια  - Σαραγια

Πετσας

Μπαιρακταρης  - Καλογριας

Διάβας

Μετεωρα  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ-Παπαγεωργοπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ  - Πυργετός

Δουλοπουλος

Τοτης  - Κατσογιαννος

 

Αγ Μονη  - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : Δημητρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Πιαλείας

Πιαλεία  - Φωτεινό

Παφης

Μπαλας Ι  - Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

 Μπελετσίου

Μπελετσι  - Αν. Μεγάρχης

Μουστακας

Μαρκοπουλος  - Ροτσας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Αποστόλων

Απόστολοι  - Διαμαντι

Ανδριοπουλος

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Κηπακι

Αλεξοπουλος

Πρεβεντας  - Μαρκος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    ΚΥΡΙΑΚΗ    06 – 05 – 2018                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Σαραγιων

Πηγη   β  - Πορταικός

Ρατζας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Μετεωρα α

Καπερωνης

 

Μπαλκουρας9:30

Δημητρα α  - Πυργος  α

Παφης

 

 

Βαλτινο  - ΑΟΤ 2011

3-0

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Βοηθ Πυργου 11:30

Πυργος β  - Ακαδημια 1 β

Τουλουμης

 

Football factory 10:30

Καρυες   - Μετεωρα β

Μουστακας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Αγ Μονη

Κατσογιαννος

 

Μπαλκούρας 11:30

Δημητρα β  - Νεοχωρι

Παφης

 

 

Πηγη  α   - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λυγαριας

Λυγαρια  - Ροπωτό

Δουλοπουλος

Μπαλας Χ  - Καψουρας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Δενδροχωρι

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Μπαιρακταρης

Φιλύρας

Φιλύρα  - Ελευθ/ρι

Μανασης

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Πρίνος

Λεωνιδας Σ

Αποστολου - Μαρκοπουλος

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Θεόπετρα

Βουτσελας

Τοτης  - Αργυροπουλος

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Χρυσομηλια

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Μπαλας Ι

Βυτουμα

Βυτουμας  - Ασπροβαλτος

Πετσας

Ζησης   - Καλογριας

 

Φωταδα  - Αγιοφυλλο

αα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Πετρωτού

Πετρωτό  - Λόγγος

Μανασης

Αποστολου  - Πλοκας

Κηπακιου

Αρδάνι  - Ζάρκο

Ζησης

Καλογριας  - Κατσογιαννος

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Ταξιάρχες

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Μπαιρακταρης

Πύργου

Πύργος  - Ακαδημια 1

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Καψουρας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Τζουρτζια

Βουτσελας

Τουλουμης  - Μπαλας Ι

Γλύνους

Γλύνος  - Κρήνη

Κοντινος

Παφης  - Καπερωνης Ν

Καρυων

Καρυες  - Ακ Αμπελακιων

Αλεξοπουλος

Μπαλας Χ  - Αργυροπουλος

 

Αγ Κυριακή  - Ασπροκλησια

3-0

 

 

Ρεπό : Ριζαριο

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Γόμφων

Γόμφοι   - Διαλεχτό

Μουστακας

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Αστερας  - Βασιλική

Ανδριοπουλος

Ροτσας   - Πρεβεντας