Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 12-13/5/18

ΣΑΒΒΑΤΟ    1205 – 2018                                                                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Β. Πύργου 10:00

Πύργος   - Βαλτινό

Μουστακας

 

Μπαλκούρας 10:00

Δημητρα α  - Φήκη

Βουτσελας

 

Πηγης11:15

Πηγη  α  - ΑΟΤ  α

Μουστακας

 

Πύλης

Πορταικός -Μετεωρα α

Κατσογιαννος

 

 

Ρεπο : Απόστολοι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Πυργετός

Τουλουμης

 

Φαρκαδονας  10:00

Πετρωτό  - Μεγαλ/ρι

Αποστολου

 

Σαραγιων 10:00

Πηγη β  - ΑΟΤ β

Καπερωνης

 

Μπαλκούρας 11:15

Δημητρα β-Ακ Αμπελακιων

Βουτσελας

 

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1  - Αγ Μονη

Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Φήκη

Πετσας

Μπαιρακταρης  - Κατσογιαννος

Πηγης

Πηγη    - Δημητρα

Μανασης Κ

Ζησης    -  Καπερωνης Ν    

Σαραγίων

Σαραγια  - Καστράκι

Δουλοπουλος

Τατσινας  - Παφης

Μπάρας

Αχιλλεας   - Αγ Μονη

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας Χ

Πυργετού

Πυργετός  - Καλύβια

Κουτσαγιας

Ρατζας    - Μπαλας Ι

Διαβας

Μετεωρα  - ΑΕΤ

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας- Παπαγεωργοπουλος

 

Δροσερό - Οικουμενιος

0-3

 

 

Ρεπό : Πορταικός

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

ΠΡΩΤ/ΜΑ

ΔΙΚΗΓ.  ΣΥΛΛΟΓΩΝ

 

 

 

ΩΡΑ  16:30

Μπαλκουρας

Τρικαλα  - Δημ.Αθηνων

Σταφυλας

Μουστακας  - Αβρααμ

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μπελετσιου

Μπελετσι   - Λιλη

Αλεξοπουλος

Μαργιωλης  - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Παλ/ργος  - Λεπτοκαρυα

Βουτσελας

Καλογριας   - Αποστολου

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    ΚΥΡΙΑΚΗ    13 – 05 – 2018                         33η

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Πυργετού 9:30

Πυργετός  - Δημητρα α

Αλεξοπουλος

 

Β. Πύργου 11:15

Πύργος α  - Πηγη β

Αλεξοπουλος

 

Καλαμπακας 10:00

Μετεωρα α  - Βαλτινό

Μουστακας

 

Πύλης 11:30

Πορταικός  - Ακαδημια 1 α

  Βουτσελας

 

 

ΑΟΤ   - ΑΟΤ  2011

3-0

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Football Factory

Καρυες - Ακ Αμπελακιων

Παφης

 

Αγ Μονης 9:30

Αγ Μονη  - Πυργος  β

Βουτσελας

 

Καλαμπακας 11:15

Μετεωρα β - Πηγη α

Μουστακας

 

Ακαδημιας  1  9:30

Ακαδημια 1 β - Δημητρα β

Παφης

 

 

Νεοχωρι   - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λόγγου

Λόγγος   - Ζάρκο

Σταφυλας

Λεωνιδας Κ  - Τατσινας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Αρδάνι

Λεωνιδας Σ

Καπερωνης Ν  - Αποστολου

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Ριζαριο

Ζησης

Μπαιρακταρης  - Ράτζας

Ράξας

Τζουρτζια  - Πύργος

Κοντινος

Κατσογιαννος  - Καψουρας

Κρήνης

Κρήνη  - Αγ Κυριακή

Πετσας

Καλογριας  - Μπαλας Ι

Μουριας

Ακ Αμπελακιων -Κεραμίδι

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Πλοκας

Γλύνους

Γλύνος  - Καρυες

Κουτσαγιας

Κωτουλας  - Παπαγεωργοπουλος

 

Ασπρ/σια -Παραληθαιοι

0-3

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φωτεινου

Φωτεινό   - Κεφαλ/σο

Ανδριοπουλος

Τουλουμης   - Αργυροπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Γριζάνου

Γριζάνο  - Κρ Βρύση

Ζήσης

Κωτουλας   - Αλεξοπουλος

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  - Λυγαρια

Λεωνιδας Σ

Μπαλας Χ  - Παπαγεωργοπουλος

Πρίνους

Πρίνος  - Φιλύρα

Κουτσαγιας

Αποστολου  - Τουλουμης

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Πιαλεια

Κοντινος

Κατσογιαννος  - Τζιοτζιος

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Τυμφαίος 

Δουλοπουλος

Καπερωνης Ν  - Καψουρας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Κεφαλ/κος

Μανασης Κ

Βουτσελας  - Αβρααμ Β

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Βυτουμας

Πετσας

Μπαιρακταρης  - Αργυροπουλος

 

Αγιοφυλλο  - Ροπωτό

0-3

 

 

Δενδροχωρι  - Φωτάδα

3-0

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μεγαρχης

Μεγαρχη  - Αν Μεγαρχης

Μουστακας

Μαργιωλης  - Τοτης

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Διαμάντι   - Κηπάκι

Σταφυλας

Κυρατζουλης  - Καλογριας