Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 19-20/5/18

ΣΑΒΒΑΤΟ    1905 – 2018                                                                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Αποστόλων 11:00

Απόστολοι   - Πορταικός

Τουλουμης

 

Καλαμπακας  10:30

Μετεωρα α -  Δημητρα α

Μουστακας

 

Κηπακίου 11:30

ΑΟΤ α  - Πύργος

Παπαγεωργοπουλος

 

Βαλτινού 11:00

Βαλτινό  - Φήκη

Αποστολου

 

 

Ρεπό : Πηγη α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

 

Μπαλκούρας 10:00

Μεγαλ/ρι  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

 

Φαρκαδόνας 10:00

Πετρωτό  - Δημητρα β

Κατσογιαννος

 

Αγ Μονης 11:00

Αγ Μονη  - Πηγη β

Καπερωνης

 

Πυργετού 10:00

Πυργετός  - ΑΟΤ β

Βουτσελας

 

 

Ακ Αμπελακιων-Μετεωρα β

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Διάβας

Κρ Βρύση  - Μεγαλ/ρι

Κουτσαγιας

Ρατζας     - Καπερωνης

Πύλης

Πορταικός  - Πηγη

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

Μπαλκουρας

Δημητρα  - Σαραγια

Κοντινος

Βουτσελας  - Καλογριας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Αχιλλέας

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας - Παπαγεωργοπουλος  

Καστρακίου

Καστράκι  - Πυργετός

Πετσας

Αποστολου  - Μαρκοπουλος

Πηγης

Αγ Μονη  - ΑΕΤ

Δουλοπουλος

Μπαιρακταρης  - Τοτης

Καλυβίων

Καλύβια  - Μετεωρα

Ζησης

Μπαλας Χ  - Τατσινας

 

Φήκη  - Δροσερό

3-0

 

 

Ρεπό : Γριζάνο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Μεγάρχης

Αν Μεγάρχης  - Λιλή

Μουστακας

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Κηπακίου

Κηπάκι   - Βασιλικη

Παφης

Κατσογιαννος  - Τουλουμης

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα -Ακ.Τρικαλων

Ανδριοπουλος

Μπαλας Ι  - Θανασουλας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ    20 – 05 – 2018           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Κηπακίου 11:00

ΑΟΤ   - Μετεωρα α

Καπερωνης

 

Ακαδημιας  10:00

Ακαδημια 1 α  - Πυργος α

Μουστακας

 

Βαλτινού 11:00

Βαλτινό  - Πυργετός

Τουλουμης

 

Μπαλκούρας 11:30

Δημητρα α – Πηγη β

Παφης

 

 

ΑΟΤ 2011 – Πορταικος

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Νεοχωριου 11:00

Νεοχωρι  - Μετεωρα β

Αποστολου

 

Μπαλκουρας 10:00

Δημητρα β  - Αγ Μονη

Παφης

 

Πηγης 09:30

Πηγη α  - Καρυες

Κατσογιαννος

 

Αγ Γεωργίου 11:30

Ακ Αμπελακιων  - Πυργος β

Ρατζας

 

 

Σαραγια  - Ακαδημια 1 β

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό  - Ελευθ/ρι

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Μπαλας Χ

Λυγαριάς

Λυγαρια  - Πρίνος

Κοντινος

Σταφυλας   - Παπαγεωργοπουλος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Θεόπετρα

Λεωνιδας 

Αλεξοπουλος  - Αργυροπουλος

Πιαλείας

Πιαλεία  - Ασπροβαλτος

Κουτσαγιας

Ζησης   - Καψουρας

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  - Βυτουμας

Βουτσελας 

Τατσινας   - Σακκας

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  - Παλαιομ/ρο

Δουλοπουλος

Πετσας   - Μπαιρακταρης 

 

Δενδρ/ρι  - Αγιοφυλλο

3-0

 

 

Φωτάδα  - Φωτεινό

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Ζάρκου

Ζάρκο   - Ταξιάρχες

Πετσας

Αποστολου   - Κατσογιαννος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ακαδημια 1

Λεωνιδας Σ

Μπαιρακταρης  - Αβρααμ Β

Ριζαριου

Ριζαριο  - Τζουρτζια

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Καψουρας

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Κρήνη

Ζησης

Παφης   - Πλοκας

Πύργου

Πύργος  - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

Μπαλας Χ -  Τοτης

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Καρυες

Ανδριοπουλος

Αλεξοπουλος  - Καλογριας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Γλύνος

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος - Βουτσελας

 

Αρδανι  - Ασπροκλησια

3-0

 

 

Ρεπό : Λόγγος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Διαλεχτού   

Διαλεχτό  - Ανταλλάξιμα

Μουστακας

Κυρατζουλης   - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Παλ/ργου

Αστερας  - Παλ/ργος

Σταφυλας

Καπερωνης   - Τουλουμης