Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 26-27/5/18

ΣΑΒΒΑΤΟ    2605 – 2018                                                                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Μπαλκούρας 11:30

Δημητρα  α  - Απόστολοι

Βουτσελας

 

Φηκης  11:00

Φηκη    - Μετεωρα α

Κατσογιαννος

 

 

Ρεπό : Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

2ος Ομιλος

 

Σαραγιων 10:30

Πηγη β   - Μεγαλοχωρι

Μουστακας

 

Ακαδημιας 1 9:30

Ακαδημια 1  - Δημητρα β

Μουστακας

 

Πυργετου 11:00

Πυργετός - Ακ Αμπελακιων

Καπερωνης

 

Κηπακίου 11:00

ΑΟΤ  β  - Αγ Μονη

Σταφυλας

 

Καλαμπακας 11:00

Μετεωρα β  - Πετρωτό

Αποστολου

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Μπαλκούρας 10:00

Δημητρα α  - Βαλτινό

Βουτσελας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Πύργου10:00

Πύργος β  - Δημητρα β

Σταφυλας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική         

1ος Ομιλος

ΩΡΑ 17:00

Λιλής

Λιλή   - Μεγάρχη

Μουστακας

Κυρατζουλης  - Μαργιωλης

 

Ανταλλάξιμα  - Μπελετσι

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική         

2ος Ομιλος

ΩΡΑ 17:00

Παλ/ργου

Ακ. Τρικαλων  - Παλ/ργος

Ζησης

Μαρκοπουλος   - Θανασουλας

 

Βασιλικη  - Πατουλια

3-0

 

 

 

 

 

 

                                      ΚΥΡΙΑΚΗ    27 – 05 – 2018                     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior  

1ος Ομιλος

 

Πύλης 11:00

Πορταικός   - Μετεωρα α

Μουστακας

 

Πυργετού

Πυργετος   - ΑΟΤ

Παπαγεωργοπουλος

 

 

Πύργος   - ΑΟΤ 2011

3-0

 

 

Πηγη β  - Ακαδημια 1 α

0-3

 

 

 

 

 

 

Junior  

2ος Ομιλος

 

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1 β  - Μετεωρα β

Καπερωνης

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Πηγη α

Μπαλας  Ι

 

Football Factory

Καρυες  - Νεοχωρι

Βουτσελας

 

 

Αγ Μονη  - Σαραγια

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προπαιδικό

1ος Ομιλος

 

Πύλης 13:00

Πορταικός  - Πηγη  α

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική         

1ος Ομιλος

ΩΡΑ 17:00

Μεγάρχης

Αν. Μεγάρχης  - Διαλεχτό

Μουστακας

Μαργιωλης   - Κυρατζουλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική         

2ος Ομιλος

ΩΡΑ 17:00

Κηπακίου

Κηπάκι  - Αστερας

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος  - Μπαλας Ι