Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 6-7/10/18

ΣΑΒΒΑΤΟ    0610 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Πηγης

Πηγη    - Ταξιαρχες

Γρατσανης

Νταλουκας  - Μπαλας Χ

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Σταφυλας  - Ράτζας

Κεφ/σου

Κεφαλ/σο  - Δημητρα

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Καπερωνης

Φηκης

Φηκη    - Γλυνος

Κουτσαγιας

Μουστακας  - Τατσιοπουλος

Πυλης

Πορταικος  - Καλυβια

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Σαραγιων

Σαραγια  - Αχιλλεας 

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Ντινος

Διαβας

Κρ Βρυση  - Πυργος

Λεωνιδας Σ

Κατσογιαννος  - Τουλουμης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Πυργετός

Ζήσης

Παφης  - Πλοκας

 

ΑΕΤ  - Καστράκι

Ματαιουται

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Καρυων

Καρυες   - Αρδάνι

Κωτουλας

Βουτσελας  - Αργυροπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

     0710 - 2018

 

ΩΡΑ  11:00

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Κηπακιου

Κηπάκι   - Παραληθαίοι

Μανασης Κ

Μουστακας  - Ανδριοπουλος

Γριζάνου

Γριζάνο  - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

Τζιοτζιος  - Κωστηρας

Βασιλικης

Βασιλικη  - Αστερας

Ζησης

Σακκας  - Κουτσαγιας Ευγ

Λόγγου

Λογγος  - Ζαρκο

Δουλοπουλος

Κωτουλας  - Σινδρος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Οικουμενιος

Λεωνιδας Σ

Παπαγεωργοπουλος  - Ράτζας

Κρήνης

Κρήνη  - Αγ Κυριακή

Πετσας

Αλεξοπουλος  - Ποντικης

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Ριζαριο

Κοντινος

Νταλουκας  - Σταφυλας

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

     0710 - 2018

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βαλτινού

Βαλτινό   - Πρίνος

Κοντινος

Νταλουκας  - Σταφυλας

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Ροπωτό

Λεωνιδας Σ

Παφης  - Τουλουμης

Γόμφων

Γόμφοι  - Ασπροβαλτος

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Κατσογιαννος

Φωτεινού

Φωτεινό  - Δροσερό

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος  - Καπερωνης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Τζουρτζια

Ζησης

Μουστακας  - Καλογριας

Πιαλείας

Πιαλεία  - Θεόπετρα

Πετσας

Ντινος  - Πλοκας

 

Κεφαλ/κος  - Χρυσομηλια

0-3

 

 

Φιλύρα  - Βυτουμας

0-3

 

 

Ρεπό : Λυγαρια