Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 20-21/10/18

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    2010 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Γεωργιου

Ακ Αμπελακιων – Δημητρα α

Μπαλας

Κατσογιαννος – Καπερωνης

Μπαλκούρας

Μεγαλ/ρι  - ΑΟΤ

Αποστολου

Κουτσαγιας  - Κωστηρας

 

Πετρωτό   - Αχιλλέας Τρικαλων

3-0

 

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακιου

Πύργος  - Δημητρα β

Μαργιωλης

Πλοκας  - Τζιοτζιος

Βαλτινού

Βαλτινό  - Πορταικός

Τουλουμης

Ποντικης  - Σακκας

Πυργετού

Πυργετός  - ΑΕΤ

Ντινος

Σινδρος  - Τατσιοπουλος

 

Αγ Μονη  - Μετεωρα

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πηγης

Πηγη   - Νεοχωρι

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Σταφυλας

Φήκης

Φήκη  - Ταξιάρχες

Λεωνιδας Σ

Παπαγεωργοπουλος  - Αλεξοπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Καστράκι

Κοντινος

Κατσογιαννος  - Αποστολου

Σαραγιων

Σαραγια  - Αγ Μονη

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Μανασης Μ

Διάβας

Κρ Βρύση  - Δημητρα

Δουλοπουλος

Μαργιωλης  - Πλοκας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - Γλύνος

Κωτουλας

Ντινος  - Καπερωνης

Πυργετού

Πυργετός  - Καλύβια

Ζησης

Τουλουμης  - Καλογριας

Πύργου

Πύργος  - Αχιλλέας

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Παφης

 

Κεφαλ/σο  - ΑΕΤ

3-0

 

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ    2110 – 2018                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

Κηπάκι  - Βασιλική

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Παφης

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Γριζάνο

Αλεξοπουλος

Ανδριοπουλος  - Καλογριας

Λόγγου

Λόγγος 2012  - Παραληθαίοι

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Κωτουλας

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Παπαγεωργοπουλος  - Καπερωνης

Κρήνης

Κρήνη  - Αστερας

Σταφυλας

Ρατζας   - Αργυροπουλος

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Ζάρκο

Δουλοπουλος

Αποστολου  - Κατσογιαννος

Ριζαριου

Ριζαριο  - Οικουμενιος

Κουτσαγιας

Μπαλας Χ  - Μανασης Μ

Αρδανίου

Αρδάνι  - Αγ Κυριακή

Κοντινος

Μαργιωλης  - Τζιοτζιος

 

Ρεπό : Καρυες

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Βαλτινού

Βαλτινό  - Γόμφοι

Κωτουλας

Παφης   - Ράτζας

Λυγαριας

Λυγαρια  - Δενδροχωρι

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Αλεξοπουλος

Φωτεινού

Φωτεινό  - Πρινος

Ζησης

Μαργιωλης  - Καλογριας

Πιαλείας

Πιαλεία  - Δροσερό

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Χρυσομηλια

Πετσας

Νταλουκας  - Μανασης Μ

Περιστερας

Τζουρτζια  - Βυτουμας

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Αποστολου

 

Κεφαλ/κος  - Ροπωτό

0-3

 

 

Φιλύρα  - Ασπροβαλτος

0-3

 

 

Ρεπό : Παλαιομ/ρο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - ΑΟΤ

Σινδρος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

 

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1 α – Νεοχωρι

Κωστηρας

 

Football factory

Καρυες  - Πύργος

Τατσιοπουλος

 

 

Μετεωραα  - Μεγαλ/ρι

0-3

 

 

Ρεπό :Αχιλλέας Τρικαλων

 

 

 

 

 

 

 

Κ 12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πηγη

Ντινος

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Πυργος β

Τουλουμης

 

Μπαρας

Ακαδημια 1 β  - Πορταικός

Πλοκας

 

Σαραγιων

Σαραγια 2017  -  Βαλτινό

Τζιοτζιος

 

Πυργετού

Πυργετός  - Δημητρα β

Καπερωνης