Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 3-4/10/18

ΣΑΒΒΑΤΟ    0311 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Πετρωτό

Τουλουμης

Καπερωνης   - Κουτσαγιας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ  - Δημητρα α

Αποστολου

Παπαγεωργοπουλος - Κατσογιαννος

 

Αχιλλεας – Ακ Αμπελακιων

0-3

 

 

Ρεπό : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινού

Βαλτινό   - Πυργος

Τζιοτζιος

Αργυροπουλος  - Σινδρος

Πυλης

Πορταικός  - Πυργετός

Μαργιωλης

Ποντικης  - Σακκας

Πηγης

ΑΕΤ   - Μετεωρα

Ντινος

Κωστηρας  - Πλοκας

 

Δημητρα β  - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη   - Φήκη

Γρατσανης

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Πύλης

Πορταικός  - Κεφαλόβρυσο

Κουτσαγιας

Ζησης  - Παπαγεωργοπουλος

Σαραγίων

Σαραγια  - Νεοχωρι

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Κωτουλας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Ταξιάρχες

Πετσας

Παφης   - Καλογριας

Πυργετού

Πυργετός   - Καστράκι

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Ράτζας

Πύργου

Πύργος   - Αγ Μονη

Λεωνιδας Σ

Αποστολου  - Κατσογιαννος

Μπάρας

Αχιλλέας   - Δημητρα

Κοντινος

Μπαλας   - Αλεξοπουλος

 

Κρ Βρύση  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Καλύβια  - Γλυνους

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    04 – 11 – 2018                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη   - Δημητρα α

Καπερωνης

 

Αγ Γεωργιου

Ακ Αμπελακιων  - Ακαδημια 1 α

Ντινος

 

Φλαμουλιου

Μπάρα   - Καρυες

Κωστηρας

 

Κηπακιου

Πυργος α    - Νεοχωρι

Τουλουμης

 

 

ΑΟΤ   - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπο : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πυργος  β -  Πηγη

Τζιοτζιος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Μετεωρα

Κουτσαγιας

 

Βαλτινου

Βαλτινό   - Οικουμενιος

Κατσογιαννος

 

Αγ Βης/να

Πορταικος  - Πυργετος

Πλοκας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β  - Συνοικία

Σινδρος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λυγαριας

Λυγαρια   - Βαλτινό

Κοντινος

Κωτουλας   - Μανασης Μ

Γόμφων

Γομφοι   - Φωτεινο

Λεωνιδας Σ

Παφης   - Καλογριας

Παλ/ρου

Ροπωτο   - Παλαιομ/ρο

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Σταφυλας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Πιαλεια

Κουτσαγιας

Ανδριοπουλος  - Αποστολου

Μουριας

Δροσερο   - Τζουρτζια

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Μαργιωλης

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια   - Βυτουμα

Ζησης

Ρατζας    - Καψουρας

 

Δενδ/ρι  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Πρινος  - Φιλυρα

3-0

 

 

Ρεπό : Θεοπετρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Κυριακης

Ακαδημια 1  - Κηπακι

Παφης

Καψουρας   - Ντινος

Βασιλικης

Βασιλικη  - Λογγος

Μανασης Μ

Κωστηρας  - Ποντικης

Γριζανου

Γριζανο  - Πετρωτό

Λεωνιδας Σ

Σινδρος  - Αργυροπουλος

Ριζωματος

Παραληθαιοι  - Κρηνη

Κοντινος

Μπαλας Χ  - Μαργιωλης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Καρυες

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Καπερωνης

Χρυσαυγης

Αστερας  - Κεραμιδι

Αποστολου

Τζιοτζιος  - Κουτσαγιας

Ζαρκου

Ζαρκο   - Αρδάνι

Σταφυλας

Τουλουμης  - Σακκας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Αγ Κυριακη

Ζησης

Καλογριας  - Βουτσελας

 

Ρεπό : Ριζαριο