Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 10-11/11/18

ΣΑΒΒΑΤΟ    1011 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα    β  - Οικουμενιος 

Κατσογιαννος

Ρατζας     - Κουτσαγιας

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Νεοχωρι

Ντινος

Καπερωνης  - Κωστηρας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Δημητρα α

Τουλουμης

Πλοκας  - Ποντικης

Πυργου

Πυργος  - Μετεωρα

Αποστολου

Σακκας   - Σινδρος

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα β – Πορταικος

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυλης

Πορταικος   - Πηγη

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας    - Κωτουλας

Φήκης

Φηκη   - Σαραγια

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Μπαλας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Κρ Βρύση

Ζησης

Ανδριοπουλος  - Αποστολου

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Μεγαλ/ρι

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Πυργος

Κουτσαγιας

Τουλουμης  - Παφης

Καστρακίου

Καστράκι  - Αχιλλέας

Πετσας

Καλογριας  - Κατσογιαννος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Καλυβια 

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος - Παπαγεωργοπουλος

 

ΑΕΤ  - Πυργετός

0-3

 

 

Δημητρα   - Γλυνος

3-0

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    1111 – 2018                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

Κηπάκι  - Λόγγος

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος- Τουλουμης

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

Ρατζας     - Καψουρας

Κρήνης

Κρήνη   - Βασιλική

Λεωνιδας Σ

Αποστολου   - Ντινος

Καρυων

Καρυες   - Γριζάνο

Πετσας

Μανασης Μ  - Μπαλας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Παραληθαίοι

Ζησης

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Ριζαριου

Ριζαριό  - Ακ Αμπελακιων

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Λεωνιδας Κ

Αρδανίου

Αρδάνι  - Αστερας

Κωτουλας

Παφης   - Πλοκας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Καλογριας

 

Ρεπό : Αγ Κυριακή

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Βαλτινου

Βαλτινό  - Φωτεινο

Δουλοπουλος

Ανδριοπουλος  - Αργυροπουλος

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Δενδροχωρι

Πετσας

Ζησης   - Μπαλας Χ

Πιαλείας

Πιαλεία  - Πρίνος

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Κωτουλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Ροπωτό

Κοντινος

Μανασης Μ- Παπαγεωργοπουλος

Περιστερας

Τζουρτζια  - Ασπροβαλτος

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Παφης

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Δροσερό

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Αλεξοπουλος

 

Κεφαλ/κος  - Λυγαρια

0-3

 

 

Φιλύρα  - Γόμφοι

0-3

 

 

Ρεπό : Βυτουμας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1 α  - Αγ Μονη

Κωστηρας

 

Football Factory

Καρυες  - Μεγαλ/ρι

Ντινος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Ακ Αμπελακιων

Τουλουμης

 

Μπαρας

Αχιλλεας  - Πυργος  α

Καπερωνης

 

 

Μετεωρα α  - Δημητρα α

0-3

 

 

Ρεπό : ΑΟ Τρικαλα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Ακαδημια 1 β

Σινδρος

 

Πηγης

Πηγη   - Βαλτινό

Πλοκας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πυργος  β

Κουτσαγιας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Συνοικία Σαραγιων

Τατσιοπουλος