Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 17-18/11/18

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    1711 – 2018                                              

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πετρωτού

Πετρωτό   - Ακ Αμπελακιων

Ντίνος

Ποντικης  - Σακκας 

Λογγακιου

Μεγαλ/ρι  - Ακαδημια 1

Μαργιωλης

Κουτσαγιας  - Αργυροπουλος

 

ΑΟΤ   - Αχιλλέας

3-0

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού

Πυργετός   - Βαλτινό

Κατσογιαννος

Κωστηρας   - Σινδρος

Κηπακιου

ΑΕΤ   - Δημητρα β

Σταφυλας

Καπερωνης  - Πλοκας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Πορταικός

Αποστολου

Τασιοπουλος  - Τζιοτζιος

 

Πύργος  - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη   - Σαραγια

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος-Αλεξοπουλος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Πορταικός

Μανασης Κ

Παφης   - Κατσογιαννος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Φήκη

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Ζησης

Πυργετού

Πυργετός  - Κεφαλ/σο

Γρατσανης

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Πύργου

Πύργος  - Νεοχωρι

Πετσας

Λεωνιδας Σ  - Κωτουλας

Καλυβίων

Καλύβια  - Ταξιάρχες

Κοντινος

Ρατζας     - Αποστόλου

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Σταφυλας   - Καλογριας

 

Αχιλλέας   - ΑΕΤ

3-0

 

 

Γλύνος   - Καστράκι

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ    1811 – 2018                                               

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πυργος  α  - Ακ Αμπελακιων

Μαργιωλης

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Νεοχωρι 

Ντίνος

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Καρυες

Πλόκας

 

 

Μετεωρα α  - Ακαδημια 1 α

0-3

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βοηθ Πύργου

Πυργος β  - Βαλτινό

Τζιοτζιος

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πυργετός

Καπερωνης

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Δημητρα β

Κωστηρας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β  - Πηγη

Σίνδρος

 

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Μετεωρα β

Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λυγαριάς

Λυγαρια  - Παλ/ρο

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Παφης

Γόμφων

Γόμφοι  - Πιαλεία

Μανασης Κ

Ρατζας   - Αργυροπουλος

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι  - Θεόπετρα

Κουτσαγιας

Καλογριας   - Ποντίκης

Πρίνους

Πρίνος  - Τζουρτζια

Κωτουλας

Βουτσελας   - Καψούρας

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Βυτουμας

Ζήσης

Αποστόλου  - Κατσογιαννος

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Χρυσομηλια

Κοντίνος

Ανδριόπουλος  - Σακκας

 

Κεφαλ/κος  - Βαλτινό

0-3

 

 

Φωτεινό  - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Δροσερου

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πετρωτού

Πετρωτό   - Κηπάκι

Κουτσάγιας

Καψούρας   - Τζιοτζιος

Λόγγου

Λόγγος  - Κρήνη

Ζήσης

Ποντίκης   - Βουτσελάς

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Καρυες

Μαργιωλης

Αργυροπουλος  - Κουτσάγιας

Βασιλικής

Βασιλική  - Κεραμίδι

Πάφης

Κωστηρας   - Μπαιρακταρης

Γριζάνου

Γριζάνο  - Ριζαριό

Κοντίνος

Νταλουκας   - Καλογριας

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Αρδάνι

Μανασης Κ

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων-Αγ Κυριακή

Αποστολου

Τατσιοπουλος   - Σακκας

Χρυσαυγής

Αστέρας  - Οικουμενιος

Ντίνος

Σίνδρος   - Πλοκας

 

Ρεπό : Ζάρκο