Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 24-25/11/18

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    2411 – 2018 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

 

ΩΡΑ  11:00

Κρήνης

Νεοχωρι   - Δημητρα  β

Αποστολου

Σινδρος   - Ποντικης

Λογγακιου  

Δημητρα α  - Ακαδημια 1

Παπαγεωργοπουλος

Καπερωνης  - Κουτσαγιας

Καλαμπακας

Μετεωρα - Ακ Αμπελακιων

Ντινος

Τζιοτζιος    - Σακκας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Πυργος

Κατσογιαννος

Κωστηρας  - Πλόκας

 

Ρεπό : Οικουμενιος

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Διάβας

Κρ Βρυση  - Πηγη

Κοντινος

Καπερωνης  - Ντινος

Σαραγιων

Σαραγια  - Μεγαλ/ρι

Πετσας

Σταφυλας  - Μπαλας

Πύλης

Πορταικός  - Πυργετός

Δουλοπουλος

Ρατζας    - Αποστολου

Φήκης

Φήκη   - Πύργος

Μανασης Κ

Ανδριοπουλος  - Καλογριας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Αχιλλέας

Κωτουλας

Τζιοτζιος   - Πλοκας

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Καλυβια

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Δημητρα

Ζησης

Παφης   - Κατσογιαννος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Καστράκι

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

 

ΑΕΤ   - Γλύνος

αα

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Καρυων

Καρυες  - Πετρωτό

Μανασης Μ

Τατσιοπουλος  - Κωστηρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    2511 – 2018                                               

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

Κηπακι  - Κρήνη

Παφης

Κατσογιαννος  - Βουτσελας

Κεραμιδιου

Κεραμίδι   - Λογγος

Μανασης Κ

Καψουρας  - Ντινος

Ριζαριου

Ριζαριό   - Ακαδημια 1

Ζησης

Παπαγεωργοπουλος - Καλογριας

Αρδανίου

Αρδάνι   - Βασιλικη

Αποστολου

Καπερωνης  - Τζιοτζιος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Γριζάνο

Κωτουλας

Πλοκας  - Αργυροπουλος

Οικουμενίου

Οικουμενιος  - Παραληθαίοι

Κοντινος

Νταλουκας   - Ράτζας

Ζάρκου

Ζάρκο   - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

Κωστηρας  - Σακκας

 

Ρεπό : Αστερας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πιαλείας

Πιαλεια  - Φωτεινό

Ντινος

Παφης   - Αργυροπουλος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Λυγαρια

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Περιστερας

Τζουρτζια  - Γόμφοι

Ζησης

Ανδριοπουλος  - Ποντικης

Βυτουμας

Βυτουμας  - Δενδ/ρι

Κωτουλας

Νταλουκας  - Καψουρας

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  - Πρίνος

Κουτσαγιας

Ρατζας    - Σακκας

Μουριας

Δροσερό  - Ροπωτό

Δουλοπουλος

Μπαιρακταρης   - Αποστολου

 

Βαλτινό  - Φιλύρα

3-0

 

 

Παλ/ρο  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Ασπροβαλτος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Πυργος α

Κουτσαγιας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Αγ Μονη

Καπερωνης

 

Φλαμουλιου

Αχιλλεας  - ΑΟΤ

Πλοκας

 

football factory

Καρυες  - Δημητρα α

Σινδρος

 

 

Νεοχωρι  - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : Ακαδημια 1 α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Οικουμενιος

Μουστακας

 

Πηγης

Πηγη  - Πυργετός

Τζιοτζιος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Συνοικία

Κατσογιαννος

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Ακαδημια 1 β

Τατσιοπουλος

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Πυργος β

Κωστηρας