Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 1-2/12/18

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    0112 – 2018                                              

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λογγακιου

Μεγαλ/ρι   - Πετρωτό

Μανασης Μ

Ποντικης   - Κατσογιαννος

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - ΑΟΤ

Παπαγεωργοπουλος

Βουτσελας   - Κωστηρας

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1  - Δημητρα α

Ντινος

Σακκας  - Ράτζας

 

Ρεπό :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού

Πυργετός   - Πύργος

Τουλουμης

Σινδρος  - Μπαλας Ι

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - ΑΕΤ

0-3

 

Βαλτινού

Βαλτινό  - Μετεωρα

Αποστολου

Τζιοτζιος  - Τασιοπουλος

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πορταικός

Μαργιωλης

Αργυροπουλος  - Κουτσαγιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγή    - Μεγαλοχωρι

Ζησης

Λεωνιδας Κ  - Μανασης Μ

Πυργετού

Πυργετός   - Κρ Βρύση

Κουτσαγιας

Παφης   - Αποστολου

Πύργου

Πύργος   - Σαραγια

Λεωνιδας Σ

Ρατζας    - Μαργιωλης

Μπάρας

Αχιλλέας   - Πορταικός

Κοντινος

Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος

Καλυβίων

Καλύβια  - Φήκη

Δουλοπουλος

Σταφυλας  - Κωτουλας

Μπαλκούρας

Δημητρα   - Νεοχωρι

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Μπαλας Χ

Καστρακίου

Καστράκι  - Ταξιάρχες

Πετσας

Ντινος  - Καλογριας

 

Γλύνος  - Κεφαλ/σο

0-3

 

 

Αγ Μονη   - ΑΕΤ

3-0

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    0212 – 2018                                               

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος  α  - Αγ Μονη

Τουλουμης

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ  - Μεγαλ/ρι

Ντινος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

 

Μπαρας

Ακαδημια 1 α  - Καρυες

Μουστακας

 

 

Μετεωρα α - Ακ Αμπελακιων

0-3

 

 

Ρεπό : Νεοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - Δημητρα β

Καπερωνης

 

Πηγης

Πηγη   - Μετεωρα β

Κωστηρας

 

Ακαδημιας 1

Ακαδημια 1 β  - Πυργος β

Πλοκας

 

Σαραγιων

Συνοικία 2017 – Πορταικός

Τζιοτζιος

 

Πυργετου

Πυργετός  - Βαλτινό

Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Βαλτινό

Κοντινος

Νταλουκας   - Μπαλας Χ

Φωτεινού

Φωτεινό  - Τζουρτζια

Ζησης

Καψουρας   - Σακκας

Λυγαριας

Λυγαρια  - Βυτουμά

Μανασης Κ

Ρατζας   - Παφης

Γόμφων

Γόμφοι  - Χρυσομηλια

Αλεξοπουλος

Μαργιωλης  - Ποντικας

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Δροσερό

Δουλοπουλος

Αποστολου  - Καλογριας

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Ροπωτό

Κωτουλας

Ανδριοπουλος  - Βουτσελας

 

Φιλύρα  - Πιαλεία 

0-3

 

 

Κεφαλ/κος  - Θεόπετρα

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Καρυων

Καρυες   - Κηπάκι

Μανασης Κ

Ρατζας    - Καλογριας

Κρήνης

Κρήνη   - Κεραμίδι

Παφης

Σακκας   - Τατσιοπουλος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ριζαριο

Κοντινος

Νταλουκας   - Μπαλας Χ

Λόγγου

Λόγγος   - Αρδάνι

Ζησης

Τουλουμης  - Σινδρος

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Αγ Κυριακή

Αποστολου

Καψουρας   - Ποντικης

Βασιλικής

Βασιλική  - Οικουμενιος

Αλεξοπουλος

Τζιοτζιος  - Μπαιρακταρης

Γριζάνου

Γριζάνο  - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Καπερωνης  - Πλοκας

Χρυσαυγής

Αστερας  - Ακ Αμπελακιων

Ντινος

Κουτσαγιας Ε - Κωστηρας

 

Ρεπό : Παραληθαίοι