Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 8-9/12/18

ΣΑΒΒΑΤΟ    0812 – 2018                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  16

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος    - Ακ Αμπελακιων

Ντινος

Ρατζας    - Κωστηρας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - ΑΟΤ

Τατσιοπουλος

Πλοκας    - Ποντικης

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Μετεωρα

Τουλουμης

Καπερωνης  - Κουτσαγιας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Δημητρα α

Τζιοτζος

Σινδρος   - Σακκας

 

Ρεπό : Νεοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετου

Πυργετος   - Πηγη

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας   - Μπαλας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - Πυργος  

Κοντινος

Ανδριοπουλος  - Παφης

Διάβας

Κρ Βρύση – Αχιλλεας

Πετσας

Τουλουμης  - Αποστολου

Σαραγίων 

Σαραγια   - Καλύβια

Ζησης

Παπαγεωργοπουλος-Καλογριας

Φήκης

Φήκη   - Δήμητρα

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Ντινος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Αγ Μονή

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Αλεξοπουλος

Νεοχωρίου

Νεοχωρι  - Καστρακι

Δουλοπουλος

Σταφυλας    - Κωτουλας

 

Πορταικος  - Γλύνος 

3-0

 

 

Ταξιάρχες  - ΑΕΤ

3-0

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    0912 – 2018                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

Κηπάκι   - Κεραμίδι

Ζησης

Καλογριας   - Καπερωνης

Ριζαριου

Ριζαριο   - Καρυες

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ- Παπαγεωργοπουλος

Αρδανίου

Αρδανι   - Κρήνη

Λεωνιδας Σ

Τουλουμης  - Σακκας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Πετρωτό

Μανασης Μ

Ντινος   - Πλοκας

Οικουμενίου

Οικουμένιος  - Λόγγος

Μανασης Κ

Τζιοτζιος   - Τατσιοπουλος

Ζάρκου

Ζάρκο   - Ακαδημία 1

Κωτουλας

Κωστηρας   - Κουτσαγιας

Χρυσαυγής

Αστερας  - Γριζάνο

Πετσας

Κατσογιαννος  - Ποντικης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Παραληθαίοι

Κοντινος

Νταλουκας   - Παφης

 

Ρεπό : Βασιλικής

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Βαλτινού

Βαλτινό   - Πιαλεία

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Κωτουλας

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Παλαιομ/ρο

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Φωτεινό

Κοντινος

Κατσογιαννος   - Καπερωνης

Μουριας

Δροσερό  - Λυγαρια

Κουτσαγιας

Ζησης   - Μανασης Μ

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Δενδρ/ρι

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Ανδριοπουλος

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό  - Πρίνος

Δουλοπουλος

Καψουρας   - Ποντικης

 

Τζουρτζια   - Φιλύρα

3-0

 

 

Βυτουμας  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Γόμφοι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ    - Πύργος α

Τζιοτζιος

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Δημητρα α 

Ντινος

 

Μπαρας

Αχιλλεας   - Ακαδημια 1α α

Μουστακας

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι   - Καρυες

Τατσιοπουλος

 

 

Αγ Μονη   - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πύργου

Πύργος β  - Σαραγια 2017

Σινδρος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα  β  - Πηγη

Κουτσαγιας

 

Λιλης

Βαλτινό  - Μετεωρα β

Πλοκας

 

Αγ Βης/να

Πορταικός   - Οικουμενιος

Κωστηρας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Ακαδημια 1 β

Τουλουμης