Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 15-16/12/18

 ΣΑΒΒΑΤΟ    1512 – 2018 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πετρωτού

Πετρωτό   - ΑΟΤ

Ντινος

Κατσογιαννος  - Σινδρος

Μπαλκουρας

Δημητρα  α  - Μεγαλ/ρι

Τζιοτζιος

Κουτσαγιας  - Κωστηρας

 

Αχιλλεας  - Ακαδημια 1

0-3

 

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακιου

Πύργος   - ΑΕΤ

Μαργιωλης

Καπερωνης  - Ράτζας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Πυργετός

Σταφυλας

Παπαγεωργοπουλος -Αργυροπουλος

Λογγακιου

Δημητρα β  - Βαλτινό

Τουλουμης

Πλοκας  - Σακκας

 

Πορταικος  - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη    - Πύργος

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Καλογριας

Μπάρας

Αχιλλέας   - Πυργετος

Μανασης Κ

Ρατζας    - Παφης

Καλυβίων

Καλύβια   - Μεγαλ/ρι

Πετσας

Μανασης Μ  - Λεωνιδας Κ

Μπαλκούρας

Δημητρα  - Σαραγια

Δουλοπουλος

Τζιοτζιος   - Αποστολου

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πορταικός

Ζησης

Κωτουλας   - Σταφυλας

Καστρακίου

Καστράκι  - Φήκη

Λεωνιδας

Νταλουκας -  Μπαλας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Κεφαλ/σο

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος  - Μαργιωλης

 

Γλύνος  - Κρ Βρύση

0-3

 

 

ΑΕΤ  - Νεοχωρι

0-3

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ    16 – 12 – 2018   

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - ΑΟΤ

Κουτσαγιας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1α  - Μεγαλ/ρι

Σινδρος

 

Football factory

Καρυες   - Ακ Αμπελακιων

Τζιοτζιος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Αχιλλέας

Μουστακας

 

 

Πυργος  α  - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : Αγ Μονη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πύργος β   - Πυργετός

Ντινος

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  β  - Ακαδημια 1 β

Τατσιοπουλος

 

Πηγης

Πηγη    - Πορταικός

Τουλουμης

 

Βαλτινού

Βαλτινό   - Δημητρα β

Κωστηρας

 

Σαραγιων

Συνοικία 2017 - Οικουμενιος

Πλοκας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Θεόπετρας

Θεόπετρα   - Βαλτινό

Δουλοπουλος

Παφης     - Αποστολου

Πιαλείας

Πιαλεία   - Τζουρτζια

Ζησης

Κατσογιαννος  - Καπερωνης

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Βυτουμας

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Ράτζας

Λυγαριας

Λυγαρια   - Ασπροβαλτος

Κοντινος

Μπαλας   - Παπαγεωργοπουλος

Γόμφων

Γόμφοι   - Ροπωτό

Μανασης Κ

Καλογριας   - Μαργιωλης

Πρίνους

Πρίνος  - Δενδρ/ρι

Κωτουλας

Καψουρας   - Σακκας

 

Φιλύρα   - Χρυσομηλια

0-3

 

 

Κεφαλ/κος  - Δροσερό

0-3

 

 

Ρεπό : Φωτεινο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Ριζαριού

Ριζαριό    - Κηπάκι

Κοντινος

Νταλουκας   - Μπαλας

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Αρδάνι

Παφης

Τουλουμης  - Σινδρος

Καρυων

Καρυες     - Αγ Κυριακή

Ντινος

Καψουρας  - Κουτσαγιας

Κρήνης

Κρήνη      - Οικουμενιος

Μαργιωλης

Πλοκας   -  Σακκας

Πετρωτού

Πετρωτό   - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Κατσογιαννος  - Τατσιοπουλος

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Αστέρας

Τζιοτζιος

Κωστηρας   - Βουτσελας

Βασιλικής

Βασιλική  - Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Καπερωνης  - Καλογριας 

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Γριζάνο

Μανασης

Παπαγεωργοπουλος  - Ράτζας 

 

Ρεπό: Λόγγος