Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2-3/2/19

 ΣΑΒΒΑΤΟ    0202 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πετρωτού

Πετρωτό  - Ακαδημια 1

Παπαγεωργοπουλος

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

Λογγακιου

Δημητρα α  - ΑΟΤ

Ρατζας

Πλοκας   - Σακκας

 

Ακ Αμπελακιων – Αχιλλεας

3-0

 

 

Ρεπό : Μεγαλοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακιου

Πύργος  - Βαλτινό

Τζιοτζιος

Κωστηρας   - Σινδρος

Πυργετού

Πυργετός  - Πορταικός

Τουλουμης

Κουτσαγιας  - Αβρααμα Β

Καλαμπακας

Μετεωρα  - ΑΕΤ

Σταφυλας

Μαρκοπουλος  - Αργυροπουλος

 

Αγ Μονη  - Δημητρα β

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη   - Καστράκι

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Λεωνιδας Κ

Ταξιαρχών

Ταξιαρχες  - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Τζιοτζιος  - Καπερωνης

Κεφαλ/σου

Κεφαλοβρυσο  - Καλυβια

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Αλεξοπουλος

Φήκης

Φήκη   - Αχιλλεας

Ζησης

Ανδριοπουλος – Τουλουμης

Πύλης

Πορταικος  - Πύργος

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Σαραγιων

Σαραγια  - Πυργετός

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ  - Παφης

Διάβας

Κρ Βρύση  - Μεγαλ/ρι

Σταφυλας  

Καλογριας   - Κωστηρας

 

ΑΕΤ  - Δημητρα

0-3

 

 

Νεοχωρι   - Γλύνος  

3-0

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    0302 – 2019                                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος α  - Καρυες

Μαρκοπουλος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Ακαδημια 1 α

Μουστακας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Δημητρα α

Πλοκας  

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Αγ Μονη

Κουτσαγιας

 

 

Μεγαλ/ρι  - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : Αχιλλεας

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β  - Οικουμενιος

Σταφυλας

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Μετεωρα β

Κωστηρας

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Πηγη

Τουλουμης

 

Βοηθ. Πύργου

Πυργος β  - Δημητρα β

Σακκας

 

Σαραγιων

Συνοικια  - Πυργετός

Παπαγεωργοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Δροσερό

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Κωτουλας

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Ανδριοπουλος  - Καψουρας

Πρίνους

Πρίνος  - Βυτουμα

Λεωνιδας Σ

Μαργιωλης   - Ντινος

Δενδρ/ριου

Δενδροχωρι  - Τζουρτζια

Πάφης

Καπερωνης  - Μπαιρακταρης

Γόμφων

Γόμφοι  - Θεόπετρα

Τζιοτζιος

Σινδρος  - Κατσογιαννος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Πιαλεία

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Καλογριας

Φωτεινού

Φωτεινό  - Παλ/ρο

Ζησης

Αβρααμ Β – Αργυροπουλος

 

Κεφαλ/κος  - Φιλύρα

Αα

 

 

Ρεπό : Βαλτινό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Χρυσαυγής

Αστερας   - Ζάρκο

Τουλουμης 

Κουτσαγιας   - Κωστηρας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων-Οικουμενιος

Μανασης Κ

Ρατζας   - Παφης

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Αγ Κυριακή

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Αποστολου

Γριζάνου

Γριζάνο  - Αρδάνι

Ζησης

Τζιοτζιος   - Σινδρος

Βασιλικής

Βασιλική  - Ριζαριό

Δουλοπουλος

Καλογριας   - Καπερωνης

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Κεραμίδι

Κοντινος

Αλεξοπουλος  - Ντινος

Λόγγου

Λόγγος   - Καρυες

Κωτουλας

Νταλουκας  - Καψουρας

Πετρωτού

Πετρωτό  - Κρήνη

Λεωνιδας Σ

Πλοκας  - Αργυροπουλος

 

Ρεπό : Κηπάκι