Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 16-17/2/19

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    1602 – 2019                                              

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Πετρωτό

Παπαγεωργοπουλος

Κουτσαγιας Ε  - Πλοκας

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Μεγαλ/ρι

Ντινος

Σινδρος    - Σακκας

 

Αχιλλεας  - ΑΟΤ

0-3

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

Κ  14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινου

Βαλτινό  - Πυργετός

Τουλουμης

Αβρααμ  Β  - Κωστηρας

Λογγακιου

Δημητρα β  - ΑΕΤ

Τζιοτζιος

Καπερωνης  - Μαρκοπουλος

 

Πορταικός  - Μετεωρα

3-0

 

 

Αγ Μονη  - Πύργος

0-3

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Ταξιάρχες

Πετσας

Σταφυλας   -  Αλεξοπουλος

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Καστράκι

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Φήκης

Φήκη      - Αγ Μονη

Κοντινος

Μανασης Μ  - Αποστολου

Πύλης

Πορταικός  - Δημητρα

Κουτσαγιας

Κωτουλας  - Λεωνιδας Κ

Διάβας

Κρ Βρύση  - Καλύβια

Λεωνιδας Σ

Τζιοτζιος   - Ντινος

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Αχιλλέας 

Ζησης

Παφης     -  Ανδριοπουλος

Πυργετου

Πυργετός  - Πύργος

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Ράτζας

 

Πηγη    - ΑΕΤ

3-0

 

 

Σαραγια   - Γλύνος

3-0

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    1702 – 2019                                               

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πύργος  α  - Αχιλλέας

Σινδρος  

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων - Νεοχωρι

Μαρκοπουλος 

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Καρυες

Πλοκας

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Ακαδημια 1 α

Σταφυλας

 

 

Δημητρα α  - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : ΑΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Μετεωρα β

Μουστακας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Πηγη

Αβρααμ Β

 

Σαραγιων

Συνοικία  - Δημητρα β

Σακκας

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β  - Βαλτινό

Αργυροπουλος

 

Βοηθ Πυργου

Πυργος β  - Πορταικός

Μαρκος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινού

Βαλτινό  - Ροπωτό

Παφης

Καπερωνης  - Καλογριας

Πρίνους

Πρινος  -  Ασπροβαλτος 

Ζησης

Ντινος   - Αποστολου

Γόμφων

Γόμφοι  - Δροσερό

Μανασης Κ

Ράτζας  - Καψουρας  

Λυγαριας

Λυγαρια  - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Τζιοτζιος  - Πλοκας

Φωτεινου

Φωτεινό  - Βυτουμας

Κωτουλας

Τουλουμης  - Κωστηρας

Παλ/ρου

Παλ/ρο   - Πιαλεια

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

 

Κεφαλ/κος  - Τζουρτζια

0-3

 

 

Φιλύρα  - Θεόπετρα

0-3

 

 

Ρεπό : Δενδροχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Κηπακίου

Κηπάκι   - Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Καλογριας  - Ανδριοπουλος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Αστερας

Μανασης Μ

Σινδρος   - Αβρραμ Β

Βασιλικής

Βασιλική   - Ζάρκο

Μανασης Κ

Τουλουμης  - Καψουρας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Οικουμενιος

Κωτουλας

Αποστολου  - Πλοκας  

Λόγγου

Λογγος  - Αγ Κυριακή

Δουλοπουλος  

Καπερωνης  - Μαρκοπουλος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Αρδάνι

Κοντινος

Κωστηρας  - Ντινος

Κρήνης

Κρηνη   - Ριζαριο

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Ράτζας

Καρυων

Καρυες  - Κεραμίδι

Τζιοτζιος

Σακκας  - Αργυροπουλος

 

Ρεπό : Γριζάνο