Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 23-24/2/19

ΣΑΒΒΑΤΟ    2302 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16 

 

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Νεοχωρι

Τζιοτζιος

Κουτσαγιας  - Αβρααμ Β

Πύργου

Πύργος  - Δημητρα α

Μαργιωλης

Καπερωνης  - Μαρκοπουλος

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Δημητρα β

Τουλουμης

Κωστηρας  - Σινδρος

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων -Οικουμενιος

Ντινος

Πλοκας      - Σακκας

 

Ρεπό : ΑΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Πηγη

Γρατσανης

Νταλουκας   - Κωτουλας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Φήκη

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  - Καλογριας

Καστρακίου

Καστράκι  - Πορταικός

Πετσας

Παφης           - Τζιοτζιος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Σαραγια

Μανασης Κ

Μανουρας Ν – Παπαγεωργοπουλος

Μπαλκούρας

Δημητρα  - Κρ Βρύση

Κοντινος

Μανασης Μ  - Ντινος

Καλυβίων

Καλύβια  - Πυργετός

Κουτσαγιας

Σταφυλας      - Κωστήρας

Μπάρας

Αχιλλέας  - Πύργος

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος   - Αποστόλου  

 

ΑΕΤ  - Κεφαλόβρυσο

0-3

 

 

Γλύνος  - Μεγαλοχωρι

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπελετσιου

Μπελέτσι  - Ασπροκλησια

Μαργιωλης

Θανασουλας  - Ροτσας

Μεγάρχης

Ανταλλαξιμα   - Λιλη

Μουστακας

Τατσιοπουλος  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   2402 – 2019                                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Κηπάκι

Δουλοπουλος

Νταλουκας   - Μανουρας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Γριζανο

Κοντινος

Καψουρας    - Ανδριοπουλος

Χρυσαυγής

Αστερας  - Βασιλική

Κουτσαγιας

Μαργιωλης   - Κωστηρας

Ζάρκου

Ζάρκο   - Λόγγος

Τζιοτζιος

Μαρκοπουλος  - Τουλουμης

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πετρωτό

Ζησης

Καπερωνης   - Πλοκας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Κρήνη

Παφης

Καλογριας   - Ντινος

Αρδανίου

Αρδάνι  - Καρυες

Πετσας

Λεωνιδας  Κ  - Μανασης Μ

Ριζαριού

Ριζαριό  - Κεραμίδι

Μανασης Κ

Κωτουλας   - Σταφυλας

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πρίνους

Πρίνος   - Βαλτινό

Κοντινος

Νταλουκας   - Καψουρας

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Δενδροχωρι

Μανασης Κ

Μανουρας    - Παφης

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Γόμφοι

Ζησης

Πλοκας        - Σινδρος

Μουριας

Δροσερό  - Φωτεινό

Μανασης Μ

Τζιοτζιος     - Μαρκος

Περιστερας

Τζουρτζια  - Παλαιομ/ρο

Κουτσαγιας

Καλογριας   - Καπερωνης

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Πιαλεία

Πετσας

Σταφυλας    - Λεωνιδας Κ

 

Χρυσομηλια  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Βυτουμας  - Φιλύρα

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων -Πύργος α

Αλεξοπουλος

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Αγ Μονη

Μουστακας

 

Football Factory

Καρυες   - ΑΟΤ

Σακκας

 

 

Ακαδημια 1 α - Μετεωρα α

3-0

 

 

Αχιλλέας  - Μεγαλ/ρι

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Οικουμενιος

Αβρααμ Β

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Πηγη

Ντινος

 

Πύργου

Πύργος β  - Ακαδημια 1 β

Μαρκοπουλος

 

Αγ Βης/να

Πορταικος  - Συνοικια 

Κωστηρας

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Πυργετός

Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Αποστόλων

Απόστολοι  - Πατουλια

Μαργιωλης

Κατσογιαννος  - Τατσιοπουλος