Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2-3/3/19

ΣΑΒΒΑΤΟ    0203 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14 

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φαρκαδόνας

Πετρωτό  - Μεγαλ/ρι

Τουλουμης

Σακκας     - Κατσογιαννος

Φλαμουλιου

ΑΟΤ  - Ακ Αμπελακιων

Παπαγεωργοπουλος

Σινδρος    - Κουτσαγιας

Μπαλκουρας

Δήμητρα α  - Ακαδημια 1

Σταφυλας

Καπερωνης  - Πλοκας

 

Ρεπό : Αχιλλέας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος  - Πυργετός

Μαργιωλης

Αβρααμ   - Μαρκοπουλος

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Δημητρα β

Τζιοτζιος

Κωστηρας  - Τατσιοπουλος

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Βαλτινό

Μανασης Μ

Ντινος    - Αργυροπουλος

 

ΑΕΤ   - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πηγης

Πηγη     - Κεφαλόβρυσο

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ   - Παπαγεωργοπουλος

Φήκης

Φήκη     - Νεοχωρι

Κοντινος

Σταφυλας   - Μπαλας

Σαραγιων

Σαραγια  - Ταξιάρχες

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας   - Τζιοτζιος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Καστράκι

Πετσας

Αποστολου  - Καπερωνης Ν

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

Πυργετου

Πυργετός  - Δημητρα

Ζησης

Αλεξοπουλος  - Τουλουμης

Μπάρας

Αχιλλεας  - Καλύβια

Μανασης Κ

Καλογριας   - Ντίνος

 

Πορταικος  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Πύργος  - Γλύνος

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπελετσιου

Μπελέτσι  - Ασπροκλησια

Μαργιωλης

Τατσιοπουλος  - Κατσογιαννος

 

Φωτάδα   - Γενεσι

Ματαιώνεται

 

 

Ελευθ/ρι  - Πρόδρομος

Ματαιώνεται

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ  15:00

 

Πανελλήνιο

Πρωτάθλημα

Δικηγόρων

Πύργου

Τρικαλα  - Θεσσαλονίκης

Ανδριοπουλος

Αβρααμ   - Καπερωνης

 

 

 

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ    03. 03. 2019                     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ριζωματος

Παραληθαίοι  - Κηπάκι

Λεωνιδας Κ

Παπαγεωργοπουλος-Τουλουμης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Γριζανο

Κοντινος

Καψουρας   - Κουτσαγιας

Χρυσαυγής

Αστερας  - Βασιλική

Κουτσαγιας Γ

Μαργιωλης  - Κωστηρας

Ζάρκου

Ζάρκο   - Λόγγος

Τζιοτζιος

Πλοκας   - Σακκας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πετρωτό

Μανασης Μ

Ράτζας    - Αβρααμ Β

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Κρήνη

Παφης

Καλογριας   - Μαρκοπουλος

Αρδανίου

Αρδάνι  - Καρυες

Ζησης

Σινδρος   - Ντινος

Ριζαριού

Ριζαριό  - Κεραμίδι

Μανασης Κ

Κωτουλας  - Καπερωνης

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πρίνους

Πρίνος   - Βαλτινό

Κοντινος

Κωτουλας   - Καψουρας

Παλ/ρου

Ροπωτό  - Δενδροχωρι

Μανασης Κ

Μανασης Μ  - Παφης

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Γόμφοι

Ζησης

Πλοκας   - Σινδρος

Μουριας

Δροσερό  - Φωτεινό

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος  - Τζιοτζιος

Περιστερας

Τζουρτζια  - Παλαιομ/ρο

Κουτσαγιας

Καλογριας   - Καπερωνης

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Πιαλεία

Πετσας

Σταφυλας   - Λεωνιδας Κ

 

Χρυσομηλια  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Βυτουμας  - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Λυγαρια

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων -Πύργος α

Κουτσαγιας

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Αγ Μονη

Μουστακας

 

Football Factory

Καρυες   - ΑΟΤ

Σακκας

 

Μπαρας

Αχιλλέας  - Μεγαλ/ρι

Λεωνιδας Σ

 

 

Ακαδημια 1 α - Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Οικουμενιος

Αβρααμ Β

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Πηγη

Ντινος

 

Πύργου

Πύργος β  - Ακαδημια 1 β

Αποστολου

 

Αγ Βης/να

Πορταικος  - Συνοικία 

Κωστηρας

 

Βαλτινου

Βαλτινό  - Πυργετός

Τουλουμης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Αποστόλων

Απόστολοι  - Πατουλια

Ανδριοπουλος

Κατσογιαννος  - Τατσιοπουλος

Σαραγιων

Συνοικία  - Λεπτοκαρυα

Αλεξοπουλος

Αργυροπουλος  - Μαρκοπουλος