Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 16-17/3/19

ΣΑΒΒΑΤΟ    16 – 03 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14 

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ     - Πετρωτό

Σταφυλας

Πλοκας    - Αβρααμ Β

Μπαλκουρας

Μεγαλοχωρι  - Δημητρα α

Τζιοτζιος

Σακκας    - Σινδρος

 

Ακαδημια 1 α  -  Αχιλλέας

3-0

 

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

ΑΕΤ    - Πύργος

Παπαγεωργοπουλος

Μαρκοπουλος   - Καπερωνης

Πυργετού

Πυργετός  - Μετεωρα

Τουλουμης

Αργυροπουλος   - Κουτσαγιας

Βαλτινού

Βαλτινό   - Δημητρα β

Μαργιωλης

Κωστηρας    - Κατσογιαννος

 

Αγ Μονη  - Πορταικός

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Πηγης

Πηγη    - Πορταικος

Κοντινος

Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος

Σαραγιων

Σαραγια   - Φηκη

Ζησης

Τζιοτζιος   - Καλογριας

Διάβας

Κρ Βρύση   - Κεφαλ/σο

Μανασης Κ

Καπερωνης  - Κωστηρας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Νεοχωρι

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας   - Σταφυλας

Πύργου

Πύργος   - Ταξιάρχες

Πετσας

Μπαλας Χ  -  Παπαγεωργοπουλος

Μπάρας

Αχιλλέας  - Καστράκι 

Δουλοπουλος

Παφης    - Τουλουμης

Καλυβιων

Καλύβια  - Αγ Μονη

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Αποστολου

 

Πυργετός  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Γλύνος  - Δημητρα

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μεγαρχης

Ανταλλάξιμα   - Μπελετσι

Μαργιωλης

Ρατζας     - Κατσογιαννος

Λιλης

Λιλη   - Γενεσι

Ανδριοπουλος

Τατσιοπουλος   - Ντινος

 

Φωταδα  - Ελεθερ/ρι

Ματαιώνεται

 

 

 

 

 

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βασιλικής

Βασιλική  - Κηπάκι

Πετσας

Αλεξοπουλος   - Τζιοτζιος

Γριζάνου

Γριζανο  - Ακαδημια 1

Ζησης

Μαρκοπουλος  - Παφης

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Λόγγος

Κουτσαγιας

Σταφυλας   - Καπερωνης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων - Πετρωτό

Μανασης Μ

Καψουρας   - Σινδρος

Χρυσαυγης

Αστερας   - Κρήνη

Τουλουμης

Αργυροπουλος  - Κατσογιαννος

Ζάρκου

Ζάρκο  - Κεραμιδι

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Καλογριας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Ριζαριό

Κοντινος

Παπαγεωργοπουλος-Μπαλας  Χ

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Αρδάνι

Λεωνδας

Πλοκας   - Κωστηρας

 

Ρεπό : Καρυες

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα β  - Βαλτινό

Λεωνιδας Κ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Γόμφων

Γόμφοι   - Βαλτινό

Πετσας

Καλογριας   - Αργυροπουλος

Δενδρ/ριου

Δενδροχωρι  - Λυγαρια

Κοντινος

Μπαλας   - Μανασης Μ

Πρίνου

Πρίνος  - Φωτεινό

Δουλοπουλος

Ανδριοπουλος – Καψουρας

Μουριας

Δροσερό  - Πιαλεία

Κουτσαγιας

Σταφυλας  - Παπαγεωργοπουλος

Σαρακίνας

Χρυσομηλια  - Θεόπετρα

Λεωνιδας Σ

Νταλουκας  - Λεωνιδας Κ

Βυτουμας

Βυτουμα  - Τζουρτζια

Μανασης Μ

Αλεξοπουλος  - Μπαιρακταρης

 

Ροπωτό  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ασπρ/τος  - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Παλ/ρο

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Πύργου

Πύργος   - Μεγαλ/ρι

Τουλουμης

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη -Ακ Αμπελακιων

Καπερωνης

 

Φλαμουλίου

ΑΟΤ  - Αχιλλέας

Σινδρος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Καρυες

Πλοκας

 

 

Μετεωρα α – Νεοχωρι

0-3

 

 

Ρεπό : Ακαδημια 1 α

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Σαραγιων

Συνοικία 2017  - Πύργος β

Σακκας

 

Πηγης

Πηγη    - Δημητρα β

Κωστηρας

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πορταικος

Μαρκοπουλος

 

Ακαδημια 1

Ακαδημια 1 β  - Πυργετός

Τζιοτζιος

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Λεπτοκαρυα

Μαργιωλης

Τατσιοπουλος   - Ράτζας

Σαραγιων

Συνοικια   - Παλ/ργος

Παφης

Κουτσαγιας  - Κατσογιαννος

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Προδρομου

Πρόδρομος -Ασπροκλησιας

Αποστολου

Αβρααμ  Β  - Ντινος