Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 23-24/3/19

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    2303 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16 

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Νεοχωρι

Παπαγεωργοπουλος

Καπερωνης   - Κουτσαγιας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Δημητρα α

Ντινος

Σακκας    - Αβρααμ

Καρυων

Ακ Αμπελακιων- Μετεωρα

Τζιοτζιος

Μαρκοπουλος   - Σινδρος

Πύργου

Πύργος   - ΑΟΤ

Τουλουμης

Κωστηρας   - Πλοκας

 

Ρεπό : Οικουμενιος

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:30

Σαραγιων

Σαραγια   - Πηγη

Λεωνιδας Σ

Μπαλας Χ  -  Παπαγεωργοπουλος

Πύλης

Πορταικος  - Κρ Βρύση

Πετσας

Σινδρος     - Καπερωνης

Φήκης

Φήκη   - Μεγαλ/ρι

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Κ  - Κωστηρας

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Πυργετός

Κοντινος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Πύργος

Ζησης

Αλεξοπουλος   - Αποστολου

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Καλύβια

Δουλοπουλος

Τζιοτζιος   - Τουλουμης

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Δημητρα

Μανασης Κ

Καλογριας   - Ντινος

 

ΑΕΤ   - Αχιλλεας

0-3

 

 

Καστράκι   - Γλύνος

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Χρυσαυγής 

Ακ Τρικαλων  - Διαμαντι

Μουστακας

Μαργιωλης   - Κατσογιαννος

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  - Διαλεχτό

Ανδριοπουλος

Αργυροπουλος   - Καψουρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Μπελετσιου

Μπελετσι   - Πρόδρομος

Παφης

Τοτης       - Ράτζας

Πρινους

Γενεσι   - Ασπροκλησια

Κωτουλας

Μαρκοπουλος     - Κουτσαγιας

 

 

 

 

 

Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων ΚΥΡΙΑΚΗ    24. 03. 2019                           

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πύργος α

Καπερωνης

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - ΑΟΤ

Σακκας

 

Μπαρας

Αχιλλέας   - Δημητρα α

Μαρκοπουλος

 

Football Factory

Καρυες     - Ακαδημια 1 α

Ντινος

 

 

Ακ Αμπελακιων-Μετεωρα α

3-0

 

 

Ρεπό :Νεοχωρι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού

Πυργετός   - Πυργος β

Σινδρος

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β-Μετεωρα β

Μουστακας

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Πηγη

Κωστηρας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Βαλτινό

Τουλουμης

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος-Σαραγια 2017

Κουτσαγιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βαλτινου

Βαλτινό   - Λυγαρια

Δουλοπουλος

Κωτουλας - Παπαγεωργοπουλος

Φωτεινου

Φωτεινό   - Γόμφοι

Πετσας

Καψουρας   - Μαργιωλης

Παλ/ρου

Παλ/ρο    - Ροπωτό

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Παφης

Πιαλείας

Πιαλεία    - Ασπροβαλτος

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Τζοτζιος

Περιστερας

Τζουρτζια  - Δροσερό

Κοντινος

Μανασης Μ  - Καλογριας

Βυτουμα

Βυτουμας   - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Ανδριοπουλος   - Ζησης

 

Κεφαλ/κος  - Δενδρ/ρι

0-3

 

 

Φιλύρα  - Πρίνος

0-3

 

 

Ρεπό : Θεόπετρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Κηπακίου

Κηπάκι   - Ακαδημια 1

Λεωνιδας Σ

Αποστολου   - Σινδρος

Λόγγου

Λόγγος   - Βασιλική

Μανασης Κ

Τουλουμης   - Μαρκοπουλος

Πετρωτού

Πετρωτό   - Γριζάνο

Ζησης

Καλογριας   - Κωστηρας

Κρήνης

Κρήνη   - Παραληθαίοι

Κοντινος

Κωτουλας   - Ντινος

Καρυων

Καρυες  - Ακ Αμπελακιων

Πετσας

Μπαλας Χ  - Καψουρας

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Αστερας

Μανασης Μ

Ρατζας      - Αβρααμ

Αρδανίου

Αρδάνι  - Ζάρκο

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος- Καπερωνης

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακη - Οικουμενιος

Σταφυλας

Σακκας   - Κουτσαγιας

 

Ρεπό : Ριζαριο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Αποστόλων

Απόστολοι  - Συνοικία

Τζιοτζιος

Μαργιωλης   - Κατσογιαννος

Παλ/ργου

Παλ/ργος    - Πατουλια 

Παφης

Ανδριοπουλος  - Μουστακας