Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 30-31/3/19

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    3003 – 2019                                              

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14 

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φαρκαδονας   

Πετρωτό   - Δημητρα α

Τουλουμης

Σινδρος    - Πλοκας

Ακαδημιας   

Ακαδημια 1 - Ακ Αμπελακιων

Τζιοτζιος

Αργυροπουλος  - Κατσογιαννος

 

Αχιλλεας  - Μεγαλ/ρι

0-3

 

 

Ρεπό : ΑΟΤ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακιου

Πυργος   - Μετεωρα

Μανασης Μ

Μαρκοπουλος  - Κουτσαγιας

Πύλης

Πορταικός   - ΑΕΤ

Παπαγεωργοπουλος

Κωστηρας   - Σακκας

Μπαλκουρας  

Δημητρα β  - Πυργετός

Μαργιωλης

Ντινος   - Αβρααμ Β

 

Βαλτινό  - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετου

Πυργετός  - Μετεωρα β

Σταφυλας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πανελλήνιο

Πρωτάθλημα

Δικηγορικών

Συλλόγων   Ωρα   13:00

Κηπακιου ΑΕΤ

Τρίκαλα    - Πελλα

Αβρααμ

Σταφυλας    - Ανδριοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Σαραγια

Μανασης Κ

Ράτζας        -  Ντινος

Πυργετού

Πυργετός  - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος   - Παπαγεωργοπουλος

Πύργου

Πύργος   - Φήκη

Ζησης Β

Σταφυλας    - Καλογριας

Μπάρας

Αχιλλέας   - Κεφαλ/σο

Πετσας

Λεωνιδας Κ  - Μαργιωλης

Καλυβίων

Καλύβια   - Νεοχωρι

Κοντινος

Νταλουκας   - Κωτουλας

Μπαλκουρας

Δημητρα   - Ταξιάρχες

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Μπαλας Χ

Καστρακίου

Καστράκι   - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Τζιοτζιος    - Αποστολου

 

Γλύνος   - ΑΕΤ

αα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Προδρομου

Πρόδρομος  - Ανταλλάξιμα

Παφης

Κατσογιαννος   - Μουστακας

Πρίνους

Γενεσι   - Μπελέτσι 

Ανδριοπουλος

Καπερωνης   - Τατσιοπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων ΚΥΡΙΑΚΗ    31. 03. 2019                           

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λόγγου

Λόγγος    - Κηπάκι

Ζησης

Παφης     - Κωστηρας

Αγ Κυριακης  

Ακαδημια 1  - Πετρωτό

Λεωνιδας Κ

Καψουρας    - Πλοκας

Βασιλικής

Βασιλική   - Κρήνη

Κωτουλας

Ντινος    - Σινδρος

Γριζάνου

Γριζάνο   - Καρυες

Μανασης Κ

Ρατζας    - Τζιοτζιος

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Κεραμίδι

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Ριζαριο

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Μανασης Μ

Χρυσαυγής

Αστερας   - Αρδάνι

Κοντινος

Κουτσαγιας   - Μαργιωλης

Ζάρκου

Ζάρκο    - Οικουμενιος

Δουλοπουλος

Καλογριας   - Τουλουμης

 

Ρεπό : Αγ Κυριακή

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Φωτεινού

Φωτεινό   - Βαλτινό

Ανδριοπουλος

Παφης   - Κατσογιαννος

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Παλαιομ/ρο

Τζιοτζιος

Ντινος   - Πλοκας

Πρίνους

Πρίνος   - Πιαλεία

Λεωνιδας Σ

Αποστολου  - Καλογριας

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό   - Θεόπετρα

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Παπαγεωργοπουλος 

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Τζουρτζια

Μανασης Μ

Καψουρας   - Μπαιρακταρης  

Μουριας

Δροσερό   - Χρυσομηλια

Κουτσαγιας

Ζησης    - Λεωνιδας Κ

 

Λυγαρια   - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Γόμφοι   - Φιλύρα

3-0

 

 

Ρεπό : Βυτουμας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πηγης

Πηγη     - Κρ Βρύση

Κοντινος

Νταλουκας   - Κωτουλας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Βοηθ Πυργου

Πυργος  α  - ΑΟΤ

Αργυροπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Μεγαλ/ρι

Μαρκοπουλος

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 α  - Αχιλλέας

Σινδρος

 

Football Factory

Καρυες  - Νεοχωρι

Σακκας

 

 

Μετεωρα α  - Αγ Μονη

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Πύργος β

Κουτσαγιας

 

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Πηγη

Αβρααμ Β

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 β - Δημητρα β

Μουστακας

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Βαλτινό

Κωστηρας 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Σαραγιων

Συνοικία   - Πατουλια

Τουλουμης

Ρατζας     - Καπερωνης

Μεγαρχης

Διαλεχτό  - Παλ/ργος

Μαργιωλης

Τοτης     - Κυρατζουλης