Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒBΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 6-7/4/19


ΣΑΒΒΑΤΟ    06 – 04 – 2019                                              


Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16

 

ΩΡΑ  11:00

Κρηνης

Νεοχωρι   - Δημητρα α

Τουλουμης

Σινδρος     - Μαργιωλης

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - ΑΟΤ

Ντινος

Κουτσαγιας  - Αβρααμ

Λογγακιου

Δημητρα β -Ακ Αμπελακιων

Σταφυλας

Μαρκοπουλος   - Σακκας

Πύργου

Πύργος   - Ακαδημια 1

Παπαγ/λος

Πλοκας        - Κωστηρας

 

Ρεπό : Μετεωρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   - Πηγη

Δουλοπουλος

Νταλουκας    - Μανασης Μ

Διάβας

Κρ Βρύση  - Πυργετός

Ζησης

Αποστολου   - Πλοκας

Σαραγιων

Σαραγια  - Πύργος

Κουτσαγιας

Μπαλας       - Κωτουλας

Πύλης

Πορταικός  - Αχιλλέας

Κοντινος

Τουλουμης   - Ντινος

Φήκης

Φήκη    - Καλύβια

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ    - Αλεξοπουλος

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Δημητρα

Πετσας

Σταφυλας    - Παπαγεωργοπουλος

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   - Καστράκι

Λεωνιδας Σ

Καλογριας   - Κωστηρας

 

Κεφαλ/σο   - Γλύνος

3-0

 

 

ΑΕΤ   - Αγ Μονη

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Λιλής

Λιλή   - Ασπροκλησια

Παφης

Κατσογιαννος  - Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων ΚΥΡΙΑΚΗ    07. 04. 2019                           


Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ     - Δημητρα α

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Ακαδημια 1 α

Παπαγεωργοπουλος

 

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Καρυες

Σακκας

 

Μπάρας

Αχιλλέας   - Νεοχωρι

Μουστακας

 

 

Μετεωρα α  - Πύργος α

0-3

 

 

Ρεπό : Αγ Μονη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12 

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πηγης

Πηγη    - Οικουμενιος

Ντινος

 

Βοηθ. Πύργου

Πύργος β  - Μετεωρα β

Αβρααμ Β

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Ακαδημια 1 β

Κωστηρας

 

Βαλτινού

Βαλτινό  - Σαραγια 2017

Τουλουμης

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πυργετός

Κουτσαγιας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Παλ/ρου

Παλ/ρο   - Λυγαρια

Πετσας

Μπαλας     - Σταφυλας

Φηκης

Πιαλεία  - Γόμφοι

Κοντινος

Ανδριοπουλος  - Κατσογιαννος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Δενδρ/ρι

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Κωτουλας

Περιστερας

Τζουρτζια  - Πρίνος

Μανασης

Καψουρας   - Μαργιωλης

Βυτουμα

Βυτουμας   - Ροπωτό

Λεωνιδας Κ

Πλοκας    - Σινδρος

Σαρακίνας

Χρυσομηλια-Ασπροβαλτος

Ζησης

Καλογριας   - Παφης

 

Βαλτινό  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Φιλύρα  - Φωτεινό

0-3

 

 

Ρεπό : Δροσερό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Κηπακίου

Κηπάκι   - Πετρωτό

Σταφυλας

Ντινος    - Πλοκας

Κρήνης

Κρήνη   - Λόγγος

Πετσας

Σινδρος   - Μαρκοπουλος

Καρυων

Καρυες  - Ακαδημια 1

Κοντινος

Κωτουλας   - Σακκας

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Βασιλικη

Κουτσαγιας

Κωστηρας   - Αβρααμ Β

Ριζαριου

Ριζαριο  - Γριζανο

Δουλοπουλος

Μπαλας   - Λεωνιδας Κ

Αρδανιου

Αρδάνι  - Παραληθαίοι

Μανασης

Νταλουκας   - Τουλουμης

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή-Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Καλογριας   - Κουτσαγιας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Αστερας

Αποστολου

Καψουρας   - Μαργιωλης

 

Ρεπό : Ζάρκο