Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 13-14/4/19

ΣΑΒΒΑΤΟ    1304 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 14

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Φλαμουλιου

ΑΟΤ  - Ακαδημια 1

Μπαλας

Σινδρος   - Αργυροπουλος

Λογγακιου

Μεγαλ/ρι   - Ακ Αμπελακιων

Τουλουμης

Μαρκοπουλος   - Σακκας

 

Δημητρα α  - Αχιλλέας

3-0

 

 

Ρεπό : Πετρωτό

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ 14

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πύργος    - Πορταικός

Τζιοτζιος

Πλοκας   - Αβρααμ Β

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Μετεωρα

Ντινος

Κωστηρας  - Κουτσαγιας

 

ΑΕΤ   - Βαλτινό

3-0

 

 

Πυργετός   - Αγ Μονη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πηγης

Πηγη    - Πυργετός

Κουτσαγιας

Μανουρας Ν  - Σταφυλας

Πύργου

Πύργος   - Μεγαλ/ρι

Κοντινος

Τουλουμης  - Ντινος

Μπάρας

Αχιλλέας   - Κρ Βρύση

Κωτουλας

Καλογριας  - Τζιοτζιος

Καλυβίων

Καλύβια  - Σαραγια

Πετσας

Παπαγεωργοπουλος - Αποστολου

Λογγακιου

Δημητρα   - Φήκη

Δουλοπουλος

Μανασης  Μ  - Παφης

Κηπακιου ΑΕΤ

Αγ Μονη  - Κεφαλ/σο

Ζησης

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

Καστρακίου

Καστράκι  - Νεοχωρι

Μανασης Κ

Μπαλας   - Λεωνιδας Κ

 

Γλύνος  - Πορταικός

0-3

 

 

ΑΕΤ  - Ταξιάρχες

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Αποστόλων

Απόστολοι  - Λεπτοκαρυα

Ανδριοπουλος

Καπερωνης  - Κατσογιαννος

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  - Διαλεχτό

Μουστακας

Κυρατζουλης  - Τοτης

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Μπελετσιου

Μπελετσι  - Λιλή

Μαργιωλης

Καψουρας   - Ράτζας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          ΚΥΡΙΑΚΗ    14. 04. 2019                     

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακιου ΑΕΤ

Κηπακι   - Καρυες 

Κουτσαγιας

Μανουρας  Ν  - Τζιοτζιος

Κεραμιδιου

Κεραμίδι  - Κρηνη  

Μανασης Μ 

Μαργιωλης  - Κωστηρας

Ριζαριου

Ριζαριο   - Πετρωτό

Ζησης

Πετσας   - Νταλουκας

Αρδανιου

Αρδανι   - Λόγγος

Σταφυλας

Μπαλας   - Πλοκας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακη  - Ακαδημια 1

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Καλογριας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Βασιλικη

Τουλουμης

Παφης   - Σινδρος

Ζάρκου

Ζάρκο  - Γριζάνο

Κοντινος

Κωτουλας- Παπαγεωργοπουλος

Καρυων

Ακ Αμπελακιων - Αστερας

Ντινος

Καψουρας   - Καπερωνης

 

Ρεπό : Παραληθαίοι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργου

Πύργος α  - Δημητρα α

Μαρκοπουλος

 

Ακαδημιας

Ακαδημια 1 α  - ΑΟΤ

Αβρααμ

 

Football Factory

Καρυες   - Αγ Μονη

Σακκας

 

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - Μεγαλ/ρι

Μουστακας

 

Μπαρας

Αχιλλέας  - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

 

 

Ρεπό : Μετεωρα  α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Φωτεινου

Φωτεινό   - Πιαλεία

Παφης

Ντινος   - Καπερωνης

Λυγαριας

Λυγαρια  - Θεοπετρα

Κοντινος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Γόμφων

Γόμφοι   - Τζουρτζια

Αποστολου

Ανδριοπουλος   - Καψουρας

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι  - Βυτουμας

Μανασης Κ

Μπαλας   - Λεωνιδας Κ

Πρίνους

Πρίνος   - Χρυσομηλια

Τζιοτζιος

Καλογριας  - Μαργιωλης

Παλ/ρου

Ροπωτό   - Δροσερό

Δουλοπουλος

Μανασης  - Σταφυλάς

 

Φιλύρα   - Βαλτινο

0-3

 

 

Κεφ/κος  - Παλ/ρο

0-3

 

 

Ρεπό : Ασπροβαλτος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Πρίνους

Γενεσι   - Πρόδρομος

Κουτσαγιας

Τουλουμης  - Κωστηρας