Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 20-21/4/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ    2004 – 2019  

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 16

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα β – Δημητρα α

Μαργιωλης

Ντινος   - Κουτσαγιας

Αγ Κυριακης

Ακαδημια 1  - Μετεωρα

Τουλουμης

Σακκας   - Σινδρος

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Ακ Αμπελακιων

Τζιοτζιος

Μαρκοπουλος  - Αβρααμ

 

Νεοχωρι   - Οικουμενιος

0-3

 

 

Ρεπό : Πύργος

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Πηγης

Πηγη    - Αχιλλέας

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Μαργιωλης

Καλυβίων

Καλύβια  - Πύργος

Κουτσαγιας

Παπαγεωργοπουλος  - Τζιοτζιος

Λογγακιου

Δημητρα  - Μεγαλ/ρι

Μανασης Κ

Νταλουκας   - Λεωνιδας Κ

Μπαρας

Αγ Μονη  - Κρ Βρύση

Μανουρας Χ

Μπαλας Χ  - Μανουρας Ν

Καστρακίου

Καστράκι  - Σαραγια

Κοντινος

Ζησης   - Καλογριας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Πορταικός

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος   - Παφης

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  - Νεοχωρι

Πετσας

Σταφυλας   - Κωτουλας

 

Γλύνος  - Πυργετός

0-3

 

 

ΑΕΤ  - Φήκη

0-3

 

 

 

 

 

                ΚΥΡΙΑΚΗ    21. 04. 2019 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ    12  

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - Ακαδημια 1 α

Ντινος

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Νεοχωρι

Τζιοτζιος

 

Βοηθ Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Αχιλλέας

Μαργιωλης

 

Μπαλκουρας

Μεγαλ/ρι  - Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

 

 

Μετεωρα α  - Καρυες

0-3

 

 

Ρεπό : Πύργος α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πιαλείας

Πιαλεία  - Βαλτινό

Λεωνιδας Σ

Κωτουλας   - Τουλουμης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Θεόπετρα

Κουτσαγιας

Νταλουκας - Παπαγεωργοπουλος

Φωτεινού

Φωτεινό  - Χρυσομηλια

Ζησης

Καλογριας  - Καπερωνης

Λυγαριας

Λυγαρια  - Δροσερό

Κοντινος

Μπαλας Χ  - Σταφυλας

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι  - Ασπροβαλτος

Δουλοπουλος

Ανδριοπουλος  - Παφης

Πρίνους

Πρίνος  - Ροπωτό

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ  - Μανασης  Μ

 

Φιλύρα  - Τζουρτζια

0-3

 

 

Κεφαλ/κος  - Βυτουμας

0-3

 

 

Ρεπό : Γόμφοι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Κεραμιδιου

Κεραμίδι   - Κηπάκι

Νοτος

Καλογριας   - Ντινος

Καρυων

Καρυες   - Ριζαριο

Πετσας

Κωτουλας  - Παπαγεωργοπουλος

Κρήνης

Κρήνη   - Αρδάνι

Λεωνιδας Σ

Μπαλας Χ  - Αλεξοπουλος

Πετρωτού

Πετρωτό  - Αγ Κυριακή

Κουτσαγιας

Τουλουμης  - Σακκας

Λόγγου

Λόγγος  - Οικουμενιος

Μανασης Κ

Λεωνιδας   - Κωστηρας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια 1  - Ζάρκο

Ζησης

Σταφυλας  - Μαρκοπουλος

Γριζάνου

Γριζάνο  - Αστερας

Τζιοτζιος

Κουτσαγιας  - Αβρααμ

Ριζωματος

Παραληθαίοι-Ακ Αμπελακιων

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

 

Ρεπό : Βασιλικη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Μεγάρχης

Διαλεχτό   - Συνοικία 2017

Μαργιωλης

Καπερωνης   - Μουστακας

Παλ/ργου

Παλ/ργος   - Απόστολοι

Παφης

Πλοκας  - Σινδρος