Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 4-5/5/19

ΣΑΒΒΑΤΟ    04 – 05 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Πύργος α

Σακκας

 

Σαραγιων

Σαραγια 2017- Πύργος β

Κουτσαγιας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α - ΑΕΤ

Ντινος

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Δημητρα β

Μαρκοπουλος

 

 

Μετεωρα β- Ακ Αμπελακιων

0-3

 

 

Ακαδημια 1  - Δημητρα α

0-3

 

 

Ρεπό : Πυργετός

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ  16  Ημιτελικός

 

ΩΡΑ  11:30

Μπαλκουρας

Πύργος   - Ακ Αμπελακιων

Τουλουμης

Τζιοτζιος   - Κωστηρας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Πύργου

Πύργος   - Δημητρα

Πετσας

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Πυργετού

Πυργετός  - Αγ Μονη

Μανασης Κ

Κωτουλας  - Αποστόλου

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Καστράκι

Ζήσης

Παπαγεωργοπουλος  - Παφης

Διάβας

Κρ Βρύση  - Ταξιάρχες

Κουτσαγιας

Τζιοτζιος  - Ντίνος

Πύλης

Πορταικός  - Νεοχωρι

Δουλοπουλος

Καλογριας  - Τουλουμης

Φήκης

Φήκη   - Κεφαλ/σο

Κοντινος

Νταλουκας  - Αλεξοπουλος

 

Αχιλλέας  - Γλύνος 

3-0

 

 

Σαραγια  - ΑΕΤ

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  - Μπελετσι

Μουστακας

Μαργιωλης  - Καπερωνης

 

 

 

 

          ΚΥΡΙΑΚΗ    05. 05. 2019                      

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Πυργετού

Πυργετός   - ΑΟΤ

Ρατζας

 

Πύργου

Πύργος α  - Σαραγια 2017

Σακκας

 

Πύργου

Πύργος β  - Μετεωρα

Αβρααμ

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - Ακαδημια 1

Σινδρος

 

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Αγ Μονη

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - Δημητρα β

Κουτσαγιας

 

 

Ρεπό : Μετεωρα β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακιου

Κηπάκι   - Ριζαριό

Δουλοπουλος

Μπαλας   - Παφης

Αρδανίου

Αρδάνι  - Κεραμίδι

Μανασης Κ

Καλογριας  - Κωστηρας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Καρυες

Κοντίνος

Νταλουκας  - Κωτουλας

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Κρήνη

Νότος

Μανασης Μ  - Σταφυλας

Ζάρκου

Ζάρκο   - Πετρωτό

Λεωνιδας Σ

Λεωνιδας Κ  - Παπαγ/λος

Χρυσαυγής

Αστερας   - Ακαδημια 1

Κουτσαγιας

Πλοκας   - Μαργιωλης

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Βασιλική

Πετσας

Ανδριοπουλος  - Ντίνος

Γριζάνου

Γριζάνο  - Παραληθαίοι

Ζησης

Τζιοτζιος  - Τουλουμης

 

Ρεπό : Λόγγος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Βαλτινου

Βαλτινό   - Θεόπετρα

Κοντινος

Μπαλας   - Αλεξοπουλος

Περιστερας

Τζουρτζια  - Πιαλεία  

Κουτσαγιας

Καλογριας  - Τζιοτζιος

Βυτουμα

Βυτουμας  - Παλαιομ/ρο

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ  - Αποστολου

Ασπροβαλτου

Ασπροβαλτος  - Λυγαρια

Μανασης Κ

Νταλουκας  - Κωτουλας

Παλαιομ/ρου

Ροπωτό   - Γόμφοι

Λεωνιδας Κ

Κωστηρας  - Ντινος

Δενδροχωριου

Δενδροχωρι  - Πρίνος

Ζησης

Πλοκας  - Σινδρος

 

Χρυσομηλια  - Φιλύρα

3-0

 

 

Δροσερό  - Κεφαλ/κος

3-0

 

 

Ρεπό : Φωτεινο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:30

Λιλής

Λιλή   - Ανταλλάξιμα

Μουστακας

Μαργιωλης  - Καπερωνης