Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 11-12/5/19

ΣΑΒΒΑΤΟ    1105 – 2019                                              

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Σαραγια 2017

Μαργιωλης

 

Καλαμπακας

Μετεωρα α  - Πύργος α

Μπαλας

 

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Πυργος β

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β-Ακ Αμπελακιων

Κουτσαγιας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - ΑΕΤ

Σακκας

 

 

Μετεωρα β  - Πυργετός

0-3

 

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  17:00

Μπαλκουρας

Δημητρα   - Πηγη

Μανασης Κ

Λεωνιδας Κ   - Μπαλας

Καλυβιων

Καλύβια   - Καστρακι

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας - Παπαγεωργοπουλος

Μπάρας

Αχιλλέας  - Ταξιάρχες

Δουλοπουλος

Ζησης    - Αλεξοπουλος

Πυργετού

Πυργετός  - Νεοχωρι

Κοντινος

Νταλουκας   - Κωτουλας

Διάβας

Κρ Βρύση  - Φήκη

Κουτσαγιας

Μαργιωλης  - Τζιοτζιος

Σαραγιων

Σαραγια  - Πορταικός

Πετσας

Μανασης Μ  - Παφης

 

Πύργος  - ΑΕΤ

3-0

 

 

Γλύνος  - Αγ Μονη

0-3

 

 

 

 

 

          ΚΥΡΙΑΚΗ    12. 05. 2019                      

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ 10

 

ΩΡΑ  10:30

Σαραγιων

Σαραγια 2017  - Μετεωρα α

Κωστηρας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Ακαδημια 1

Αβρααμ

 

Πύργου

Πύργος α  - Αγ Μονη

Ντίνος

 

Πύργου

Πύργος β  - Δημητρα β

Πλοκας

 

Αγ Γεωργίου

Ακ Αμπελακιων  - ΑΕΤ

Σινδρος

 

 

Μετεωρα β  - ΑΟΤ

0-3

 

 

Ρεπό : Δημητρα α

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Περιστερας

Τζουρτζια  - Βαλτινό

Νότος

Τζιοτζιος   - Τουλουμης

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Βυτουμας

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Παφης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Δροσερό

Μανασης Κ

Μπαλας Χ  - Καλογριας

Φωτεινου

Φωτεινό  - Ροπωτό

Ζησης  

Κουτσαγιας  - Καπερωνης

Λυγαριας

Λυγαρια  - Πρίνος

Λεωνιδας Σ

Σταφυλας   - Παπαγεωργοπουλος

Γόμφων

Γόμφοι  - Δενδροχωρι

Κοντινος

Μανασης Μ  - Κατσόγιαννος

 Πιαλείας

Πιαλεία - Χρυσομηλιά

Κωτούλας

 Μαρκόπουλος-Σακκάς

 

Κεφαλ/κος  - Ασπροβαλτος

 0-3

 

 

 

 

Ρεπό : Φιλύρα

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνικής

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Κηπακίου

Κηπάκι  - Αγ Κυριακή

Κουτσαγιας

Μπαλας Χ  - Τουλουμης

Οικουμενιου

Οικουμενιος  - Αρδάνι

Αλεξοπουλος

Μανασης Μ  - Ντίνος

Ζάρκου

Ζαρκο   - Ριζαριό 

Πετσας

Νταλουκας  - Σταφυλας

Λεπτοκαρυας

Αστερας  - Καρυες 

Δουλοπουλος

Τατσιοπουλος  - Καψουρας

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Κρηνη

Λεωνιδας Σ

Νότος   - Πλοκας

Ριζωματος

Παραληθαιοι  - Πετρωτό 

Μανασης Κ

Κωτουλας  - Παπαγεωργοπουλος

Γριζάνου

Γριζάνο  - Λόγγος

Κοντινος

Αποστολου  - Κωστηρας

Αγ Κυριακης

Ακαδημια 1  - Βασιλική

Ζήσης

Καλογριας  - Τζιοτζιος

 

Ρεπό : Κεραμίδι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  17:00

Προδρομου

Πρόδρομος  - Λιλή

Παφης

Κατσογιαννος  - Καπερωνης