Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 26-27/10/19

Σάββατο    2610 – 2019             ώρα  16:30

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   16

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Αγ Οικουμενιος  - Δημητρα

Λεωνιδας Κ

Κουτσαγιας  - Καλογριας

Φλαμουλίου

ΑΟΤ   - Πυργετός

Ντινος

Πλοκας  - Παπαγεωργοπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ  - Πετρωτό

Αποστολου

Κωστηρας   - Μανασης Μ

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Ακαδημια 1

Μουστακας

Σακκας    - Αβρααμ

Μπαλκούρς

Δημητρα   - Πύργος

Σταφυλας

Μαρκοπουλος   - Αργυροπουλος

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:30

Μεγαλ/ριου

Μεγαλοχωρι   - Πυργετός

Νοτος

Μουστακας    - Κουτσαγιας Ευγ

Καρυων

Σαραγια   - Δημητρα

Κοντινος

Λεωνιδας Κ  - Ντινος

Αγ Μονης

Αγ Μονη  - Καλύβια

Μανασης Κ

Παπαγεωργοπουλος  - Καλογριας

Διάβας

Κ Βρύση  - Καστράκι

Πετσας

Μανασης Μ  - Κωστηρας

Ριζώματος

Παραληθαίοι  - Δροσερό

Σταφυλας

Πλοκας   - Μαρκοπουλος

Πύλης

Πορταικός   - Κεφαλ/σο

Κουτσαγιας

Νταλουκας   - Αποστολου

Φήκης

Φήκη    - Λυγαρια

Δουλοπουλος

Αλεξοπουλος   - Ανδριοπουλος

Ριζαριού

Ριζαριό   - Ταξιάρχες

Ζησης

Τζανης   - Κωτουλας

 

 

 

 

           Κυριακή    27– 10 – 2019                               

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Ζάρκου

Ζάρκο    - Γλύνος

Ζησης

Ντινος    - Πλοκας

Οικουμενιου

Οικουμένιος  - Λόγγος

Νοτος

Μουστακας   - Κωστηρας

Γριζάνου

Γριζάνο   - Αστερας

Παφης

Αργυροπουλος  - Κουτσαγιας

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Αγ Κυριακή

Κοντινος

Μπαλας    - Καλογριας

Κεφαλ/σου

ΑΕΚ Σαραγίων -ΑΕΤ Κηπακίου

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  - Κωτουλας

Πετρωτού

Πετρωτό   - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Τζανης

 

Ακ ΑΜπελακιων  - Κρήνη

3-0

 

 

Αρδάνι   - Κεραμίδι

 

 

 

Ρεπό : Καρυες

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Χρυσομηλιάς

Χρυσομηλιά  - Παλαιομ/ρο

Μανασης

Μπαλας    - Ζησης

Γόμφων

Γόμφοι   - Πιαλεία

Δουλοπουλος

Καλογριας   - Μαργιωλης

Φιλύρας

Ροπωτό  - Γενεσι

Κοντινος

Παφης    - Ανδριοπουλος

Φωτεινού

Φωτεινό  - Πρίνος

Νοτος

Καπερωνης   - Κατσογιαννος

Βαλτινού

Βαλτινό  - Βασιλική

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  - Κωτουλας

 

Θεοπετρα – Πρόδρομος

3-0

 

 

Ασπροβαλτος  - Δενδρ/ρι

3-0

 

 

Βυτουμας  - Τζουρτζια

0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Πύργος α

Ντινος

 

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - Μετεωρα

Πλοκας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Ακ ΑΜπελακιων

Μαρκοπουλος

 

Σαραγιων πανω

ΑΕΚ Σαραγίων  - ΑΟΤ

Αργυροπουλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ς Ομιλος

ΩΡΑ  15:30

Οικουμενιου

Αγ Οικουμενιος  - Πύργος β

Σακκας

 

Πύλης

Πορταικός  - Ακ Αμπελακιων β

Κωστηρας

 

Μπαλκούρας

Δημητρα β  - Αχιλλέας

Κουτσαγιας

 

Σαραγιων κατω

ΑΕΚ Σαραγίων  - Μεγαλ/ρι

Μουστακας

 

 

Ρεπό : Πηγή