Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 2-3/11/19

 

            

 Σάββατο    0211 – 2019             ώρα  15:00

                    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος   - Πύργος

Σταφυλας

Κωστηρας   - Μπαιρακταρης

Λογγακίου

Δημητρα α  - Μετεωρα

Μανασης Μ

Σινδρος   - Αργυροπουλος

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Νεοχωρι

Μουστακας

Αβρααμ    - Καπερωνης

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Πορταικός

Παπαγεωργοπουλος

Πλοκας   - Ρατζας

Σαραγιων

ΑΕ Κηπάκι Σαραγιων – Δημητρα β

Μπαλας

Αποστολου   - Παφης

Κηπακίου

ΑΕΤ   Πυργετός

Ζησης

Μαργιωλης   - Μαρκοπουλος

 

Ρεπό : Ακ Αμπελακιων

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετού

Πυργετός   - Δημητρα

Πετσας

Σταφυλας    - Πλοκας

Πύργου

Πύργος   - Μεγαλοχωρι

Ζησης

Αλεξοπουλος  - Μαρκοπουλος

Καλυβίων

Καλύβια   - Σαραγια

Κουτσαγιας

Τζανης    - Κωτουλας

Μουριας

Δροσερό  - Αγ Μονη

Δουλοπουλος

Κωστηρας   - Μουστακας

Κεφαλοβρυσου

Κεφαλοβρυσο  - Κρ Βρύση

Μανασης

Μπαλας   - Καλογριας

Λυγαριας

Λυγαριά  - Παραληθαίοι

Νοτος

Μαργιωλης   - Κουτσαγιας

Ταξιάρχων

Ταξιάρχες  - Πορταικός

Μανουρας

Παφης    - Αποστολου

Ριζαριου

Ριζαριό    - Φήκη

Κοντινος

Νταλουκας  - Μανασης Μ

 

Καστράκι  - Πηγη

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    03– 11– 2019                                 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκούρας

Δημητρα α  - Ακαδημια 1

Σινδρος

 

Πύργου

Πύργος α- Πυργετός

Κουτσαγιας

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  - ΑΕΚ Σαραγιων

Μουστακας

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   - Ακ Αμπελακιων

Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βοηθ Πύργου

Πύργος  β   - Πορταικός

Μαρκοπουλος

 

Πηγης

Πηγη    - Οικουμενιος

Ντινος

 

Μπάρας

Αχιλλέας  - Μεγαλοχωρι

Πλοκας

 

Football Factory

Ακ ΑΜπελακιων  - ΑΕΚ Σαραγιων

Κωστηρας

 

 

Ρεπό: Δημητρα β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Περιστερας

Τζουρτζια   - Θεόπετρα

Μανασης

Ανδριοπουλος  - Μπαιρακταρης

Παλ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Ασπροβαλτος

Κοντινος

Σταφυλας    - Παφης

Πρίνους

Γενεσι  -  Χρυσομηλια

Νοτος

Καλογριας   - Καπερωνης  Ν

Πρίνους

Πρίνος   - Γόμφοι

Κουτσαγιας

Καπερωνης Γ  - Ρατζας

Βασιλικής

Βασιλική   - Ροπωτό

Δουλοπουλος

Τζανης   - Κωτουλας

Φωτεινού

Φωτεινό   - Βαλτινό

Ζησης

Αβρααμ  - Κατσογιαννος

 

Πρόδρομος  - Δενδρ/ρι

αα

 

 

Πιαλεία  - Βυτουμας

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Γλύνους

Γλύνος   - Λόγγος 2012

Μανασης

Καλογριας   - Σινδρος

Χρυσαυγης

Αστερας  - Οικουμενιος

Κουτσαγιας

Μαρκοπουλος  - Τζιοτζιος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Ακ ΑΜπελακιων

Δουλοπουλος

Κωτουλας   - Σταφυλας

Κηπακίου

ΑΕΤ Κηπακίου – Γριζανο

Ζησης

Μουστακας  - Παφης

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - ΑΕΚ Σαραγιων

Κοντινος

Νταλουκας   - Τζανης

 

Κρήνη   - Ζάρκο

0-3

 

 

Πετρωτό  - Αρδάνι

3-0

 

 

Καρυες  - Ακαδημια 1

0-3

 

 

Ρεπό: Αχιλλέας