Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 16-17/11/19

Σάββατο    1611 – 2019            

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Καρυων

Ακ Αμπελακιων  - Οικουμενιος

Ντινος

Μαρκοπουλος   - Κουτσαγιας

Πύργου

Πύργος    - Δημητρα α

Μπαλας

Καπερωνης  - Καλογριας

Καλαμπακας

Μετεωρα  - ΑΟΤ

Μανασης Μ

Κωστηρας   - Αποστολου

Νεοχωριου

Νεοχωρι  - ΑΕΚ Σαραγιων

Μαργιωλης

Μπαιρακταρης  - Μουστακας

Πύλης

Πορταικος  - ΑΕΤ

Αβρααμ

Σινδρος   - Ράτζας

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πυργετός

Σταφυλας

Πλοκας   - Παφης

 

Ρεπό : Ακαδημια 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετου

Πυργετός   - Καλύβια

Μανασης Κ

Αλεξόπουλος   - Πλόκας

Καστρακίου

Καστράκι  - Πύργος

Κοντινος

Καλογριας   - Σίνδρος

Μουριας

Δροσερό  - Δήμητρα

Σταφυλας

Κωστηρας   - Μαργιωλης

Κεφαλοβρυσου

Κεφαλόβρυσο  - Μεγαλοχωρι

Μανασης Μ

Πάφης        - Μαρκόπουλος

Λυγαριας

Λυγαρια  - Σαραγια

Νότος

Μουστάκας  - Ανδριόπουλος 

Ριζαριού

Ριζαριό   - Αγ Μονη

Πέτσας

Νταλούκας   - Αποστόλου

Φήκης

Φήκη    - Κρ Βρύση

Κουτσάγιας

Κωτούλας  - Μπάλας

Πύλης

Πορταικός  - Παραληθαίοι 

Δουλόπουλος

Ντίνος   - Καπερώνης

 

Ταξιάρχες  - Πηγη

3-0

 

 

 

 

 

           Κυριακή    1711– 2019                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Σαραγιων

ΑΕΚ Σαραγιων α  - Ακαδημια 1

Ντινος

 

Πυργετού

Πυργετός  - ΑΟΤ

Πλοκας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα  α  - Ακ Αμπελακιων α

Σινδρος

 

Πύργου

Πύργος α  - Μετεωρα

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Βοηθ. Πυργου

Πυργος β  - Αχιλλέας

Καπερωνης

 

Πηγης

Πηγη    - Μεγαλοχωρι

Μαργιωλης

 

Αγ Βης/να

Πορταικος  - ΑΕΚ Σαραγιων β

Κωστηρας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Οικουμενιος

Μαρκοπουλος

 

 

Ρεπό : Ακ. Αμπελακιων β

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πιαλειας

Πιαλεία  - Τζουρτζια

Μανασης Κ

Νταλούκας   - Σταφυλάς

Πρίνους

Πρίνος   - Θεόπετρας

Νότος

Μανασης Μ  - Παπαγεωργοπουλος

Βασιλικής

Βασιλική  - Ασπροβαλτος

Κοντινος

Τζανης         - Κωτουλας

Φιλύρας

Ροπωτό   - Γόμφοι

Κουτσαγιας

Καλογριας   - Μακρής

 

Πρόδρομος  - Παλαιομ/ρο

0-3

 

 

Γενεσι  - Δενδροχωρι

3-0

 

 

Βαλτινό   - Βυτουμας

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Γλύνους

Γλύνος   - Αστέρας

Αποστόλου

Μακρης      - Μαρκόπουλος

Κηπακίου

ΑΕΤ  Κηπακιου  - Λόγγος 2012

Νότος

Μουστακας   - Καλογριάς

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  - Οικουμενιος

Κουτσαγιας

Ντίνος          - Κωστήρας

Μπαρας

Αχιλλέας   - Ακ Αμπελακιων

Δουλόπουλος

Νταλουκας   - Σταφυλάς

Πετρωτού

Πετρωτό  - Γριζανο

Κοντινος

Τζανης         - Κωτούλας

 

Αγ Κυριακή  - Κρηνη

3-0

 

 

Καρυες  - Ζαρκο

0-3

 

 

Αρδάνι  - Ακαδημια 1

0-3

 

 

Ρεπό : ΑΕ Κηπάκι Σαραγιων

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Φωτεινου

Φωτεινό   - Χρυσομηλιας

Μανασης Κ

Καπερωνης   - Μαργιωλης