Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 30-11-19 &1-12-19

Σάββατο    3011 – 2019            

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   14

 

ΩΡΑ  11:00

Οικουμενιου

Οικουμενιος – Δημητρα α

Μπαλας

Πλοκας   - Ράτζας

Ακαδημιας

Ακαδημια 1  - Ακ Αμπελακιων

Μανασης Μ

Σινδρος  - Παφης

Φλαμουλίου

ΑΟΤ    - Πύργος

Ζησης

Καπερωνης  - Ντινος

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Μετεωρα

Σταφυλας

Κωστηρας  - Μαρκοπουλος

Πυργετού

Πυργετός  - Νεοχωρι

Μουστακας

Αβρααμ  - Αργυροπουλος

Μπαλκουρας

Δημητρα β  - Πορταικός

Μαργιωλης

Κουτσαγιας  - Σακκας

 

Ρεπό : ΑΕΚ Σαραγιων

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Πυργετού

Πυργετός   - Δροσερό

Μανασης Μ

Μακρης   - Καπερωνης

Κεφαλοβρυσου

Κεφαλόβρυσο  - Καστράκι

Κοντινος

Σταφυλας   - Μπαλας

Λυγαριας

Λυγαρια  - Καλύβια

Νοτος

Ντινος      - Πλοκας

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες  - Πύργος

Ζησης

Νταλουκας  - Καλογριας

Ριζαριού

Ριζαριό   - Δημητρα

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  - Αποστολου

Φήκης

Φήκη     - Μεγαλοχωρι

Δουλοπουλος

Μουστακας   - Ανδριοπουλος

Πύλης

Πορταικός  - Σαραγια

Πετσας

Κωτουλας   - Παπαγεωργοπουλος

Διάβας

Κρ Βρύση  - Αγ Μονη

Μανασης Κ

Μαργιωλης  - Κωστηρας

 

Παραληθαιοι  - Πηγη 

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           Κυριακή    0112– 2019                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Καρυων

Ακ Αμπελακιων α – Ακαδημια 1

Ντινος

 

Σαραγιωνκάτω

ΑΕΚ Σαραγιων α  - Πύργος α

Μουστακας

 

Πυργετού

Πυργετός  - Δημητρα α

Κουτσαγιας

 

 

ΑΟΤ   - Μετεωρα

 0-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πηγης

Πηγη     - Πύργος β

Κωστηρας

 

Μπαλκούρας

Δημητρα β  - Ακ Αμπελακιων β

Μαρκοπουλος

 

Σαραγίων κάτω

ΑΕΚ Σαραγιων β  - Αχιλλέας

Πλοκας

 

Μπαλκουρας

Μεγαλοχωρι  - Οικουμενιος

Σινδρος

 

 

Ρεπό : Πορταικός

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πρίνους

Πρινος   - Πιαλεία 

Ζησης

Μαργιωλης  - Καπερωνης

Βασιλικής

Βασιλική  - Παλαιομ/ρο

Κουτσαγιας

Νταλουκας  - Τζανης

Βαλτινού

Βαλτινό  -Τζούρτζια

Δουλοπουλος

Παπαγεωργοπουλος  - Κωτουλας

Φιλύρας

Ροπωτό   - Θεόπετρας

Κοντινος

Καλογριας   - Ανδριοπουλος

Γόμφων

Γόμφοι  - Ασπροβαλτος

Νοτος

Παφης    - Αβρααμ

 

Πρόδρομος  - Γενεσι

0-3

 

 

Φωτεινό  - Δενδρ/ρι

3-0

 

 

Χρυσομηλια  - Βυτουμας

3-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Γλύνους

Γλύνος    - ΑΕΤ Κηπακίου

Νοτος

Μουστακας   - Καπερωνης

Κεραμιδίου

Κεραμίδι  -  Αστέρας

Ζησης

Παφης   - Κουτσαγιας

Πετρωτού

Πετρωτό   - Λόγγος 2012

Κοντινος

Σινδρος   - Αβρααμ

Σαραγίων

ΑΕΚ Σαραγίων- Ακ. Αμπελακίων

Δουλοπουλος

Τζανης  - Αποστολου

Αποστόλων

Ακαδημια 1  - Γριζάνο

Μανασης Κ

Καλογριας  - Μαργιωλης

 

Καρυες   - Αγ Κυριακή

0-3

 

 

Αχιλλέας  - Κρήνη

3-0

 

 

Αρδάνι   - Ζάρκο

0-3

 

 

Ρεπό : Οικουμενιος