Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ν. Τρικάλων

Switch to desktop

Βαθμολογήστε το άρθρο:
(0 βαθμολογίες)

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 7-8/12/19

Σάββατο    0712 – 2019            

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Κ   16

 

ΩΡΑ  11:00

Μπαλκουρας

Δήμητρα α  - Ακαδημια 1

Μανασης Μ

Μαργιωλης   - Πλοκας

Φλαμουλιου

ΑΟΤ    - Πύργος

Σταφυλας  Κ

Κουτσαγιας   - Κωστηρας

Κηπακίου

ΑΕΤ   - Δημητρα β

Μπαλας Χ

Καπερωνης   - Μαρκοπουλος

Καλαμπάκας

Μετεωρα  - Οικουμενιος

Ζησης Β

Σινδρος         - Ντίνος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Πυργετού

Πυργετός  - ΑΕΚ Σαραγιων α

Μουστακας

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  15:00

Κεφαλοβρυσου

Κεφαλόβρυσο  - Πυργετός

Δουλοπουλος

Νταλουκας     - Αποστόλου

Μουριας

Δροσερό  - Λυγαρια

Κωτουλας

Μουστακας    - Μαρκοπουλος

Καστρακιου

Καστράκι  - Ταξιαρχες

Πετσας

Καπερωνης    - Κωστηρας

Καλυβίων

Καλυβια  - Ριζαριό

Ζήσης

Παπαγεωργοπουλος  - Μαργιωλης

Πύργου

Πύργος  - Φήκη

Κουτσαγιας

Σταφυλας      - Μπαλας

Λογγακιου

Δημητρα  - Πορταικός

Κοντινος

Παφης           - Καλογριας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  - Παραληθαίοι

Μανασης Κ

Αλεξοπουλος  - Πλοκας

Καρυων

Σαραγιων  - Κρ Βρύση

Μανασης Μ

Τζανης          - Σινδρος

 

Αγ Μονη  - Πηγη

3-0

 

 

 

 

 

           Κυριακή    0812– 2019                                

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

ΑΕΤ Κηπακίου  - Κεραμίδι

Ζησης

Μουστακας  - Ανδριοπουλος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  - Αχιλλέας

Κοντινος

Νταλουκας   - Παπαγεωργοπουλος

Χρυσαυγής

Αστέρας  - Πετρωτό

Μανασης Μ

Μαργιωλης   - Κωστηρας

Ζαρκου

Ζάρκο   - ΑΕΚ Σαραγιων

Κουτσαγιας

Πλοκας         - Μαρκοπουλος

Λόγγου

Οικουμενιος  - Ακαδημια 1

Παφης

Τζανης         - Καπερωνης

Γριζάνου

Γριζάνο  - Ακ Αμπελακιων

Κωτουλας

Καλογριας   - Κουτσαγιας Ε

 

Καρυες  - Γλύνος

0-3

 

 

Κρήνη   - Αρδάνι

αα

 

 

Ρεπό : Λόγγος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Πρίνους

Γενεσι  - Βασιλική

Δουλοπουλος

Αλεξοπουλος - Καπερωνης

Πιαλείας

Πιαλεία  - Βαλτινό

Κουτσαγιας

Παφης            - Καλογριας  

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο  - Φωτεινό

Κοντινος

Μανασης Μ   - Ντινος

Θεόπετρας

Θεόπετρα  - Χρυσομηλια

Μανασης Κ

Τζανης           - Κωτουλας

 

Πρίνος  - Πρόδρομος

3-0

 

 

Δενδρ/ρι  - Γόμφοι

0-3

 

 

Ασπροβαλτος  - Βυτουμας

3-0

 

 

 

 

 

 

Κ   12

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Καλαμπακας

Μετεωρα  - Ακαδημια 1

Μουστακας

 

Πύργου

Πύργος  - Ακ Αμπελακιων α

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δημητρα α  - ΑΟΤ

Μαργιωλης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ   12

2ος Ομιλος

ΩΡΑ  15:00

Βοηθ Πυργου

Πύργος β  - Δημητρα β

Πλοκας

 

Αγ Βης/να

Πορταικός  - Πηγη

Κωστηρας

 

Μπάρας

Αχιλλέας  - Οικουμενιος

Κουτσαγιας Ε

 

Football Factory

Ακ Αμπελακιων β  - Μεγαλ/ρι

Σινδρος

 

 

Ρεπό: ΑΕΚ Σαραγιων